Bu Hafta Yarışan Şarkılar Sizce Nasıldı?

• İyi

Oy: 5 23.8%
  • Orta

Oy: 13 61.9%
  • Kötü

Oy: 3 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    21
  • Anket kapatılmış .

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
@MasacRE'nin oyları:

15 Teoman - Gönülçelen
14 MFÖ - Sakın Gelme
13 Yeni Türkü - Çember
12 Tarkan - Bir Oluruz Yolunda
11 Mor ve Ötesi - Melekler Ölmez
10 Edis - An
9 Pinhani - Seni Bana Anlatırlar
8 Candan Erçetin - Onlar Yanlış Biliyor
7 maNga - Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile
6 Merve Özbey - Kül
5 Serdar Ortaç - Gitme
4 Hadise - Prenses
3 Tuğba Yurt - Güç Bende Artık
2 Model - Buzdan Şato
1 İzel - Bir Dilek Tut Benim İçin
Prenses’e bile 4 vermiş ya :F :F @MasacRE

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: MasacRE and kerem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Forumumuzun sevilen üyelerinden @Gerekli24'ün oyları:

Genel olarak bu haftaki şarkıları geçen haftaya göre daha düşük kalitede buldum. Ancak şarkılar arasında seçim yapmak yine zor oldu.

15 puan Tarkan - Bir Oluruz Yolunda (Bu şarkıyı futbolla ilgilendiğim için değil cidden içlerinde en güzel bulduğum için seçtim. Her şeyiyle mükemmel. )

14 puan Hadise - Prenses (Bu hafta genel olarak şarkıları sevmedim. Ama Hadise için geçerli değil. Belki daha iyileri olsa ikinci sıraya koymazdım ama diğerlerine nazaran daha iyi buldum.)

13 puan Yeni Türkü - Çember (Güzel bir ses tonuyla söylenmiş ve bana daha çok huzur verici gelen bir şarkı oldu.)

12 puan Pinhani - Seni Bana Anlatırlar (İki haftadır güzel gidiyor. Pinhani şiir dinler gibi hissettim. Sakinleştirici bir edası da var.)

11 puan Teoman - Gönülçelen (Sonunda Teoman'ın daha sevdiğim ses vurgusunda bir şarkı geldi ve sevdim.)

10 puan Merve Özbey - Kül ( Yine Merve Özbey'in güzel sesiyle söylediği bir şarkı daha sakin modda söylemesi de fena olmamış.)

9 puan Candan Erçetin - Onlar Yanlış Biliyor (İki haftadır güzel giden şarkılardan sonra bu biraz düşük kaldı sanki. Ama yine de daha aşağılarda olmayı hak etmeyen bir performans.)

8 puan Mor ve Ötesi - Melekler Ölmez (Pek bir şey yazamayacağım çok iyi de değil kötü de değil. Ondan orta sıralarda.)

7 puan MFÖ - Sakın Gelme (Hoş bir şarkı)

6 puan Edis - An (Pek sevemediğim bir şarkıcı bu tur da pek sevemedim.)

5 puan Model - Buzdan Şato (Diğer şarkılara göre bence çok düşük kaldı.)

4 puan Serdar Ortaç - Gitme (Geçen haftadan sonra bayağı düşük kaldı. Her Serdar Ortaç şarkısı gibi yine biraz ritimden en dibe yazamadım.)

3 puan İzel - Bir Dilek Tut Benim İçin (Yarışma başladığından beri net en sevemediğim şarkıcı İzel'dir. Şarkıları hiç beni çekemiyor. Fazla sıradan geliyor. Bunda sorun bende olabilir.)

2 puan maNga - Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile (Genel olarak iyi puan verdiğim Manga'yı bu hafta hiç sevemedim ne yazık ki.)

1 puan Tuğba Yurt - Güç Bende Artık (Tuğba Yurt'a da iyi puanlar verdiğim zamanlar oldu lakin bu hafta şarkı çok klasik ve çekmeyen bir şarkı oldu. Biraz yüksek ses tonuyla gitmesini de biraz bağırmaya yakın hissettim. Kulağım her türlü sevmedi şarkıyı yani.)
@Gerekli24
serdar-ortac-dan-bomba-itiraf-pisma_1.jpeg

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Riskli kısımda yer alan @batuhankaralar'ın oyları:
14 Puan: Hadise - Prenses (Sanki biraz erken ve iddialı bir seçim olmuş :A )
13 Puan: Model - Buzdan Şato (Model'in en sevdiğim iki şarkısından biri, bir daha benden bu kadar yüksek alamayabilirsin :D )
12 Puan: Tarkan - Bir Oluruz Yolunda (Yorum yapmaya gerek yok bence :F )
11 Puan: Pinhani - Seni Bana Anlatırlar (Kavak Yelleri)
10 Puan: Serdar Ortaç - Gitme
9 Puan: Merve Özbey - Kül
8 Puan: İzel - Bir Dilek Tut Benim İçin
7 Puan: maNga - Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile (Normalde maNga'ya 10'dan aşağı vermezdim ama MvÖ ile aynı durum var, haftaya telafi ederiz :A )
6 Puan: Candan Erçetin - Onlar Yanlış Biliyor
5 Puan: MFÖ - Sakın Gelme
4 Puan: Tuğba Yurt - Güç Bende Artık
3 Puan: Teoman - Gönülçelen
2 Puan: Mor ve Ötesi - Melekler Ölmez (Bu haftaya göre zayıf kalmış. Hızlı şarkılar ağırlıkta olduğu için geri planda kaldı maalesef :( )
1 Puan: Yeni Türkü - Çember
@batuhankaralar kendini kurtarmış yine. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,101
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Değerli jüri başkanımız @xemrexxx'in oyları:

maNga - Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile 8
MFÖ - Sakın Gelme 7
Teoman - Gönülçelen 16
Serdar Ortaç - Gitme 14
Merve Özbey - Kül (0.48 - 1.48) 9
Model - Buzdan Şato 11
Yeni Türkü - Çember 10
Pinhani - Seni Bana Anlatırlar 11
Mor ve Ötesi - Melekler Ölmez 10
Hadise - Prenses 15
Candan Erçetin - Onlar Yanlış Biliyor 15
Tarkan - Bir Oluruzz Yolunda 13
Tuğba Yurt - Güç Bende Artık 13
Edis - An 14
İzel - Bir Dilek Tut Benim İçin 14

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@MasacRE'nin oyları:

15 Teoman - Gönülçelen
14 MFÖ - Sakın Gelme
13 Yeni Türkü - Çember
10 Edis - An
6 Merve Özbey - Kül
5 Serdar Ortaç - Gitme
4 Hadise - Prenses
2 Model - Buzdan Şato
Süper puan @MasacRE teşekkürler. :Z

• Harika
Reactions: MasacRE

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@MasacRE'nin oyları:

15 Teoman - Gönülçelen
14 MFÖ - Sakın Gelme
13 Yeni Türkü - Çember
10 Edis - An
6 Merve Özbey - Kül
5 Serdar Ortaç - Gitme
4 Hadise - Prenses
2 Model - Buzdan Şato
Kütük @MasacRE yolunu bulmus baraj 5 dedim diye barajta kalıp baltadan kurtuluyor :A :A :A @Maskeli Fedai @eskici

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Forumumuzun sevilen üyelerinden @Gerekli24'ün oyları:

Genel olarak bu haftaki şarkıları geçen haftaya göre daha düşük kalitede buldum. Ancak şarkılar arasında seçim yapmak yine zor oldu.

15 puan Tarkan - Bir Oluruz Yolunda (Bu şarkıyı futbolla ilgilendiğim için değil cidden içlerinde en güzel bulduğum için seçtim. Her şeyiyle mükemmel. )

14 puan Hadise - Prenses (Bu hafta genel olarak şarkıları sevmedim. Ama Hadise için geçerli değil. Belki daha iyileri olsa ikinci sıraya koymazdım ama diğerlerine nazaran daha iyi buldum.)

13 puan Yeni Türkü - Çember (Güzel bir ses tonuyla söylenmiş ve bana daha çok huzur verici gelen bir şarkı oldu.)

12 puan Pinhani - Seni Bana Anlatırlar (İki haftadır güzel gidiyor. Pinhani şiir dinler gibi hissettim. Sakinleştirici bir edası da var.)

11 puan Teoman - Gönülçelen (Sonunda Teoman'ın daha sevdiğim ses vurgusunda bir şarkı geldi ve sevdim.)

10 puan Merve Özbey - Kül ( Yine Merve Özbey'in güzel sesiyle söylediği bir şarkı daha sakin modda söylemesi de fena olmamış.)

9 puan Candan Erçetin - Onlar Yanlış Biliyor (İki haftadır güzel giden şarkılardan sonra bu biraz düşük kaldı sanki. Ama yine de daha aşağılarda olmayı hak etmeyen bir performans.)

8 puan Mor ve Ötesi - Melekler Ölmez (Pek bir şey yazamayacağım çok iyi de değil kötü de değil. Ondan orta sıralarda.)

7 puan MFÖ - Sakın Gelme (Hoş bir şarkı)

6 puan Edis - An (Pek sevemediğim bir şarkıcı bu tur da pek sevemedim.)

5 puan Model - Buzdan Şato (Diğer şarkılara göre bence çok düşük kaldı.)

4 puan Serdar Ortaç - Gitme (Geçen haftadan sonra bayağı düşük kaldı. Her Serdar Ortaç şarkısı gibi yine biraz ritimden en dibe yazamadım.)

3 puan İzel - Bir Dilek Tut Benim İçin (Yarışma başladığından beri net en sevemediğim şarkıcı İzel'dir. Şarkıları hiç beni çekemiyor. Fazla sıradan geliyor. Bunda sorun bende olabilir.)

2 puan maNga - Haykıracak Nefesim Kalmasa Bile (Genel olarak iyi puan verdiğim Manga'yı bu hafta hiç sevemedim ne yazık ki.)

1 puan Tuğba Yurt - Güç Bende Artık (Tuğba Yurt'a da iyi puanlar verdiğim zamanlar oldu lakin bu hafta şarkı çok klasik ve çekmeyen bir şarkı oldu. Biraz yüksek seshi tonuyla gitmesini de biraz bağırmaya yakın hissettim. Kulağım her türlü sevmedi şarkıyı yani.)
Kaç oy kaldı? :eek: @Emre Ozansoy

@Gerekli24 Hadise ne alaka? :A @slhttnmtl