Dijital Platform İçerikleri - Genel Yorum Sohbet Konusu 🍿

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İstanbul Film Festivali'nde ilgimi çekmişti bu film ama seçkimde finale kalamamıştı. :A Mubi'ye gelmişken izlerim yüksek ihtimal...
1626986350849.png

İzlenir de, zaman kaybı da olabilir. Bol laf sokmalı, bol mesaj içerikli bir filme de benziyor. Görelim. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Puanı iyi gözüküyor az oylu bu tip bir festival filmi için. İzlemeden bilemeyiz zaman kaybı mı değil mi. :D
Bence bugün izle, çünkü ben izledim ve yorumladım. İlk bir saatini telefondan izleyerek tam da filme uygun hareket ettim. Yorumumu izledikten sonra okursun. :A

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İzleme listem olmayan tek platform Mubi'ydi. Dünden beri tüm arşivlerini elden geçirip izleme listesi hazırladım kendime.

163 filmlik bir liste çıktı ortaya. :A

Hiçbir yerden başka film izlemesem bile 6 ayda falan anca bitirebiliyorum. :A Tabii hepsini izlemek zorunda olduğum filmler olarak görmüyorum, fakat izleyecek bir şey lazım olduğunda ön elemeden geçmiş bu filmler arasından seçmek daha kolay olacak ve de sürekli bir şeyler kaçırıyormuşum hissinde olmayacağım. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İzleme listem olmayan tek platform Mubi'ydi. Dünden beri tüm arşivlerini elden geçirip izleme listesi hazırladım kendime.

163 filmlik bir liste çıktı ortaya. :A

Hiçbir yerden başka film izlemesem bile 6 ayda falan anca bitirebiliyorum. :A Tabii hepsini izlemek zorunda olduğum filmler olarak görmüyorum, fakat izleyecek bir şey lazım olduğunda ön elemeden geçmiş bu filmler arasından seçmek daha kolay olacak ve de sürekli bir şeyler kaçırıyormuşum hissinde olmayacağım. :A
1627036952275.png

İzleme listesi iyidir de, bir de işin "izlemeye devam et" kısmı var. Mubi'nin en sinir olduğum şeyi, player kısmı. Bitirdğin halde, senin de böyle filmler kalıyor mu o listede bitirdiğin filmler? :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
@MasacRE ve @MEnes kardeşimle S Sport Plus meselesini konuşmuştuk. Ben de bugün itibariyle Bayram kampanyasından faydalanıp S Sport Plus abonesi oldum. Umarım memnun kalırım ve iyi bir şekilde platformu değerlendiririm. Hayırlı olsun. :)

• Beğendim
Reactions: MasacRE and MEnes

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bir göz attım ama çoğu filmi izlemişim zaten. Raging Bull'ı yeniden izleme niyetim vardı ama şu sıralar izleyesim yok onu. :A
Fark etmediğini düşünmüştüm film seçeneğini ama tabii sen de benim gibi bir platformu en ince detayına kadar incelediğin için şaşırmadım fark etmene. :A

Yine de iş görür arşivleri var ama arşiv çok dar. Gerçi amaçları da o değil gerçi, film ekstra. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@bazinga Apple'a göz atmışsın zaten ben de şimdi göz attım ve hayal kırıklığı gibi sadece kiralama olayı olduğu için :A
Maalesef öyle oldu. Bir an girişte Ted Lasso falan görünce heyecanlandım ama içeride hiçbir şey yok şaka gibi. Adamlar bir sürü para verip dizi yapıyorlar. Fakat ülkemizde hiçbir şekilde izlemeye sunmuyorlar. Apple, Türkiye'de olmayan bir şirket olsa anlayacağım ama Türkçe TV+ sayfası bile olmasına rağmen TV+ yok...

Son düzenleme:
  • Üzücü
Reactions: Tolstoyevski

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
İyi yapmışsın. Ben de aldım bugün aynı şekilde :D
Aynı gün almışız. İyi bir platform gibi, BluTV gibi dakika başı donma derdi yok ve S Sport Plus olarak izlediğinde logo olmadan, yüksek kalitede spikerli bir şekilde izleyebiliyorsun. Logosuz, spikerli ve yüksek kalitede, çok iyi detaylar. :D

Platformun aynı zamanda dört kanalı birden açma özelliği de var, tabii kanallara pek gerek de yok. Kayıt tutma özelliği, geri sarma özelliği gibi detaylar da çok iyi. Ekstra detay olarak film de var, belgesel de. Daha çok gişe filmleri var ama ekstra özellik işte, film olması bile çok iyi. :D

• Beğendim
Reactions: MasacRE

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Gece bir baktım, BluTV'de Eurosport kanalları 9'a çıkmış. Tabii ki olimpiyatlar için. Daha iyi olmuş, daha iyi takip edilebilir. Tabii spikersiz yayınlar da oluyor, ayrı konu.