Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    13

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tvdizisinema Televizyoncu Adam değil mi?
Hahaha evet o ben başka biriyle karıştırdım tamam. :D Ama sözüm yine geçerli bu forumdan birinin paylaşımları yapılsa daha hoş durur. Sonuçta kaç senelik forum üyesiyim. Birbirimize destek olmayacaksak kime destek olacağız anlamında düşünüyorum ama sanırım çok iyi niyetli bakıyorum galiba.. :)

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,632
Puanı
1,060
Hahaha evet o ben başka biriyle karıştırdım tamam. :D Ama sözüm yine geçerli bu forumdan birinin paylaşımları yapılsa daha hoş durur. Sonuçta kaç senelik forum üyesiyim. Birbirimize destek olmayacaksak kime destek olacağız anlamında düşünüyorum ama sanırım çok iyi niyetli bakıyorum galiba.. :)
Yok belki haklısın da ben açıkçası bu şekilde gerginliğin olmasını anlamıyorum.

• Güldürdün
Reactions: denizz19

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Yok belki haklısın da ben açıkçası bu şekilde gerginliğin olmasını anlamıyorum.
Ya mesele gerginlik değil işte arkadaşın benle kişisel sıkıntısı var o sebeple bilerek başkasından alıp paylaşıyor. Yine söylüyorum sıfır problem benim için. Buradan beni paylaşınca sanki para mı kazanacağım ya da reklam mı olacak hayır sadece manevi destek görmek adına diyorum. Yoksa benim etkileşimim zaten güzel niye talep edeceğim. :D

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,612
Puanı
860
Ya mesele gerginlik değil işte arkadaşın benle kişisel sıkıntısı var o sebeple bilerek başkasından alıp paylaşıyor. Yine söylüyorum sıfır problem benim için. Buradan beni paylaşınca sanki para mı kazanacağım ya da reklam mı olacak hayır sadece manevi destek görmek adına diyorum. Yoksa benim etkileşimim zaten güzel niye talep edeceğim. :D
Yalan konuşma reyting konularına açan yöneticilere senin tweetlerini paylaşmamız için ödeme yapmıyor musun? Gerçi şu sıralar ödemelerde birikti... :D