M TV Fav10 Apartmanı - Yeni Bölüm | 2. Bölüm

Sizce Bazinga Kaç lira Aidat İstemiştir ?

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Screenshot_20210908-205829_Canva.jpg

YENİ BÖLÜM

BİNA KAT VE NUMARASIKALAN ÜYELER
1. KAT / 1 NUMARA@Dosi
@Angelica
@AteşBöceği
@Zeyno
@Çiğdem
1. KAT / 2 NUMARA@The_Erinch
@Tolstoyevski
@xdragxx
@Özgür
@mesmeso
2. KAT / 3 NUMARA@BARON男爵
@Gerekli24
@slhttnmtl
@Mircan Saye
2. KAT / 4 NUMARA@Maskeli Fedai
@Yakamoz-Asi
@EmreCan
@12.Adam
3. KAT / 5 NUMARA@xemrexxx
@cookies
@Doğan
3. KAT / 6 NUMARA@bazinga

2.BÖLÜM
Haftasonu bitmiş artık herkes yerine yerleşmiştir. Baron , Slhttnmt ve Gerekli24 okula gitmek için çıkarlar. Bu sırada bahçede Dosi ile Tolstoyevski nin tartıştıklarını fark ederler.

Dosi : Yav ben aylarca program yaptım kaç bin euro kazandım. Sen de kaybet diye mi verdim.

Tolstoyevski : Yav bir anlık dalgınlığa denk geldi. Bir restorantta yemek yiyordum , çanta yanımdaydı. Sonra bir baktım yok çalmışlar ne yapabilirim.

Dosi : Bak tols. Git o paraları nasıl buluyorson bul , bu akşam o paralar benim yanımda olacak. Hadi git ara.

Dosi sonra içeri girer. Baron tolsa yaklaşır.

Baron : Geçmiş olsun para mı kaybettiniz.

Tolstoyevski : Evet Dosi'nin parası ama nasıl bulacam bilmiyorum.

Slhttnmtl : Aman takma kafaya polisler bulur.

Sonra yine yolların a devam ederler. Okula yaklaşırlar. Kaldırımda yürürlerken yerde para olduğunu fark ederler.

BARON : Oğlum bu ne lan. Parayı sizde görüyonuz mu?

Gerekli24 : Evet bende görüyorum.

Slhttnmtl : Gerçek değildir. Hiç gerçek para bizi bulur mu?

Baron eğilir ve paraları alır. İncelemeye başlar.

Baron : Gerçek bunlar. Ben anlarım.

Slhttnmtl : Nasıl yani gerçek mi? Gerekli hele biraz yana kay da ben de yaklaşayım. O bu kadar parayı kim düşürür ki?

Baron : Ne yapacan kimin düşürdüğünü polis misin , savcı mısın ; bize ne , müge anlı mıyız bu paranın sahibini bulacaz.

Gerekli : Tamam dur tüm gündüz kuşağını sayma. Şimdi biz bu paralarla ne yapacaz.

Baron : Şu an ne yapmaktan çok ne yapmayacağımızı biliyorum.

Slhttnmtl : Neymiş ?

Baron : Okula gitmeyecez bugün yani bu kesin. Gelin gidelim içimizden ne almak istiyorsa alalım.

Etrafta kör birinin dolandığını fark ederler. Elindeki bastonuyla yerde bir şey aradığını fark ederler. Hemen ona doğru yaklaşırlar.

Baron : Amca yerde bir şey mi arıyorsun?

Amca : Evet oğlum ameliyat parasını düşürdüm de onu arıyorum.

Baron : Yok artık... Samanyolu dizisine döndük. Şimdi biz bu parayı alıp kaçarsak bölüm sonu belli , biz felç olacaz bu amca da bize bakacak. Umarım Mircan böyle şeyler yazmamışsındır.

Slhttnmtl Gerekli ye yaklaşır.

Slhttnmtl : Bu adam hiç köre benzemiyor baksana.

Gerekli : Evet bende fark ettim ama neyse günahına girmeyelim

Parayı amcaya verirler ve okula gitmek isterler. Slhttnmtl okula gitmez ve yaşlı amcayı takip eder. Yaşlı amca inşaatta olan bir binaya girer. Gizlice Slhttnmtl de içeri girer. Adamın para dolu çantaya elindeki parayı koyduğunu fark eder.
(İçinden) Slhttnmtl : Bu Tolsun sabah bahsettiği para dolu çamta olmasın. Bu adam zaten kör de değil kesin çantayı çaldıktam sonra yolda bunu düşürmüş bizi görünce de kör taklidi yapmış. Pis uyanık. Hiç ben yer miyim. Bir bakın bakın gözlerime. Neyse boşverin , hemen benim Tolsu aramam lazım.

Slhttnmtl Tolsu arar. Çok geçmeden Tols ve yanında Xdragx , Özgür , Emrecan , Doğan , 12. Adam ve Mesmeso gelir.

Slhtnmtl : Tols ben seni çağırmıştım orduyu değil. Neyse bu adam iyi dövülmeyi hak etti.

Xdragx : Tutmayın olm beni , ben bu adamı gebertecem.

Mesmeso : Gel kardeşim biz birlikte bu adamı iyice bir dövelim sonra anlasın dünyanın kaç bucak olduğunu.

Tols : Yav bir durun hele. Polisi de çağırdım. Ama önce bu adamın gözünü korkutalım . Hadi gelin içeri dalıyoruz.

Hep birlikte içeri girerler. Kör olduğunu söyleyen adam bir anda gözleri fal taşı gibi açılır. Biraz döverler ama sonra polisler gelir ve tutuklar. Sonra hep birlikte parayı alır ve apartmana dönerler.

Bu sırada Angelica , Zeyno ve The Erınch çarşıya çıkarlar. Çarşıda gezerken Çiğdemi bir petshop çunun önünde görürler. Elinde bir sincap vardır. Şok olurlar.

The Erınch : Kız sen sincap mı aldın. Nasıl da yakışmış eline. Yaşlı sincap seni.Ben de balık alayım o zaman.

The Erınch içeri girer ve hemem birkaç balık ve akvaryum alır. Balıkların ismini Nemo1 , Nemo 2 ve Nemo 3 koyar.

Angelica : Ya abi bari birinin ismi farklı olaydı hepsini Nemo koydun.

Sonra hep birlikte çarşıyı gezerler ve eve dönerler.Eve döndüklerinde pompynin elinde valiziyle apartmanın önündr olduğunu görürler.

Angelica : Hoşgeldin Pompy. Demek senaryon final yapınca sende geldin.

Pompy : Yok abla final yapmadı 67. Sezon finalini yaptı. 68. Sezon yakında.

The Erınch : Tamam hadi geçelim içeri.

Bahçeye girdkilerinde Tolsun elindeki paraları Dosiyi görürler.

Tols : Çok özür dilerim. Sen bana güvenip para emanet ettin ama ben kaybetmiştim. Ama bak buldum beni affedebilecek misin?

Dosi : Yaa tols. Biliyordum bulacağını teşekkür ederim. Amabu parayı bulunmasını senin için istiyordum.

Tols : Nasıl yani?

Dosi : Yarın sabah görürsün.

Herkes evine çıkarlar, yemeklerini yerler ve uyurlar. Sabah olur. Apatmanın önünde son model bir araba durmaktadır. Herkes pencereden arabayı hayranlıkla bakar. Dosi aşağıdadır. Ve birkaç dakika sonra tols da iner.

Dosi : Bugün ne Tols.

Tols : Ne ki . Salı.

Dosi : Bugün senin doğum günün. Ben pu parayı sana araba almak için ayırmıştım. Iyi ki doğmuşsun. Iyi günlerde kullan.

images.jpeg-10.jpg

Tols: Çok teşekkür ederim canım dostum.

Dosi : E artık beni burdan İsveçe arabayla götürürsün.

Tols : 😱😱😱😱😱🥺🥺

O sırada bazinga aşağı iner ve herkese aidatı vermelerini ister.

Bazinga : Aidat .... tl. Lütfen herkes getirisin.

parayı duyan herkes şok olur. Herkes birbirine bakar.

2.BÖLÜM SONU
------

YENİ BÖLÜMÜ NASIL BULDUNUZ?
@Angelica @Dosi @Çiğdem @AteşBöceği @Zeyno @The_Erinch @Özgür @xdragxx @Tolstoyevski @EmreCan @BARON男爵 @Gerekli24 @slhttnmtl @Doğan @bazinga @Maskeli Fedai @Yakamoz-Asi @12.Adam @xemrexxx @cookies @mesmeso

Son düzenleme:

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
68.sezon finalimi 72.sezon sinalıde vardı yabancı dizi.En iyisi sen buna jenerik ekle bence kardeşim benide ve yaparsan sevinirim

• Beğendim
Reactions: STAR

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Çok iyi bir bölüm emeğine sağlık @Mircan Saye ben kendimden memnumum bu kadar kısa bir sürede iyi tanımışsın beni :A:A

vay vay @xdragxx a bak sen ne kadar da sert biriymiş :A
Çok teşekkürler. 😊 Mesajlardan sizi analiz etmeye çalıştım . Tabi mizahi yerlerde oluyor. Umarım kimse alınmaz. Beğenmene sevindim.

@xdragxx dövdü zaten rahatlamıştır şimdi.😄😁😆

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Son model arabamız var...Aidat dokunmaz bize yaa 🤣🤣🤣🤣

Selahattinin ben sadece seni aramıştın, sen ordu ile gelmişin dediği kısma çok güldüm.
Birde kendime güldüm.. Nemo 1 2 3 🤗🤭🤪 Çok samimi ve eğlenceli olmuş. Eline, emeğine sağlık @Mircan Saye

STAR

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Son model arabamız var...Aidat dokunmaz bize yaa 🤣🤣🤣🤣

Selahattinin ben sadece seni aramıştın, sen ordu ile gelmişin dediği kısma çok güldüm.
Birde kendime güldüm.. Nemo 1 2 3 🤗🤭🤪 Çok samimi ve eğlenceli olmuş. Eline, emeğine sağlık @Mircan Saye
Çok teşekkürler abi @The_Erinch 😊

Sen balıklara nemo diyorsun diye ismini öyle koydum.😄😁

Beğenmene sevindim.🤗

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi