Yaz Dizilerinden İlk Final Haberi Geldi: 'Cam Tavanlar' Final Yapıyor! | Show TV

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Bu yazın şartlarında 4-5 reyting alabilecek bir dizi gözlerin önünde harcandı, gerçi pek iç açıcı bir kadrosu olmadığı için çok üzülmedim de 8 bölüm de çok az be. :A 6 bölümden izlemeye çalışayım bari.

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu yazın şartlarında 4-5 reyting alabilecek bir dizi gözlerin önünde harcandı, gerçi pek iç açıcı bir kadrosu olmadığı için çok üzülmedim de 8 bölüm de çok az be. :A 6 bölümden izlemeye çalışayım bari.
Zamanında bırakarak en doğru kararı verdiğimi tekrar anladım, bırak izlemeyi gerek yok. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,802
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
İzlemeye çalışıcam sus. :A
Tv Series No GIF by Tüplü Televizyon

• Güldürdün
Reactions: slhttnmtl

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Yazın en iddialı işi olur derken en çabuk patlayanı olması şaşırtıcı ama Bağcılar kekosu tipli Kubilay Aka ve buzdolabı Bensu Soral'ı çift yapmaya kalktıklarında ölüm fermanı imzalanmış oldu zaten. :A Dizinin düze çıkmayacağını anlayıp ilk kaçan olsa da Meriç Acemi'nin de üç başarılı işten sonra ilk kez yaş tahtaya bastığını gördük belki bu sayede peş peşe elli tane proje yapmaya kalkmaz bundan sonra. :A

• Beğendim
Reactions: The Barberson

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Yaz dizilerinde senaryo kadar oyuncu faktörü çift uyumu da önemli oyuncu faktörü derken tanınmış sosyal medyada iyi bir ünü olmasını kast ediyorum. İddialı bir kadrosu bence yoktu yine de bu kadar düşük gitmesi şaşırtıcı oldu çoğu kişi için belki Sen Çal Kapımı olmasa daha iyi alırdı ama o da çok yüksek olmazdı.

• Beğendim

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,263
Puanı
1,060
  • Beğendim

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok yazık oldu, ben diziye şans veremedim yoğunluğumdan dolayı ama başrolleri ve hikaye atmosferini sevmiştim. Ne diyeyim, tüm ekibin yolu açık olsun...

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
Utku Ateş o kadar kişinin ahını aldı ki yaz bitmeden dizisi bitti :)
benim zaten bu diziden yana pek umudum yoktu sıradakiler gelsin ;)