eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 4. Hafta

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
çok teşekkürler 🤗 bu turu aşarsam zaten kalan şarkıların hepsi çok iyi birde klipli hepsi.bu şarkıyı da Tuğba zaten iyi yorumlamış 🤗

Birazcık dinledim kısık sesle ama o bile yetti. Tanrı unutmuş olsa da kısmını kısık sesle dinlemiş olmama rağmen hala kulağımda yankılanıyor:Z

• Harika
Reactions: Turkuazz

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,221
Puanı
1,060
1627562858123.png

:A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,803
Puanı
559
Az şarkısı olanlar mecbur cover kullanmaya :A Sende çok şarkı olduğu halde sen bile bir hafta cover kullandın :A
Canlı akustik performanslar cover sayılmaz bence. Ben mi yanlış düşünüyorum? :A

Mor ve Ötesi, şarkının altyapısında değişiklikler yaparak, kendi yorumunu katarak, pop şarkıları rock bir biçimde coverlıyor. :A Birkaç tane cover şarkısı var zaten ama hepsi orijinalinin önüne geçmiş coverlar bence. Sevda Çiçeği'ni hemen hemen herkes Mor ve Ötesi'nden bilir mesela, Fikret Kızılok şarkısı olduğu pek bilinmez. :A

Bu arada grubun diskografisine hakimsin sanırım. Fikrini almak isterim, Melekler Ölmez hakkında ne düşünüyorsun? :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,704
Puanı
1,060
Herkese bol şans. :Z
Herkese bol şans. Kolay gelsin kıymetli sunucu arkadaşlarım size de:bhr: @kerem @Emre Ozansoy
Tesekkürler, dün cok yogundum. Konuyu bile zar zor actim ama bu haftaki sarkilarin hepsi birbirinden güzelmis. :Z
------

Herkese başarılar. :-)
(@kerem bu hafta 16 yarışmacı var. Kurallar kısmında 17 yazıyor. )
Toplam yarismaci sayisini kastetmistim aslinda , 18 olmaliydi. Düzeltiyorum simdi. :D
------

Herkese selamlar. Yeni bir haftada yer almanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu hafta da bir slow parça ile yarışmada kalmaya çalışacağız. Ebru Gündeş'in 2001 yılında çıkardığı Ahdım Olsun albümünün en sevilen parçası olan ve sözü müziği Burçin Birben imzalı "Seni Seviyorum" ile haftaya renk katmaya çalışacağız.

"Gel içimden seni alsana
Kolaysa sen unutsana
Yazıklar olsun bana
Seviyorum, seviyorum seni çok"

Recap: 03:31 - 04:35

O kadar cok sarkisi varken hemde. Emin misin? :A
------

Adanalı diyorum anlayan anlar… #MarazAli&İdil
Bu sarkiya bir tanitim yakisir, benden söylemesi. :A

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Tesekkürler, dün cok yogundum. Konuyu bile zar zor actim ama bu haftaki sarkilarin hepsi birbirinden güzelmis. :Z
------

Toplam yarismaci sayisini kastetmistim aslinda , 18 olmaliydi. Düzeltiyorum simdi. :D
------

O kadar cok sarkisi varken hemde. Emin misin? :A
------

Bu sarkiya bir tanitim yakisir, benden söylemesi. :A

Kolay gelsin Kerem. Sana yardımcı da geldi hala yoğunsun. Biraz onu çalıştır.:A @Emre Ozansoy

• Güldürdün
Reactions: kerem

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,704
Puanı
1,060
Bu hafta sözü Murat Çekem ve müziği Murat Çekem ve İskender Paydaş'a ait olan Teoman'in Atiye ile birlikte düet yaptığı bir cesaret ve özgüven temalı Kal şarkısı ile karşınızdayım.

Teoman'ın yeni müzisyenlere, vokallere ve yeni çıkış yapan şarkıcılara verdiği manevi desteklerden biri olan Atiye ilk albümü Gözyaşlarım'la iyi bir çıkış yakalamış ve 2. albümünde farklı şeyler denemek istiyordu. Teoman Atiye'nin Muamma albümünde pop müzik türünde olması beklenen ve albümünde yer alacak olan Kal şarkısı için Atiye ile bir araya gelip şarkının türünü poptan rocka çevirerek Atiye'nin rock müziğe de göz kırpıp farklı kitleler tarafından dikkat çekmesine yardımcı oldu. Teoman'ın maddi anlamda hiçbir beklentisi olmadan Kal şarkısına yaptığı düet gençler arasında öylesine büyük bir ilgiyle dinlendi ki gençlik dizisi olan Küçük Sırlar'ın da başlangıç jenerik müziği oldu.

Recap: 2.11 - 3.20

@12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @offensive @The_Erinch @kerem @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @xdragxx @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @hayret bi şey @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Burak97 @umuttanyel @Cervantes @ömer karataş @Klaus @A. Poyraz Bilgin @781Ens @pompy @EnveR @AteşBöceği @bazinga @Gizmen @Silinmiş Üye @emreemreu @Burak97 @cehennet @dreamy @HeisenBerg @S.G.A.T. @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @The Barberson @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf ve ilgili herkes
Video bize kapali. :A