Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    13

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
reyting-sonuclari-fav10-jpg.101059

Merakla beklenen reyting sonuçları konuya eklendi!

FOX'un yeni dizisi Uzak Şehrin Masalı günün en çok izlenen dizisi olmayı başardı.
İkimizin Sırrı yeni rakiplerinin gelmesine rağmen bu hafta yükseliş yaşadı.
Show TV'nin yeni dizisi İkimizden Biri çok da parlak olmayan bir açılış yaptı.
MasterChef Türkiye yeni rakiplerine rağmen bir kez daha günü zirvede tamamladı.
Çember: Sırlar Apartmanı fena olmayan bir sonuç elde etti.

TOTAL
total-Tj9c.png

AB
ab-G3Tr.png

ABC1
abc-ml4N.png

4psyps.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
  • Beğendim
Reactions: Gerekli24 and STAR

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
İçimizden Biri'ni beğenirsem ona bakarım, sonra da ya dizi bitmeden Türkiye-Sırbistan'a geçerim ya da dizinin birazını bırakıp maçı izlerim. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
İçimizden Biri beklentilerin altında başlamış.

Çember: Sırlar Apartmanı rakipler gelince düşmüş.

Uzak Şehrin Masalı iyi açılış yapmış. İlerleyen haftalarda daha yükselmesi muhtemel.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Masterchef Türkiye
Total:
4.16 (1)
AB: 5.65 (1)
ABC1: 5.53 (1)

Uzak Şehrin Masalı
Total:
3.53 (2)
AB: 2.83 (3)
ABC1: 3.57 (3)

İçimizden Biri
Total:
2.40 (5)
AB: 1.77 (5)
ABC1: 1.99 (6)

İkimizin Sırrı
Total:
3.21 (4)
AB: 2.24 (4)
ABC1: 2.62 (4)

Çember: Sırlar Apartmanı
Total:
1.92 (7)
AB: 1.59 (11)
ABC1: 2.41 (5)

Kaynak: @tvdizisinema

• Beğendim
Reactions: Hazem

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860

FOX'un yeni dizisi Uzak Şehrin Masalı günün en çok izlenen dizisi olmayı başardı.

• Beğendim
Reactions: denizz19 and STAR

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

Teşekkür ederim forumun gerçek isimleri sizlersiniz. Benden alınan reyting sonuçlarını ısrarla başkasından alıp bir de kaynak o diye gösteren kişiye hitabendir bu yazdığım. Her neyse teşekkür etmek istedim. :)

• Beğendim
Reactions: mesmeso and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
İçimizden Biri beklediğimden de düşük başlamış ama direkt derbiyle karşı karşıya geldiği için gelecek haftaki sonuçlara bakmak lazım. Tekrarı Total'de iyi gitmiş o yüzden halefleri gibi ilgi çekeceğini düşünüyorum.

UŞM de eh iştelik gitmiş ama yükselip zirve yarışına gireceğine şimdiden eminim. Maalesef böyle leş ötesi işler tutmasa da daha iyi işler görsek ama Total bu ülkenin kamburu olarak kaliteli projelere ket vurmaya devam ediyor. :( FOX gibi uluslararası bir kanal bile böyle şeylere bel bağlayacaksa daha çok işimiz var.

İkimizin Sırrı fena gitmemiş ama yeni sezonda uzun süre tutunacağını sanmıyorum. Aras Aydın uğursuzluğunun da bir yerde gerçekleşmesi gerekiyor zaten. :A

Çember eskiden AB'de daha çok izleniyordu şimdi Total olmuş. :A Yeni rakiplere rağmen günü güzel idare etmiş tebrikler. :Z

• Beğendim
Reactions: Klaus

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Teşekkür ederim forumun gerçek isimleri sizlersiniz. Benden alınan reyting sonuçlarını ısrarla başkasından alıp bir de kaynak o diye gösteren kişiye hitabendir bu yazdığım. Her neyse teşekkür etmek istedim. :)
Yanlış anlamazsan bir şey sormak istiyorum. Televizyoncu Adam ve Uçankuş birçok defa senin paylaşmadığın yapımların (film, dizi tekrarı) reytinglerini de paylaştıkları oluyor. Senden aldıklarından emin misin? Yine diyorum yanlış anlamanı istemem sadece soruyorum.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yanlış anlamazsan bir şey sormak istiyorum. Televizyoncu Adam ve Uçankuş birçok defa senin paylaşmadığın yapımların (film, dizi tekrarı) reytinglerini de paylaştıkları oluyor. Senden aldıklarından emin misin? Yine diyorum yanlış anlamanı istemem sadece soruyorum.
Televizyoncu Adam ya da Ucankus için yorum yapmadım ki ben. Tvdizisinema kaynak gösterilerek paylaşılan paylaşım için dedim onu. Elbette herkes benden almıyor ama bu durumu kişisel hırsı için bu şekilde yapan birinden bahsediyorum. Amaç o değil zaten forumdan biriyim ben ve forumdan birinin paylaşımlarının burada sunulması önemli diyorum aslında. Yoksa kaynak gösterilmeye ihtiyacım mi var sanki? O isim verdiğin kişilere de muhtemelen sektörden birileri veriyordur sonuçları zaten. Sözüm bu arkadaşın kaynak gösterdiği kişiye. Sanki sonuçları ilk o paylaşmış gibi davranması :)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Televizyoncu Adam ya da Ucankus için yorum yapmadım ki ben. Tvdizisinema kaynak gösterilerek paylaşılan paylaşım için dedim onu. Elbette herkes benden almıyor ama bu durumu kişisel hırsı için bu şekilde yapan birinden bahsediyorum. Amaç o değil zaten forumdan biriyim ben ve forumdan birinin paylaşımlarının burada sunulması önemli diyorum aslında. Yoksa kaynak gösterilmeye ihtiyacım mi var sanki? O isim verdiğin kişilere de muhtemelen sektörden birileri veriyordur sonuçları zaten. Sözüm bu arkadaşın kaynak gösterdiği kişiye. Sanki sonuçları ilk o paylaşmış gibi davranması :)
Tvdizisinema Televizyoncu Adam değil mi?