EURO 2020 - Kicktipp Tahmin Turnuvası | Genel Konu ⚽

Ne yani sen üst üste 2 kez şampiyon olacak olsan antipatik mi gelirdin hiç de bile :A Finalde İtalya-İngiltere maçı olur büyük ihtimalle. Eğer final maçına @Maskeli Fedai nin bir tık önünde girersem bu durumda İtalya kazanırsa ben, İngiltere kazanırsa Maskeli şampiyon olur bonus puanı farkıyla... O durumda desteğin kimden yana olacak İngiltere ve Maskeli mi yoksa İtalya ve Tols mu :bilmem: :A
Ben İngiltere kazanırsa şampiyon olacaksın dedeler kazanmasın derim :A GS gibi düşün :A

Ben İngiltere kazanırsa şampiyon olacaksın dedeler kazanmasın derim :A GS gibi düşün :A
Kaldı ki İtalya kazanırsa bonus puandan 4 puan sana geliyor şampiyonu doğru tahmin etmiş olacağın için :A Daha ilk haftadaki TR-İtalya maçında şampiyonla oynuyor olabiliriz demiştin 😱

Yani sonuç olarak hem Tols kazanmasın istiyorsun hem de kazansın istiyorsuna gelecek durum eğer 3 maç içinde Maskeli öne geçmezse :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Arkamda herkes 1-2 puan geride zaten, ilk 2 uçmuş durumda, onlar yakalanmaz artık 3.lük için hatasız olmak lazım :A
Şuana kadar hiç puanlarına bakmadım. Yine bakmayayım Totem misali :A
Sen @Maskeli Fedai ve @12.Adam 'ı tutuyorum an itibari ile :A (12.Adam hangi sıralamada bilmiyorum gerçi :A )

Kaldı ki İtalya kazanırsa bonus puandan 4 puan sana geliyor şampiyonu doğru tahmin etmiş olacağın için :A Daha ilk haftadaki TR-İtalya maçında şampiyonla oynuyor olabiliriz demiştin 😱

Yani sonuç olarak hem Tols kazanmasın istiyorsun hem de kazansın istiyorsuna gelecek durum eğer 3 maç içinde Maskeli öne geçmezse :A
Maskeli skorlarla seni alt eder umarım :A @Maskeli Fedai İngiltere kazanmasın ama Maskeli kazansın :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
@Maskeli Fedai en avantajlı şu anda. Finalde İtalya-İngiltere olsa, İtalya oynar, her türlü win-win :A
O İngiltere şampiyon olur demiş ve olursa fazladan 4 puan alacak :A sen kimi demiştin?
Ben turnuva başlar başlamaz Türkiye'yi yendiği an biz şampiyona yenildik demiştim :A
------

Bonus puanlar sebebiyle 5 sıra yükselmeme rağmen 7.likteyim. :A
Desene şansın kaçmış. Ben ilk 20 içinde kalmaya çabalıyorum :A geçen 1 bu tur 0 puan aldık :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and XanTier
Fakat finalde ya İngiltere ve Maskeli ya da İtalya ve Tols durumu olursa desteğin hangi taraftan yana olur hele sen onu de önce :A
İtalya'dan yanayım ama Maskeliden yanayım. İngiltere nefretim ağır basacak yani maalesef senin tarafın olunacak :T:

O İngiltere şampiyon olur demiş ve olursa fazladan 4 puan alacak :A sen kimi demiştin?
Ben turnuva başlar başlamaz Türkiye'yi yendiği an biz şampiyona yenildik demiştim :A
------

Desene şansın kaçmış. Ben ilk 20 içinde kalmaya çabalıyorum :A geçen 1 bu tur 0 puan aldık :A
Yeni sezonda kork benden :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Şuana kadar hiç puanlarına bakmadım. Yine bakmayayım Totem misali :A
Sen @Maskeli Fedai ve @12.Adam 'ı tutuyorum an itibari ile :A (12.Adam hangi sıralamada bilmiyorum gerçi :A )
Merak etmeyin işi son maça bırakmadan bitiririm :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi