En Favori Eurovision Şarkıları 2000'ler- B Grubu

Hangi 2 şarkı çeyrek finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    30
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
O zaman Sertab Erener'e de oy kullanmalısın bu mantıkla, çünkü o da birinci. :A

Bu arada @xdragxx'in sadece finalistleri listeye koyacağını düşünmüştüm. Gerçi o zaman zaten etkinlik erkenden bitmiş olurdu. :D
2000'lerin şampiyonları var zaten :A
2000'li yıllarda 21 şampiyon var :A Ekstra olarak 3 tane de Türkiye'nin katıldığı fenomen şarkıyı ekledim :A @Dosi ondan tepkili :A Ne yapsaydım İsveç'in, Almanya'nın falan mı şampiyonluğa yaklaşan 3 şarkısını ekleseydim...

• Güldürdün
  • Olmamış
Reactions: Araf and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
O zaman Sertab Erener'e de oy kullanmalısın bu mantıkla, çünkü o da birinci. :A

Bu arada @xdragxx'in sadece finalistleri listeye koyacağını düşünmüştüm. Gerçi o zaman zaten etkinlik erkenden bitmiş olurdu. :D
Kimse oy vermedi dedin bak şimdi duruma. Hemen erkenden öyle yazmamak gerekir.
Sertab zaten açık ara yapacağı için ben de belki İsveç maNga'yı geçer ümidi ile oyladım ve geride çok kalmasın diye. Sonuç belli ama olsun

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
2000'li yıllarda 21 şampiyon var :A Ekstra olarak 3 tane de Türkiye'nin katıldığı fenomen şarkıyı ekledim :A @Dosi ondan tepkili :A Ne yapsaydım İsveç'in, Almanya'nın falan mı şampiyonluğa yaklaşan 3 şarkısını ekleseydim...
O zaman Mor ve Ötesi'nin, Yüksek Sadakat'in, Can Bonomo'nun şarkılarını da eklemelisin. Onlara da kıyak yapabilirsin. Dur, Kenan Doğulu da katılmıştı daha. :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Dosi and xdragxx

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
Benim Tepkim aynı grupta 2 tane Türkçe şarkı olması. Bari her biri ayrı gruba dağılsaydı. Burda diğer şarkılara haksızlık oldu.
Başka yorumum yok
------

O zaman Mor ve Ötesi'nin, Yüksek Sadakat'in, Can Bonomo'nun şarkılarını da eklemelisin. Onlara da kıyak yapabilirsin. Dur, Kenan Doğulu da katılmıştı daha. :A
Aynen Kenan Doğulu aynı performansı sağlamıştı. Kendi favorilerini ekledi demek ki

2004 yılında Athena, "For Real" şarkısı ile Türkiye'ye dördüncülüğü getirmiştir. 2007 yılında Kenan Doğulu, şarkısı "Shake It Up Şekerim" ile Helsinki'de yarışmış dördüncü olmuştur.

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Kimse oy vermedi dedin bak şimdi duruma. Hemen erkenden öyle yazmamak gerekir.
Sertab zaten açık ara yapacağı için ben de belki İsveç maNga'yı geçer ümidi ile oyladım ve geride çok kalmasın diye. Sonuç belli ama olsun
maNga'yı burada birinci yapmak anlamlı olur. 2010 yılında içimizde kalmıştı. En iyisi o dönemde oydu ama başka bir ülke şampiyon oldu. Bence maNga her türlü olmalıydı şampiyon olmasa bile. Gönlümüzün şampiyonları. :)

• Beğendim
Reactions: Dosi

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Amaç sayıyı 24'e tamamlamaktı :A Kendi açımdan Türkiye'de o dönem en çok etkiyi yapan 3 şarkı da Athena, Hadise ve Manga'nındı :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
  • Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
Amaç sayıyı 24'e tamamlamaktı :A Kendi açımdan Türkiye'de o dönem en çok etkiyi yapan 3 şarkı da Athena, Hadise ve Manga'nındı :A
2004 yılında Athena, "For Real" şarkısı ile Türkiye'ye dördüncülüğü getirmiştir. 2007 yılında Kenan Doğulu, şarkısı "Shake It Up Şekerim" ile Helsinki'de yarışmış dördüncü olmuştur.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bence şöyle bir şey yapabilirsin istersen. Geriye kalan Türk şarkıcıları için bir grup daha açabilirsin, onları da oylayalım. Hiçbiri boşta kalmaz böylece. :D

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Benim Tepkim aynı grupta 2 tane Türkçe şarkı olması. Bari her biri ayrı gruba dağılsaydı. Burda diğer şarkılara haksızlık oldu.
Başka yorumum yok
------

Aynen Kenan Doğulu aynı performansı sağlamıştı. Kendi favorilerini ekledi demek ki
Ankete müdahale etmek olmazdı :A
Athena Kenan Doğulu'ya göre 33 puan fazla almış bu arada :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Shake it Up Şekerim nasıl olmaz 😱 Şaka yapmıyorum cidden o da çok damga vurmuştu döneme :A @xdragxx

• Beğendim
Reactions: Dosi and xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Shake it Up Şekerim nasıl olmaz 😱 Şaka yapmıyorum cidden o da çok damga vurmuştu döneme :A @xdragxx
Olabilirdi evet :A

Ama en çok puan toplayan 3 şarkı da benim eklediğim şarkılar olmuş bu da bir gerçek :A
------

Sadece Türkiye'de değil dünya genelinde de Athena şarkısı çok daha fazla gündem olmuştu :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,988
Puanı
1,060
Olabilirdi evet :A

Ama en çok puan toplayan 3 şarkı da benim eklediğim şarkılar olmuş bu da bir gerçek :A
------

Sadece Türkiye'de değil dünya genelinde de Athena şarkısı çok daha fazla gündem olmuştu :A
Tepkim 2 tane yalnız şarkı üst tura çıkacağı için burda 2 tane Türkçe şarkı bulunması. Burada 3 veya 4 şarkı üst tura çıkmış olsaydı hiç ses etmezdim

• Beğendim
Reactions: xdragxx

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Tepkim 2 tane yalnız şarkı üst tura çıkacağı için burda 2 tane Türkçe şarkı bulunması. Burada 3 veya 4 şarkı üst tura çıkmış olsaydı hiç ses etmezdim
Çıkan gruplarla oynamak istemedim. Sonuçta ülkeye göre değil şarkının güzelliğine göre oy vermek lazım aslında. Ama haklısın 4 Türk şarkısını farklı gruplara dağıtabilirdim.

• Beğendim
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...