'Survivor 2021'in Şampiyonu Belli Oldu!

Belliydi reyizin şampiyon olacağını :A Her şeyiyle hak etti, dürüst oynadı kazandı tebrik ediyoruz kendisini :A :Z
Senle ilk kez aynı isme gönülden destek verdik ve kazanan taraf biz olduk :A
@Sherlock ve @MasacRE neyseki izleyip İsmail demediler yoksa bu zaferi tadamazdık :A ama onlar Aleyna'cı olurlardı ve bu kez bende onların beğenisine ses etmezdim :A

Bu yarışma bu gazla 50 sene daha devam eder. Benim oturduğum sokaktan da ciglık sesi geldi. Sanki 1 milyonu onlar kazandı

• Güldürdün
Reactions: BARON疼痛
Senle ilk kez aynı isme gönülden destek verdik ve kazanan taraf biz olduk :A
@Sherlock ve @MasacRE neyseki izleyip İsmail demediler yoksa bu zaferi tadamazdık :A ama onlar Aleyna'cı olurlardı ve bu kez bende onların beğenisine ses etmezdim :A
Biz @Sherlock beyciğimle uzaktan Aleyna'yı destekliyorduk zaten :A Ama Survivor'u her zaman erkekler kazandığı için belliydi zaten kazanamayacağı :A Son 4'e kalmış sanırım. O da iyi sonuç :A
İki winner birleştik Dosi hanım :A Mutluyuz valla :A

Bırak o iki loseri :A @Sherlock @MasacRE
Bu sene için yorum yapamam da Aycan ne olmuştu ya geçen sene :A
Darısı başka zamanlara ozaman :A bir ara @MasacRE ile aynı isimde buluşunca zafer olurdu ama somra yollar ayrıldı. Kaybeden o oldu :A
Niye ben kaybettim :A Geçen sene benim kızın kankisi kazandı en azından sevdiğim bir isimdi :A

Biz @Sherlock beyciğimle uzaktan Aleyna'yı destekliyorduk zaten :A Ama Survivor'u her zaman erkekler kazandığı için belliydi zaten kazanamayacağı :A Son 4'e kalmış sanırım. O da iyi sonuç :A

Niye ben kaybettim :A Geçen sene benim kızın kankisi kazandı en azından sevdiğim bir isimdi :A
Yarışmadan sonra kankalığı görmedik :A asıl bu sene Aleyna'nın istediği isim aldı ve şuan bile her gün görüşüyorlar. Evet 4. oldu ama performans oyununu 1 oyun ile kaçırmasaydı finalide görebilirdi. O da kazanan oldu. Albüm teklifi aldı kendisi :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE
Yarışmadan sonra kankalığı görmedik :A asıl bu sene Aleyna'nın istediği isim aldı ve şuan bile her gün görüşüyorlar. Evet 4. oldu ama performans oyununu 1 oyun ile kaçırmasaydı finalide görebilirdi. O da kazanan oldu. Albüm teklifi aldı kendisi :A
Yarışmadan sonrası beni ilgilendirmez :A Finale gitse de kazanamazdı ama arkadaşı kazanmışsa o da iyidir :A Seneye de bekleriz Aleyna hanımı, gelecek sezon izleyebilirim çünkü :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sen yaşıyon mu Iyyyy. Ss

• Güldürdün
Yarışmadan sonrası beni ilgilendirmez :A Finale gitse de kazanamazdı ama arkadaşı kazanmışsa o da iyidir :A Seneye de bekleriz Aleyna hanımı, gelecek sezon izleyebilirim çünkü :A
İzleme ya, izlersen ben de izlerim yoksa :A bu sene son aya kadar dayandım son ay tam kendimi kaptırdım :A

• Güldürdün
  • Güldürdün
Reactions: xemrexxx and Dosi
Ben de aynı şeyi senin için düşünüyorum :A Ben askerdeyken kaçıp gitmişsin ama dayanamayıp dönmüşsün yine :A

All Star güzel olur ya, izleme ihtimalim var :A Onun dışında izlemem ama artık herhalde yeni Survivor :A
Forumun survivor ı da bnm :A

@Çiğdem i de eledim sıra @Dosi de :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi
Senin kanadını çoktan kırdım ben. Benden kurtuluş okadar kolay değil :A
E5Ecoy5XMAAduji.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Dosi