eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 10. Sezon 4. Hafta

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,018
Puanı
1,060
Bu hafta sanırım fazla iddialı geldim her an şarkıyı değiştirebilirim ama kafam karışmasın diye değiştirmeyedebilirim. :A

Neyse bu haftaki şarkımız da Hadise'nin Eylül ayında çıkardığı ama 10 ayda ilginin alasını gören, 2020 ve 2021 yılının en iyi şarkılarından kuşkusuz biri olan Küçük Bir Yol.

recap: 2.01 - 3.08

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Yani yapabileceğim bir şey yok beğenmiyorsanız da bir şey diyemem ki. Elimde şarkı sayım belli bundan sonra tüm klipli şarkılarım gelecek zaten. Zorla beğendirecemeyeceğime göre. :D

Trip attın galiba biraz. :(
Belki diğer şarkı daha çok beğenilir. Senin yarışma kaderinle oynamak istemem. O sebeple yorum yapamayacağım dedim. Çok ciddiye alıyorsun belli ki. Normalde " :A " bu emoji olmalıydı çünkü.:A

• Güldürdün
Reactions: denizz19

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Trip attın galiba biraz. :(
Belki diğer şarkı daha çok beğenilir. Senin yarışma kaderinle oynamak istemem. O sebeple yorum yapamayacağım dedim. Çok ciddiye alıyorsun belli ki. Normalde " :A " bu emoji olmalıydı çünkü.:A
Yok ondan değil dikkat ediyorum herkesin paylaşımlarına herhangi bir olumlu ya da olumsuz (özellikle) yorum gelmezken genelde benim şarkılarıma olumsuzlar söyleniyor bu da biraz kızdırıyor açıkçası. Sana özel değil genel olarak söylüyorum aslında. Ciddiye almasam katılmam tabiki. Bir sanatçıyı temsil ediyorum haliyle ve karakterim gereği de hırslıyımdır birçok konuda o sebeple erken elenme durumu yaşamak istemediğim için aslında. Merve Özbey'in ilk paylaştığım şarkısı da çok iyiydi ama yorumlar negatif etki yaratıyor olumsuz yorumlar gelince diğerleri üzerinde de. Şey gibi bir dizi başlıyor herkes başlamadan tutmaz gözüyle bakınca ön yargı oluşuyor :D

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Yok ondan değil dikkat ediyorum herkesin paylaşımlarına herhangi bir olumlu ya da olumsuz (özellikle) yorum gelmezken genelde benim şarkılarıma olumsuzlar söyleniyor bu da biraz kızdırıyor açıkçası. Sana özel değil genel olarak söylüyorum aslında. Ciddiye almasam katılmam tabiki. Bir sanatçıyı temsil ediyorum haliyle ve karakterim gereği de hırslıyımdır birçok konuda o sebeple erken elenme durumu yaşamak istemediğim için aslında. Merve Özbey'in ilk paylaştığım şarkısı da çok iyiydi ama yorumlar negatif etki yaratıyor olumsuz yorumlar gelince diğerleri üzerinde de. Şey gibi bir dizi başlıyor herkes başlamadan tutmaz gözüyle bakınca ön yargı oluşuyor :D

Haklısın aslında. Olumsuz fikir söyleyerek senin şarkına olumsuz bir bakış açısı kazandırıyoruz. Ama ben en son söyledim herkes söyleyince. Normalde dikkat ederim. Herkes söyleyince fikrimi söylemek istedim.:(

• Beğendim

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Haklısın aslında. Olumsuz fikir söyleyerek senin şarkına olumsuz bir bakış açısı kazandırıyoruz. Ama ben en son söyledim herkes söyleyince. Normalde dikkat ederim. Herkes söyleyince fikrimi söylemek istedim.:(
Yok bu seneye özel değil eskiden de böyleydi ben biraz olumsuzlukları duyunca karar değiştiren bir yapıda olduğumdan bunu birçok kişi kullanıyor. :D

• İlginç
Reactions: cehennet

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dinlemedim ama iyi performans ise son 3'ten kurtulursun :A

Kötü puan verdiğim biri daha iyi puan alır gibi :A @Silinmiş Üye
Siz ikiniz böyle gelirseniz ben nasıl puan vereceğim :A
Şimdi dinle işte tamamını benim çok sevdiğim bir yorum bence sen de seversin. :A Daha önce listemde yoktu ama neden olmasın dedim ekledim. :A Umarım güzel puanlar gelir. :Z

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bu hafta sözü Murat Çekem ve müziği Murat Çekem ve İskender Paydaş'a ait olan Teoman'in Atiye ile birlikte düet yaptığı bir cesaret ve özgüven temalı Kal şarkısı ile karşınızdayım.

Teoman'ın yeni müzisyenlere, vokallere ve yeni çıkış yapan şarkıcılara verdiği manevi desteklerden biri olan Atiye ilk albümü Gözyaşlarım'la iyi bir çıkış yakalamış ve 2. albümünde farklı şeyler denemek istiyordu. Teoman Atiye'nin Muamma albümünde pop müzik türünde olması beklenen ve albümünde yer alacak olan Kal şarkısı için Atiye ile bir araya gelip şarkının türünü poptan rocka çevirerek Atiye'nin rock müziğe de göz kırpıp farklı kitleler tarafından dikkat çekmesine yardımcı oldu. Teoman'ın maddi anlamda hiçbir beklentisi olmadan Kal şarkısına yaptığı düet gençler arasında öylesine büyük bir ilgiyle dinlendi ki gençlik dizisi olan Küçük Sırlar'ın da başlangıç jenerik müziği oldu.

Recap: 2.11 - 3.20

@12.Adam @Ahmed @Angelica @Aserat @BARON男爵 @denizz19 @Dosi @Tolstoyevski @Özgür @Sherlock @offensive @The_Erinch @kerem @Turkuazz @slhttnmtl @Yiğitt @xdragxx @Gerekli24 @seyfullXh @MasacRE @batuhankaralar @ozmoturk @Hazem @mrt-06 @mesmeso @Zeyno @phoebebuffay @EmreCan @hayret bi şey @xBUGRAx @Billy Kane @Doğan @Alos @Burak97 @umuttanyel @Cervantes @ömer karataş @Klaus @A. Poyraz Bilgin @781Ens @pompy @EnveR @AteşBöceği @bazinga @Gizmen @Silinmiş Üye @emreemreu @Burak97 @cehennet @dreamy @HeisenBerg @S.G.A.T. @Maskeli Fedai @MayısKralı @MEnes @Emre Ozansoy @serhatt @xemrexxx @Mircan Saye @The Barberson @tolgab @-potterhead- @XanTier @Araf ve ilgili herkes
Küçük Sırlar detayı şaşırttı :A
Son 3e koymam senide :A
------

Şimdi dinle işte tamamını benim çok sevdiğim bir yorum bence sen de seversin. :A Daha önce listemde yoktu ama neden olmasın dedim ekledim. :A Umarım güzel puanlar gelir. :Z
Evet iyiymiş :(

• Harika
Reactions: Özgür

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Yok bu seneye özel değil eskiden de böyleydi ben biraz olumsuzlukları duyunca karar değiştiren bir yapıda olduğumdan bunu birçok kişi kullanıyor. :D

Ben seninle 3 yada 5 kere konuştum. Kasti yapmam zaten. En son fikrimi söylediğimi de gördün. Bu sebeple üzerime alınmıyorum:A
Ama bunca senedir burada uyesin. Böyle bir intiba elde ettiysen sana da hak veriyorum. Sonlara doğru açıkla sende bence. Kimse fikrini söyleyemesin:A

Az önce biri gelinecek yanlışlıkla gönder tuşuna basmışım şimdi oldu.. :F

• Güldürdün

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ben seninle 3 yada 5 kere konuştum. Kasti yapmam zaten. En son fikrimi söylediğimi de gördün. Bu sebeple üzerime alınmıyorum:A
Ama bunca senedir burada uyesin. Böyle bir intiba elde ettiysen sana da hak veriyorum. Sonlara doğru açıkla sende bence. Kimse fikrini söyleyemesin:A

Az önce biri gelinecek yanlışlıkla gönder tuşuna basmışım şimdi oldu.. :F
Klipsiz şarkılarım için geçerli bu durum. Bundan sonrakilerin hepsi klipsiz onlardan etkilenmem zaten :D

• İlginç
Reactions: cehennet

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060