FF The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Kafa dengi ve yeri geldiğinde gönül rahatlılığıyla dertleşilebilecek değerli üyelerden birisidir.

Nice huzurlu senelere hep beraber. :D
Herşey karşılıklı güzel kardeşim. Sen bana doğru birçok üyeye nazaran daha fazla adım attın :bhr::bhr: Seviliyorsun🥰

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
@The_Erinch Ben bayan üye sanmıstım @S.G.A.T. la konuşurkan :A

Tabi benim olmadım sürece denk geldinden fazla tanımıyordum şimdi kaliteli bir üye olduğunu görüyoruz dizi müzik bu tarz zevkleri @Turkuazz gibi kaliteli kesinlikle :bhr:
Daha öncede dediğim gibi giriş ve gelişme dönemimde burada değildi :D ama iyi bir elektrik yakaladık diye düşünüyorum😇☺ Teşekkürler keyifli cümlelerin için 🥰

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Daha öncede dediğim gibi giriş ve gelişme dönemimde burada değildi :D ama iyi bir elektrik yakaladık diye düşünüyorum😇☺ Teşekkürler keyifli cümlelerin için 🥰
Eski zamanlardan yeni zamana henüz çıkamamış birisiyim :A Mesala avatarın bile bir çok iyi görüşümü hak ediyor her bakımdan zevk sahibi birisi oldun belli ve geçmişe değer veren :bhr: :bhr: :bhr:

• Harika
Reactions: The_Erinch

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,733
Puanı
710
Forumdaki en yakınlarımdan birisi. Aynı şehirde yaşadığımızdan ister istemez bir samimiyet oluyor zaten. :bhr: Onun dışında konuları ve etkinlikleriyle de forumun canlanmasında emeği büyük...

Bir gün karşı karşıya kadeh tokuşturmak nasip olur umarım. :A 🥂 @The_Erinch

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İyi ki gelmiş foruma, renk kattı. :bhr: Kendisi olmasaydı Survivor konusu çekilmezdi. :A @The_Erinch
Yazmışım ama tekrar yazayım. 'Benimle Söyle' konusu ile iyi ki kesişmiş yolu forum ile. Forumda samimi bulduğum, sohbetinden keyif aldığım nadir insanlardan ve abim. Yazdığı yorumlar, açtığı konular ile renk katıyor foruma. Umarım nice seneler beraber oluruz. :bhr: @The_Erinch

• Harika
Reactions: The_Erinch

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Forumdaki en yakınlarımdan birisi. Aynı şehirde yaşadığımızdan ister istemez bir samimiyet oluyor zaten. :bhr: Onun dışında konuları ve etkinlikleriyle de forumun canlanmasında emeği büyük...

Bir gün karşı karşıya kadeh tokuşturmak nasip olur umarım. :A 🥂 @The_Erinch
Dersin Avusturalyadayım :mad:

Tutup çekecem seni o köyden :A

Bu arada 2 damla gözyaşı..Pıt Pıt :love1::love1::love1::love1:

Herşey karşılıklı İsotum.

🍻🍻🍻🍻🍻🍻

Sevdiğim ve gerçekten değer verdiğim sayılı insanlardansın bu forumda. İyi Ki Tanıdım Seni.

• Harika
Reactions: dreamy

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,278
Puanı
1,060
Yazmışım ama tekrar yazayım. 'Benimle Söyle' konusu ile iyi ki kesişmiş yolu forum ile. Forumda samimi bulduğum, sohbetinden keyif aldığım nadir insanlardan ve abim. Yazdığı yorumlar, açtığı konular ile renk katıyor foruma. Umarım nice seneler beraber oluruz. :bhr: @The_Erinch
2.Kardeşim diyeyim kenara çekileyim. 😚🥰😍

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy