Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• İçimizden Biri | Show TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    19

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Son dönem reytingleri düşünüldüğünde Yargı hiç fena olmayan reytinglerle başlamış. Tanıtımlar daha iddialı olsa daha iyi başlayabilirdi ama haftaya yükseleceğini düşünüyorum. Tekrarları da iki grupta ilk 10'a girerek gayet iyi gitmiş zaten.

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Merakla beklenen reyting sonuçları belli oldu!

MasterChef Türkiye
hafta finalini tüm gruplarda zirvede yer alarak yaptı.
Kanal D'nin yeni dizisi Yargı iyi bir açılış yaparak günün en çok izlenen dizisi oldu.
Uzak Şehrin Masalı geçen haftaya göre tüm gruplarda düşüş yaşadı.
ATV'nin yaz sezonundan kalma dizisi İkimizin Sırrı'da tüm gruplarda düşüş yaşadı ve tehlike çanlarını çaldırmaya başladı.
İçimizden Biri bu hafta AB'de sert bir düşüş yaşadı ve gelecek için kaygı yarattı.
Dün akşam sosyal medyada çok konuşulan Star TV'nin yeni eğlence programı Benzemez Kimse Bize güzel bir başlangıç yaptı.

• Harika
Reactions: denizz19

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Ne kadar çok yorumlanacak şey var ya özlemişiz böyle rekabetleri. :Z

Yargı beklediğimden çok daha iyi başlamış. Kaderi Yalancı gibi olur diyordum ama yanılmışım. Üç yeni dizi arasında en düzgünü bu olduğu için sevinmedim de değil açıkçası. Teşkilat gelince tekrar bakmak lazım ama özellikle bölüm sonu çok ilgi çekmiş o yüzden ikinci haftaya da izleyicisini taşıyacaktır. Zaten sonu muhtemelen reytinglerden değil yine Ay Yapım'ın klasik senaryo sendromundan olur 10 hafta sonra tekrar görüşelim. :A

UŞM yükselir derken düşmüş. Ne yalan söyleyeyim böyle kadına şiddet dolu leş ötesi bir işin patlamasına gerçekten sevindim. En güçlü olduğu Total'de bile rakibe izleyici kaptırmış. Son Yaz'la birlikte şimdilik en zayıf halka ikisi gibi görünüyor.

Yeni Gelin ve Kuzey Yıldızı'ndan sonra İçimizden Biri de kesin tutar diye düşündük ama yanıldık. Demek ki gerçekten çekirge bir sıçrar iki sıçrar ama üçüncüsünde yapamazmış. Süreç Film'in bu sezon Show'a yaptığı iki dizi de hüsrana uğradı ileride birlikte bu kadar sık iş yapmazlarsa şaşırmam. :A

Bülent Ersoy resmen Benzemez Kimse Bize'yi kurtarmış onun bu halleri olmasa daha kötü başlardı bence. O muhteşem kafayla günün 1. olmayı hak eden tek yapımıydı ama buna da şükür. :A

İkimizin Sırrı için yolun sonu yaklaşıyor belki ATV biraz zorlarsa 13'ü görür. O başrollerle olacak iş değildi zaten.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ne kadar çok yorumlanacak şey var ya özlemişiz böyle rekabetleri. :Z

Yargı beklediğimden çok daha iyi başlamış. Kaderi Yalancı gibi olur diyordum ama yanılmışım. Üç yeni dizi arasında en düzgünü bu olduğu için sevinmedim de değil açıkçası. Teşkilat gelince tekrar bakmak lazım ama özellikle bölüm sonu çok ilgi çekmiş o yüzden ikinci haftaya da izleyicisini taşıyacaktır. Zaten sonu muhtemelen reytinglerden değil yine Ay Yapım'ın klasik senaryo sendromundan olur 10 hafta sonra tekrar görüşelim. :A

UŞM yükselir derken düşmüş. Ne yalan söyleyeyim böyle kadına şiddet dolu leş ötesi bir işin patlamasına gerçekten sevindim. En güçlü olduğu Total'de bile rakibe izleyici kaptırmış. Son Yaz'la birlikte şimdilik en zayıf halka ikisi gibi görünüyor.

Yeni Gelin ve Kuzey Yıldızı'ndan sonra İçimizden Biri de kesin tutar diye düşündük ama yanıldık. Demek ki gerçekten çekirge bir sıçrar iki sıçrar ama üçüncüsünde yapamazmış. Süreç Film'in bu sezon Show'a yaptığı iki dizi de hüsrana uğradı ileride birlikte bu kadar sık iş yapmazlarsa şaşırmam. :A

Bülent Ersoy resmen Benzemez Kimse Bize'yi kurtarmış onun bu halleri olmasa daha kötü başlardı bence. O muhteşem kafayla günün 1. olmayı hak eden tek yapımıydı ama buna da şükür. :A

İkimizin Sırrı için yolun sonu yaklaşıyor belki ATV biraz zorlarsa 13'ü görür. O başrollerle olacak iş değildi zaten.
Sensin leş. .ss

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
İçimizden Biri çok kötü gitmiş. Özellikle AB grubunda aldığı reytingler berbat muhtemelen eğer haftaya da bu oranları alırsa final haberi gelir.

Yargı beklediğimden bir tık daha iyi başlamış. Belki reytingleri çok yüksek değil ama tüm gruplarda ikinci olması güzel bir şey haftaya eğer Teşkilat'ın gelmesine rağmen reytinglerini yükseltebilirse tuttu diyebiliriz.

Benzemez Kimse Bize dün o kadar fazla konuşuldu ki ben de izledim ama reytinglerde bir sürpriz yapar diye bekliyordum olmamış. Eğer haftaya düşerse devam etmesi zor olacak.

İkimizin Sırrı fazla devam edemez bu oranlarla.

Uzak şehrin Masalı şaşırttı tekrarları hafta boyunca iyi gitmişti ve yükselir diye düşünüyordum ama yerinde saymış maalesef tutmayacak gibi.

Masterchef Pazar günleri gerçekten iyi gidiyor. Özellikle AB grubunda 6+ reyting ile açık ara zirvenin sahibi olmuş tabii haftaya kaybedecektir liderliğini.

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,084
Puanı
410
Yargı gelince dökülen diziler Teşkılat gelince silinip gider :A Bakalım Yargı hayatta kalabilecek mi ? Star olsa Menajerimi Ara gibi sürdürürdü ama Kanal D olunca bilemedim :T:

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
  • Güldürdün
Reactions: cookies

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yargı beklediğim oranları almış ama 2. bölümle daha da yükselecektir. Teşkilat gelecek olmasına rağmen 1. bölümün konuşulması diziye olumlu etki edecek ve haftaya iyi oranlar alacak bence.

Uzak Şehrin Masalı bu reytinglerle çok sürmez. Büyük ihtimalle Elkızı da Pazar'a gelir.

İçimizden Biri diğer Ersoy Güler işleri gibi iyi gider diye düşünmüştüm ama olmadı. Belki önceki işler gibi Cumartesi olsaydı bi nebze daha iyi giderdi. Özge Yağız'ın zaten bir başrol kumaşı da yok ısrarla kızı koyuyorlar ve tutmuyor.

İkimizin Sırrı bu gidişle 2-3 hafta içinde yolcu olur. Üs Yapım TRT dışında yaptığı ilk işte kötü gitti. TRT'ye geri dönerler artık. :A

Bu sezon hem yeni işler hem de geçen sezondan kalan işler beklenti altı oranlar alıyor. İlginç bir sezon olacak. Belki bu oranlar sektörde bir şeylerin değişmesini sağlar.