1.000. Mesajımı Yazdım. 1000'ler + 2000'ler Kulübündeyim🥂

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
CEHENNET'te yaşıyorum ben.

Foruma 1 yıl önce üye oldum ama @Dosi ve @xdragxx 'in var mısın yok musun konusuna etiketlemeyi üzerine, daha sonrada gelişen güzel sohbet üzerine daha aktif olmaya karar verdim. Eğlenceli ve çıkarsız forum dünyasında yer almaktan zevk alıyorum. 1000 adet mesaj yazmamda bana eşlik eden başta @EmreCan @Cervantes @Dosi @xdragxx @AteşBöceği @serhatt @Emre Ozansoy @xemrexxx @The_Erinch @Angelica @Tolstoyevski @slhttnmtl @kerem @Aserat @Araf ... tüm forum üyelerine teşekkür ediyorum.:Z

Screenshot_20210719-103903_Free Adblocker Browser.jpg

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Çok tebrikler, ilk geldiğin zamanlarda görmek istediğim bir üyeydin, 1 yıl sonrasına nasip olmuş. :A Bu arada bu kadar sessiz olunca bu kadar eğlenceli birisi olacağını ve bu kadar kolay anlaşacağımızı tahmin edememiştim doğrusu. :A

Bu güzel aile tablosu da hediyen olsun. :bhr:

3107713_5c80db24dcd3d9f58613ab1992a53bc8_640x640.jpg

• Harika
Reactions: cehennet

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
Çokça tebrikler irmak inşallah daha da iyilerine girersin, iyi ki tanismisiz aşırı eğlenceli birisin. Sende sonradan acildin, başta çok sessizdin bu kadar aktif değildin çok yorum yapmıyodun. :A

• Harika

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Çok tebrikler, ilk geldiğin zamanlarda görmek istediğim bir üyeydin, 1 yıl sonrasına nasip olmuş. :A Bu arada bu kadar sessiz olunca bu kadar eğlenceli birisi olacağını ve bu kadar kolay anlaşacağımızı tahmin edememiştim doğrusu. :A

Bu güzel aile tablosu da hediyen olsun. :bhr:

3107713_5c80db24dcd3d9f58613ab1992a53bc8_640x640.jpg

Teşekkürler canım. Sende çok anlayışlı ve güzel bir insansın.:bhr: 1 yıl önce öylesine Survivor konusu için gelmiştim. Şimdiye kısmetmiş.:Z
İlk geldiğimde bu kadar dikkat çektiğimi bilmiyordum. Senin hangi yönden dikkatini çektim. @MEnes mesela nickimi çok beğenmiş.:A

Harika bir fotoğraf.:T:

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Çokça tebrikler irmak inşallah daha da iyilerine girersin, iyi ki tanismisiz aşırı eğlenceli birisin. Sende sonradan acildin, başta çok sessizdin bu kadar aktif değildin çok yorum yapmıyodun. :A

Teşekkürler canım. Benim açılmamda senin şamşik mesajlarının payı çok Uzaylı Emoşcum:bhr::A
------

Bende Fav10 Muhtar Adayı olmak istiyorum :D

Ben yemek sepeti muhtar adayıyım. Yetiyor o bana.:F
Muhtarlık için müracaatlar ne taraftandı.:A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Teşekkürler canım. Sende çok anlayışlı ve güzel bir insansın.:bhr: 1 yıl önce öylesine Survivor konusu için gelmiştim. Şimdiye kısmetmiş.:Z
İlk geldiğimde bu kadar dikkat çektiğimi bilmiyordum. Senin hangi yönden dikkatini çektim. @MEnes mesela nickimi çok beğenmiş.:A

Harika bir fotoğraf.:T:
Canan Ergüder fotoğrafın fazla dikkatimi çekmişti, hele o zamanlar yeni yeni Menajerimi Ara haberleri geliyordu ve bende diziyi çok bekliyordum. :A Ayrıca tanışma konusundaki antipatin de unutulmaz. :A

• Harika

cehennet

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Canan Ergüder fotoğrafın fazla dikkatimi çekmişti, hele o zamanlar yeni yeni Menajerimi Ara haberleri geliyordu ve bende diziyi çok bekliyordum. :A Ayrıca tanışma konusundaki antipatin de unutulmaz. :A

Cok fazla o yönde mesaj geldi. Bende beni tanıyıp ne yapacaklar deyip sinirlenmistim. Forumu tam tanımıyordum. Bu sebeple "Açmayacağım tanışma konusu" diye atar yapmıştım. Ondan bahsediyorsun dimi.:A
Beklediğimize değdi mi? Daha iyisi olabilirdi yaa.:(
------

Gözlerin sağlıklı mı yoksa kelime oyunu mu yapiyon jfxvkfdbjgfn

Bile demişsin. Ona biraz sinir oldum. Bile denmesini kaldıramıyorum. Sınıflıyor gibi oluyor.:(

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
Cok fazla o yönde mesaj geldi. Bende beni tanıyıp ne yapacaklar deyip sinirlenmistim. Forumu tam tanımıyordum. Bu sebeple "Açmayacağım tanışma konusu" diye atar yapmıştım. Ondan bahsediyorsun dimi.:A
O huyunu ben cidden sevdim :A
------

------

Bile demişsin. Ona biraz sinir oldum. Bile denmesini kaldıramıyorum. Sınıflıyor gibi oluyor.:(
Başladın yine duygu sömürüsüne :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
------

Aynen aynen o. :A Tepkin de iyiymiş. :A

Her şeyin daha iyisi olabilir ki, bence beklediğimize değdi. :Z

• Güldürdün