Messi Barcelona'dan Resmen Ayrıldı!

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
İlk başta ben de nihayet ayrılıyor çok şükür diye sevindim ama cidden La Liga yönetimine yapılan bir blöf olma ihtimali daha yüksek gözüküyor. La Liga yönetimi Messi’nin zaten İspanya’dan ayrılmasını istemiyordu marka değerinden dolayı ve şimdi top onlara atıldı. Haliyle geri adım atabilirler.

Ama umarım bu kez gerçekten kesin olarak başka takıma gider, her sene çocuk oyuncağına dönmesi de sıktı.

PSG’ye giderse fantastik olur. Hatta PSG bir de Ronaldo’yu alırsa sanırım dünya futbol tarihinde bir daha böylesine yıldızlarla dolu kadroyu asla göremeyiz: Messi, Ronaldo, Neymar, Mbappe...

İngiltere’ye giderse City’e gitmeli. Ama Pep onu istemez gibi...
Pep şu an varya başkanı öyle bir darlıyordur ki.

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@MEnes e mutluluğun resmini çizebilir misin diye sormuşlar? O sırada mecnun.. :A

Ekli dosyayı görüntüle 106870
Lan sevindiğimi kim söyledi... Ben Barca'da devam edip ŞL kazanmasını istiyordum... :A Ki bu konu hakkında çeşitli spekülasyonlar dönüyor. Danışıklı dövüş olduğunu düşünüyorum... La Liga yönetimini geri adım attırma hamlesi bana göre. Bekleyip göreceğim ve pusudayım şuan...
------

Blöf bahane pintilik şahane herifte :A Vay cimri herif.. @MEnes
Ahahaha size feda olsun lokum ama Messi gitmeyecek, bekleyin ve görün... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Lan sevindiğimi kim söyledi... Ben Barca'da devam edip ŞL kazanmasını istiyordum... :A Ki bu konu hakkında çeşitli spekülasyonlar dönüyor. Danışıklı dövüş olduğunu düşünüyorum... La Liga yönetimini geri adım attırma hamlesi bana göre. Bekleyip göreceğim ve pusudayım şuan...
------

Ahahaha size feda olsun lokum ama Messi gitmeyecek, bekleyin ve görün... :A
Sadece şu tweetteki olayları hayal et... Tarihin en domine takımını kafanda canlandır...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Sadece şu tweetteki olayları hayal et... Tarihin en domine takımını kafanda canlandır...

Ayrılması Laporta'nın açıklamalarından sonra kesin gibi gözüküyor... Büyük resim falan yokmuş, plan ve restleşme de yokmuş. Gerçekten son 10 yılda tarihin en çapsız ve beceriksiz yöneticileri tarafından yönetilen Barcelona; hem Messi hem Barca'nın sözleşme yenileme isteğine rağmen Messi'yi takımda tutamayarak gelmiş geçmiş en büyük fiyaskoya imza atmış olacak... Evet evet Barcelona - Bir kulüpten daha fazlası... [Sirk...]

Bartom*u tarihin gördüğü en rezil başkan ve en büyük Barca düşmanı olarak tarihe geçmiş olacak. Laporta da o kadar şov yapmasına rağmen, her şey yolunda Messi imzalayacak demesine rağmen bunu başaramayarak Messi'nin efsaneleştiği kulüpten 'bu şekilde' ayrılmasını sağlayan çapsız olarak tarihe geçecek. Söyleyecek söz bitti, ne diyebilirim ki...

Twit'teki olaya gelince zaten şuan tek istediğim City'e gitmesi. Psg'yi ve Fransa ligini asla istemiyorum... Pep ile hele öyle bir kadroda yeniden bir araya gelirse olacakları düşünmek ve hayal etmek dahi bana heyecan veriyor... Ama Grealish sonrası nasıl olur kestiremiyorum... Zor bir durum her halükarda...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ayrılması Laporta'nın açıklamalarından sonra kesin gibi gözüküyor... Büyük resim falan yokmuş, plan ve restleşme de yokmuş. Gerçekten son 10 yılda tarihin en çapsız ve beceriksiz yöneticileri tarafından yönetilen Barcelona; hem Messi hem Barca'nın sözleşme yenileme isteğine rağmen Messi'yi takımda tutamayarak gelmiş geçmiş en büyük fiyaskoya imza atmış olacak... Evet evet Barcelona - Bir kulüpten daha fazlası... [Sirk...]

Bartom*u tarihin gördüğü en rezil başkan ve en büyük Barca düşmanı olarak tarihe geçmiş olacak. Laporta da o kadar şov yapmasına rağmen, her şey yolunda Messi imzalayacak demesine rağmen bunu başaramayarak Messi'nin efsaneleştiği kulüpten 'bu şekilde' ayrılmasını sağlayan çapsız olarak tarihe geçecek. Söyleyecek söz bitti, ne diyebilirim ki...

Twit'teki olaya gelince zaten şuan tek istediğim City'e gitmesi. Psg'yi ve Fransa ligini asla istemiyorum... Pep ile hele öyle bir kadroda yeniden bir araya gelirse olacakları düşünmek ve hayal etmek dahi bana heyecan veriyor... Ama Grealish sonrası nasıl olur kestiremiyorum... Zor bir durum her halükarda...
Solda Sterling/Grealish/Foden, sağda Mahrez, sahte 9 + serbest 10 numara Messi, 10 numarada Bruyne, 8 numara İlkay ve son olarak da Rodri... 110 puan hayırlı olsun...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şaşırtıcı ve sürpriz bir gelişme oldu. Geçtiğimiz sezon anlaşmazlıklar da söz konusuyken bu durum ortaya çıksa çok şaşırmazdım ama Barcelona'yla anlaşmıştı ve bugün yeni sözleşmenin altına imzasını atacaktı Messi. Tabii halen kesin olarak ayrıldığını söyleyemeyiz. Barcelona'nın yaptığı açıklamaya bakılırsa Messi ile herhangi bir problem yaşamamışlar. La Liga yönetimi, Messi'nin yıllık ücretinin çok yüksek olmasından ötürü sözleşmenin imzalanmasına onay vermemiş. Yani bu, La Liga yönetimine geri adım attırmak amacıyla yapılmış bir hamle olabilir halen ancak ben bu noktadan sonra yaşanacak bir geri dönüşün Messi'nin imajını da zedeleyeceğini düşünüyorum. Zaten uzun süredir Barcelona'dan ayrılması gerektiğini düşünlerdenim.

Gerçekten ayrıldıysa Messi'nin maaşını ödeyebilecek iki takım var. Birisi Manchester City, diğeri ise PSG. Şu an itibariyle City ihtimalinin de ortadan kalktığını düşünüyorum. Grealish ile sözleşme imzaladılar ve 10 numarayı giyeceğini duyurdular, Pep böyle bir şeyin yaşanacağını bilse varını yoğunu Grealish transferini iptal ettirmek için harcardı herhalde. :A Üstelik 100 milyon Euro bonservis ödediler, Messi'yi de alırlarsa hem EPL yönetimi hem de UEFA sıkıntı çıkarabilir. Geriye bir tek PSG kalıyor, Neymar orada, milli takımdan Di Maria orada, Pochettino kendi memleketinden, maaşını ödeme konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşamazlar. Zaten geçen hafta hem Neymar hem de PSG'li diğer futbolcularla görüşmüş Messi. Sonuç olarak Barcelona'dan gerçekten ayrıldıysa tercihi orası olacaktır diye düşünüyorum, bu tercih ne kadar doğru olur orası muamma tabii...

Yalnız tüm bunlar yaşanırsa Mbappe de Real Madrid'in yolunu tutar muhtemelen. :A @MasacRE
Bir zahmet tutsun Mbappe de Real Madrid'imizin yolunu ya. Neymar-Mbappe-Messi üçlüsü bir araya gelirse bu üçlü çok güçlünün ötesinde bir şey olur çünkü :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Messi'ye para verebilecek iki kulüp vardı. Birisi daha yeni 100 milyonunu tek topçuya gömdü. Yetmedi 10 numarasını verdi. Şuan muhtemelen kendi kendilerini yiyorlar. :D