Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• İçimizden Biri | Show TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İki dizisi de peş peşe gümledikten sonra Show TV'nin bu haftaki akışı. :F Süreç Film yaktı koca kanalı. :A

E_vxZACX0AMfLBC

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Yargı gün 2.'liğini alarak harika bir açılış yapmış duruma göre, umarım yükseldiğini de görürüz. Teşkilat'la kısmen benzer kitleli olsalar da kendi kitlesini oluşturabilir gibi geliyor. Bu arada cidden beklediğimde değmiş ondan çok sevindim. :A Bu arada tekrarı da hem iyi hem de AB gitmiş. :Z

Bülent Ersoy'un yayına sarhoş çıkması işe yaramış, haftaya da sızsın artık. :A

USM düşmüş ama hala eh işte, umarım bir gün 1'li reytinglerini konuşuruz.

İkimizin Sırrı bu rakiplerin arasında gitmesi gerektiği gibi gitmiş, 13'ü görür artık. Yine de bu başrollerle bu dizinin böyle gideceği belliydi, Üs Yapım'ın ilk lekesi. :A

İçimizden Biri, AB'de berbat gitmiş. Geçen hafta izlediğimde cringe'e kaçmadan sıcak bir hikaye sunduklarını gördüm ama pazar günü olması bence bunda etkili oldu. Yazık oldu.

İspanya-Türkiye izlenmemiş. :A

• Harika
Reactions: Carpe Diem

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Yargı gün 2.'liğini alarak harika bir açılış yapmış duruma göre, umarım yükseldiğini de görürüz. Teşkilat'la kısmen benzer kitleli olsalar da kendi kitlesini oluşturabilir gibi geliyor. Bu arada cidden beklediğimde değmiş ondan çok sevindim. :A Bu arada tekrarı da hem iyi hem de AB gitmiş. :Z

Bülent Ersoy'un yayına sarhoş çıkması işe yaramış, haftaya da sızsın artık. :A

USM düşmüş ama hala eh işte, umarım bir gün 1'li reytinglerini konuşuruz.

İkimizin Sırrı bu rakiplerin arasında gitmesi gerektiği gibi gitmiş, 13'ü görür artık. Yine de bu başrollerle bu dizinin böyle gideceği belliydi, Üs Yapım'ın ilk lekesi. :A

İçimizden Biri, AB'de berbat gitmiş. Geçen hafta izlediğimde cringe'e kaçmadan sıcak bir hikaye sunduklarını gördüm ama pazar günü olması bence bunda etkili oldu. Yazık oldu.

İspanya-Türkiye izlenmemiş. :A
Ampute takımı oynadı dün. Bu oranlar beklenenden iyi bile.

• İlginç
Reactions: slhttnmtl

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Uzak Şehrin Masalı kadar taş düşsün kafanıza. Kendimi bildim bileli bu forumda saçma sapan total dizi düşmanlığı var. Hayır aklınızı peynir ekmekle mi yediniz ya? İzlemiyorsan begenmiyorsan yorum yapmazsın olur biter. Yok rezil dizi, yok leş size mi düştü tasası. Bu forumdaki birçok kişiye bu sebeple ayar oluyorum. Ve günden güne de parazit gibi yayılıyor.

• İlginç

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,590
Puanı
1,060
Sezon başladı ama hala reyting konularına olan ilgisizliğim devam ediyor...

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Yargı iyi başlamış tekrarı da iyi gitmiş sosyal medya da da güzel yorumlar vardı haftaya yükseliceğini düşünüyorum :bhr: :Z

İkimizin Sırrı Yargı'nın gelmesiyle olmayan reytlnglerini de kaptırmış :A yakında finali gelir

Uzak Şehrin Masalı total de ciddi yükseliş yaşar diye beklemiştim tekrarları iyi gidince aksine düşüş yaşamış 2,3 haftaya belli olur durumu

İçimizden Biri kötü gidiyor özellikle AB'grubunda çok kötü gitmiş bundan sonra yükseliceğini düşünmüyorum 10 bölümü göremez bence :A

Benzemez Kimse Bize Star'ın şuan ki durumuna bakarsak iyi başlamış

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Uzak Şehrin Masalı kadar taş düşsün kafanıza. Kendimi bildim bileli bu forumda saçma sapan total dizi düşmanlığı var. Hayır aklınızı peynir ekmekle mi yediniz ya? İzlemiyorsan begenmiyorsan yorum yapmazsın olur biter. Yok rezil dizi, yok leş size mi düştü tasası. Bu forumdaki birçok kişiye bu sebeple ayar oluyorum. Ve günden güne de parazit gibi yayılıyor.
20210824_000729.jpg

• Güldürdün