26 Temmuz - 1 Ağustos 2021 | Fav10 Haftanın Üyeleri

Cahil kütük yoldaşlarıma hep söylüyorum okuyun diye ama dinlemiyorlar, tembel kütükler. :A @MasacRE @Maskeli Fedai

@MEnes de okumuş sayılıyor mu bu arada? :A
Ben ve cahillik... Hiç yan yana durmuş mu sence bu kelimeler... Sana hiç yakıştıramadım bu kötü cümle kurulumunu leşdaşım... :A

@serhatt İlgilensin diyecemde kayıp ayoll 😱 😱 😱 @xemrexxx
------

Cahil kütük yoldaşlarıma hep söylüyorum okuyun diye ama dinlemiyorlar, tembel kütükler. :A @MasacRE @Maskeli Fedai

@MEnes elit kütük farkındaysanız kütük kardeşlerde sen @dreamy @Maskeli Fedai @MasacRE var ezelin intikam aldı ali cengiz eyşan vsyle gibisiniz :A :A :A

@MEnes Sizin arkanızda olan herşeyin kurucusu :A :A :A
yakisikli-serdar-jpg.106457

------

Aslında geçen sene bu zamanlarda zirveye yakındım çünkü forum sakindi o zamanlarda sonra sınav senesi vs. yavaşladım :A
Önemli olan mesajlarının ne amaçla gittiği yanı 50 mesaj yazarsın ama elliside goygoydur 500 mesaja bedel olur :A :A :A Bilmem anlatabildimmi yol haritanı belirle :A :A :A

------

@MEnes elit kütük farkındaysanız kütük kardeşlerde sen @dreamy @Maskeli Fedai @MasacRE var ezelin intikam aldı ali cengiz eyşan vsyle gibisiniz :A :A :A

------

Önemli olan mesajlarının ne amaçla gittiği yanı 50 mesaj yazarsın ama elliside goygoydur 500 mesaja bedel olur :A :A :A Bilmem anlatabildimmi yol haritanı belirle :A :A :A
Pek goygoycu biri değilim maalesef :A

@Sherlock Yönetici kütük olarak bir bakıma okumuş kütük oluyor @Maskeli Fedai @MasacRE e örnek gösteriyoruz kütük olmanız okumaya şey değil :A :A :A
@Sherlock yoldaşım , okumuş bir obez @MasacRE ise asterix :A

Senden tembel bir kişi daha var o da @dreamy :A
Ben ve cahillik... Hiç yan yana durmuş mu sence bu kelimeler... Sana hiç yakıştıramadım bu kötü cümle kurulumunu leşdaşım... :A
Sen ve safa yatma daha doğru bir tanımlama... :A
------

------

Ezel ve Ramiz Karaeski kim ? :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and MEnes
@Sherlock yoldaşım , okumuş bir obez @MasacRE ise asterix :A

Senden tembel bir kişi daha var o da @dreamy :A

Sen ve safa yatma daha doğru bir tanımlama... :A

Ezel ve Ramiz Karaeski kim ? :A
ezel ve ramizmi kim aaa hiç düşünmedim 😱😱😱 hhaha kafamdakı senaryomda onlar olmadı için belkide çekirdekçi @MEnes ve kütükler bukadar rahatlar @Maskeli Fedai @Sherlock @MasacRE :F :F :F
------

Kimse beni itip kakamaz :A
Senin eskici anlayısını unutmuşum hep oldu gibi :A :A :A

Forum İstatistikleri

Konular
171,720
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94