FF The_Erinch

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,759
Puanı
710
Dersin Avusturalyadayım :mad:

Tutup çekecem seni o köyden :A

Bu arada 2 damla gözyaşı..Pıt Pıt :love1::love1::love1::love1:

Herşey karşılıklı İsotum.

🍻🍻🍻🍻🍻🍻

Sevdiğim ve gerçekten değer verdiğim sayılı insanlardansın bu forumda. İyi Ki Tanıdım Seni.
Şu pandemi geçsin abi bi. :A Son paragrafa katılıyorum ben de iyi ki tanımışım seni. :bhr:

• Harika
Reactions: The_Erinch

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,285
Puanı
1,060
Forumdaki en yakınlarımdan birisi. Aynı şehirde yaşadığımızdan ister istemez bir samimiyet oluyor zaten. :bhr: Onun dışında konuları ve etkinlikleriyle de forumun canlanmasında emeği büyük...

Bir gün karşı karşıya kadeh tokuşturmak nasip olur umarım. :A 🥂 @The_Erinch

İçkisiz olmuyormu yaw:mad:

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and dreamy

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bir yaşlı kurt olunamaz zaten @Forumdash :ok: Ama Yaşlı Balık olarak akvaryumuzda devam:love1:
Bu arada teşekkürler Sincabım:bhr:
Yaşlı balıkta iyi biliyorsun karadenizliler için en önemli iki şeyden biridir fındık ve balık aa tabi bir karadenizlinin yanında nekadar güvendesin bilemem belki boşuna besleyip büyütmüyorumdur seni :A :A :A

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
@The_Erinch Ben bayan üye sanmıstım @S.G.A.T. la konuşurkan :A

Tabi benim olmadım sürece denk geldinden fazla tanımıyordum şimdi kaliteli bir üye olduğunu görüyoruz dizi müzik bu tarz zevkleri @Turkuazz gibi kaliteli kesinlikle :bhr:
Ben önce erkek sandım sonra canım falan diye konuşunca acaba dedim bayan mıydı:)
Kendisi bizim nesilden namıdeğer fosil müzik zevklerimiz benziyor aslında ortak noktamız cok gibi:)
Güzel konulara değiniyor forumda gecen sene iller birbirini yiyor etkinliğine denk gelmiştim;)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben önce erkek sandım sonra canım falan diye konuşunca acaba dedim bayan mıydı:)
Kendisi bizim nesilden namıdeğer fosil müzik zevklerimiz benziyor aslında ortak noktamız cok gibi:)
Güzel konulara değiniyor forumda gecen sene iller birbirini yiyor etkinliğine denk gelmiştim;)
Yaşlı balığa dönüşmeden önce bayan üye hissiyatı veriyordu affetsin :F :F :F @The_Erinch

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,377
Puanı
1,060
"Canım" sevgi kelimesi benim için :bhr: Evet en azındna o etkinlikde denk geldin. Teşekkürler güzel düşüncelerin için❤️
Yaşlı balığa dönüşmeden önce bayan üye hissiyatı veriyordu affetsin :F :F :F @The_Erinch
Hatırlıyorum bu muhabbeti :A:A:A:A
Send eçok etkinliğimi kaçırdın ama bakıyorum hortlatıyorsun ❤️

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,830
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
"Canım" sevgi kelimesi benim için :bhr: Evet en azındna o etkinlikde denk geldin. Teşekkürler güzel düşüncelerin için❤️

Hatırlıyorum bu muhabbeti :A:A:A:A
Send eçok etkinliğimi kaçırdın ama bakıyorum hortlatıyorsun ❤️
Hahah evet güzel etkinlikler yapmıssın ara sıra bakıyorumda süper kahramandan sonra en son çikolataya bakmıstım ama forum illa biz tuhafız mesajı vermek için değişik şampiyonlar çıkarmıslar :A :A :A