2021 Reyting Tahminleri Yarışması - 1. Sezon

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
İşte yarışmacı dediğin böyle olur. :A Ne biliyim genelde burada olanları takip etmesem bile buluyorum ama seninle hiç karşılaşmadım, birkaç kişi hariç saklanıyorsun zannettim. :A
Saklanıyor demeyelim de forumda kendimi ifşa etmiyorum diyelim. Şu ana kadar da 2 kişi mi ne gördü. Onlar da çok ısrar etmişlerdi. :A

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Saklanıyor demeyelim de forumda kendimi ifşa etmiyorum diyelim. Şu ana kadar da 2 kişi mi ne gördü. Onlar da çok ısrar etmişlerdi. :A
Ben Ahmed ve Çiğdem'le iletişimin olunca onlar falan biliyor sandım. :A Beni gören de çok kişi yok ama benim gördüğüm, takipleştiğim var biraz. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Ben Ahmed ve Çiğdem'le iletişimin olunca onlar falan biliyor sandım. :A Beni gören de çok kişi yok ama benim gördüğüm, takipleştiğim var biraz. :A
Sanıldığı gibi @Ahmed ve @Çiğdem'le sık sık iletişimimiz çok yok aslında. Genelde yarışma zamanları iletişim halinde oluyoruz. :A

Forumdan çok yakın olduğum bi' @Harunnn60 vardı, forumu bıraktığı için tanımıyorsundur muhtemelen. :A

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Sanıldığı gibi @Ahmed ve @Çiğdem'le sık sık iletişimimiz çok yok aslında. Genelde yarışma zamanları iletişim halinde oluyoruz. :A

Forumdan çok yakın olduğum bi' @Harunnn60 vardı, forumu bıraktığı için tanımıyorsundur muhtemelen. :A
Beni her zaman şaşırtıyorsun. :A

Yani diğer üyelere kıyasla çok az tanıyorum ama tanıyorum. :A İkinciyi de kestirdim bu mesajdan sonra, başkasına ihtimal vermem. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Aman sokak şeysi işte, gerçi biz onun mutant halini tanıdık ama. :A
O kadar emin olma derim. Eminim Umut'un mantıklı bir açıklaması vardır. :A

Forum dışı iletişim bana gereksiz geliyor, aşağı yukarı herkesle eşit derecede samimiyim. Son zamanlarda sen, @Alos ve @Emre Ozansoy'la baya sıkı fıkı olduk mesela. :A

slhttnmtl

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
O kadar emin olma derim. Eminim Umut'un mantıklı bir açıklaması vardır. :A

Forum dışı iletişim bana gereksiz geliyor, aşağı yukarı herkesle eşit derecede samimiyim. Son zamanlarda sen, @Alos ve @Emre Ozansoy'la baya sıkı fıkı olduk mesela. :A
Aman işte mutant mı mutant. :A

Ben geldiğimde herhalde yoktun ama o Bahar resminden ısınmıştım da bu denli bir şeyler tahmin etmiyordum. :A Öte yandan benim de @/Emre Ozansoy, @/Alos @/Angelica ve @/EmreCan ile iletişimim var ve bu kadarı hem yetiyor hem de gayet güzel. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Aman işte mutant mı mutant. :A

Ben geldiğimde herhalde yoktun ama o Bahar resminden ısınmıştım da bu denli bir şeyler tahmin etmiyordum. :A Öte yandan benim de @/Emre Ozansoy, @/Alos @/Angelica ve @/EmreCan ile iletişimim var ve bu kadarı hem yetiyor hem de gayet güzel. :A
@EmreCan'ı nasıl unuturum. Benim Kurmanci şarkıdaşım. Yakında ben çalacağım, o söyleyecek. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,096
Puanı
1,060
Yarışmacıların yanında seyirci olmak isteyenler de lütfen bana konudan belirtsin. Bundan sonra sadece yarışmacılar ve seyircileri etiketleyeceğim.

Ayrıca bu tarz bir yarışmada ilk kez sunuculuk yaptığım için hatalarım olabilir. Kendinizle ilgili olmasa bile çekinmeden hatalarımı belirtirseniz sevinirim.

------

Çok teşekkürler. :bhr: Bu sefer bir çeyrek final bekliyoruz. :A

Konuyu yeni gördüm bende yarışmacı olmak istiyorum olurmu :D

• İlginç
Reactions: slhttnmtl