Yaz Dizilerinden İlk Final Haberi Geldi: 'Cam Tavanlar' Final Yapıyor! | Show TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
cam-tavanlar-jpg.103488

Cam Tavanlar final yapıyor!

Yapımcılığını OJO Pictures'ın üstlendiği, başrollerini Bensu Soral, Kubilay Aka, Hatice Aslan, Utku Ateş, Beril Kayar, Ahmet Melih Yılmaz ve Ayten Soykök'ün paylaştığı yapım 8. bölümde final yapıyor.

28 Temmuz Çarşamba akşamı 7. bölümü yayınlanacak olan dizi, başladığından bu yana beklenilen oranları alamamıştı.

Cam Tavanlar, yeni bölümüyle 28 Temmuz Çarşamba 20.00'de Show TV'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bensu Soral 2 yıl boyunca 8 bölümlük dizide oynamak için mi bekledi. Geçmiş olsun.
Aslında kağıt üstünde doğru bir dizi seçimi yaptı ve tutması en garanti gözüyle bakılan bir diziydi (benim için). Ama hikayeyi iyi değerlendiremediler ve büyük hayal kırıklığı oldu.

Dediğin gibi boşuna beklemiş bunca zaman, Ay Yapım'ın yeni dizisinde oynayabilirdi.

• Üzücü
Reactions: cehennet

cehennet

Banlı
Reaksiyon puanı
2,976
Puanı
269
Aslında kağıt üstünde doğru bir dizi seçimi yaptı ve tutması en garanti gözüyle bakılan bir diziydi (benim için). Ama hikayeyi iyi değerlendiremediler ve büyük hayal kırıklığı oldu.

Dediğin gibi boşuna beklemiş bunca zaman, Ay Yapım'ın yeni dizisinde oynayabilirdi.

Yaz dizisi olması bile yetiyor tercih etmemesi için.:D

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,140
Puanı
860
Bence 7. Bölüm de bitseydi iyidi :A. Ben ilk Kahraman Babam gider diye düşünmüştüm :A