'Survivor 2021'in Şampiyonu Belli Oldu!

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,389
Puanı
1,060
IMG_20210625_231537.jpg

Survivor 2021'in şampiyonu belli oldu!

Yapımcılığını Acun Medya'nın, sunuculuğunu Acun Ilıcalı ve Murat Ceylan'ın üstlendiği ve programda 6 aylık serüven bu akşam son buldu. 'Ünlüler - Gönüllüler' formatı ile izleyici karşısına çıkan yarışmanın finalinde İsmail Balaban ve Yiğit Poyraz yarıştılar.

Bu akşam yapılan büyük oylama sonucunda 'Survivor 2021'in şampiyonu İsmail Balaban oldu.

Aşırı sevindim be! Saatlerce Twitter'da dolanıp keyifle yorumları okuyacağım.
Hakettin be İsmail. Duruşun ile örnek oldun :bhr:
Atakan sonrası aşırı sevindiğim bir isim şampiyon oldu :Z

Aşırı sevindim be! Saatlerce Twitter'da dolanıp keyifle yorumları okuyacağım.
Hakettin be İsmail. Duruşun ile örnek oldun :bhr:
Atakan sonrası aşırı sevindiğim bir isim şampiyon oldu :Z
Yaaaaaaaaa mosiiiii bir daha duyum aldım dediğim an bana inan boşa mermi atmam ben :A
Survivor adlı yarışma umrumda değil ama her sene sanki manken seçer gibi şampiyon seçenlerin yerine en azından tip olarak bağrı yanık Anadolu çocuğunun kazanması iyi olmuş.

Kendisini tebrik ederim. Acun seneye All-Star yapıp bu yarışmaya bir süre ara vermeli. Eskisi gibi yeni formatlar denemesini çok isterim. Her sene aynı şeyleri izleyince insan artık sıkılıyor.

İkisi de hak etmişti ama gönlüm İsmail Balaban’dan yanaydı. Şampiyon olmasına çok sevindim. Son kez BALABAN, BALABAN, İSMAİL BALABAN!

• Harika
Reactions: Dosi and Angelica
Yaaaaaaaaa mosiiiii bir daha duyum aldım dediğim an bana inan boşa mermi atmam ben :A
Survivor adlı yarışma umrumda değil ama her sene sanki manken seçer gibi şampiyon seçenlerin yerine en azından tip olarak bağrı yanık Anadolu çocuğunun kazanması iyi olmuş.
Bu adamın üstüne çok gitmeye çalıştılar sinilendirip diskalifiye etmek için. Aşırı sabırlıydı. Sonra en son çıktığı bir oylamada az oy alsınlar diye karalamaya çalıştılar ters tepti. Adam güreş camiasından ve çok ama çok efendi biri. Sakinliği ile, kavgalar ve tartışmalar ile sms kasma çabası olmadı. Sonra dokunulmaz olmasına rağmen şike yapıp oyunu takım arkadaşına vermedi diye programlarda laf atılıp algı yapıldı arkadaşına destek olmadı denilip ama adam güreşte bile ikizine bilerek yenilmeyen biri.
Kısacası diğer takımdaki kişiler hep kavga algı peşinde olup, rakibi yakışıklı diye her hafta 1. olduğu için hakkı yenilir sandım, neyseki olmadı.
ismail-balaban-iha1_17527175_16_9_1617609724.jpg

Bu adamın üstüne çok gitmeye çalıştılar sinilendirip diskalifiye etmek için. Aşırı sabırlıydı. Sonra en son çıktığı bir oylamada az oy alsınlar diye karalamaya çalıştılar ters tepti. Adam güreş camiasından ve çok ama çok efendi biri. Sakinliği ile, kavgalar ve tartışmalar ile sms kasma çabası olmadı. Sonra dokunulmaz olmasına rağmen şike yapıp oyunu takım arkadaşına vermedi diye programlarda laf atılıp algı yapıldı arkadaşına destek olmadı denilip ama adam güreşte bile ikizine bilerek yenilmeyen biri.
Kısacası diğer takımdaki kişiler hep kavga algı peşinde olup, rakibi yakışıklı diye her hafta 1. olduğu için hakkı yenilir sandım, neyseki olmadı.
Ekli dosyayı görüntüle 104390
Zaten bu sms olayının en dandik şeyi karaktere değil tipe bakıp milletin ona göre oy vermesi oluyordu iyi olmuş :A Bu adamın tipine bakınca güvenilecek bir tip görüyorum öbür finalist belki iyi bir insandır bilmiyorum ama pek de öyle durmuyor :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24 and Dosi
Ekli dosyayı görüntüle 104390
Erkek görünce @serhatt gşbi oluyorsun :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt and Dosi
Zaten bu sms olayının en dandik şeyi karaktere değil tipe bakıp milletin ona göre oy vermesi oluyordu iyi olmuş :A Bu adamın tipine bakınca güvenilecek bir tip görüyorum öbür finalist belki iyi bir insandır bilmiyorum ama pek de öyle durmuyor :A
Gizliden iş yapıp elenme adaylarına yön veriyordu. Tek kalmak istedi tek kaldı ama rakibi kendi takımındakilerle hep iyi anlaşan olunca halk desteğini verdi. Yani iyi bir izlenim bırakmadı :A
Bu yarışmada performansı zirve olup karakterini kötü sergileyen nice nice isimler vardı ve zirve performansı olanlar ilk aday olur olmaz elendi ama İsmail sakin ve efendililiğinin yanında performansıda iyiydi. Zaten finalede performans oyunlarını ala ala garanti etmişti. Yani kimse niye kazandı, şöyle kötüydü böyle kötüydü demez. Diğer isimde performans olarak iyiydi ama yarışmadaki bir kıza kötü davrandı ve büyük konuşmaları oldu. Bu da etkiledi destekleri.
------

Erkek görünce @serhatt gşbi oluyorsun :A
Hadi ordan, görüntüye önem versem Poyrazcı olurdum :A

Gizliden iş yapıp elenme adaylarına yön veriyordu. Tek kalmak istedi tek kaldı ama rakibi kendi takımındakilerle hep iyi anlaşan olunca halk desteğini verdi. Yani iyi bir izlenim bırakmadı :A
Bu yarışmada performansı zirve olup karakterini kötü sergileyen nice nice isimler vardı ve zirve performansı olanlar ilk aday olur olmaz elendi ama İsmail sakin ve efendililiğinin yanında performansıda iyiydi. Zaten finalede performans oyunlarını ala ala garanti etmişti. Yani kimse niye kazandı, şöyle kötüydü böyle kötüydü demez. Diğer isimde performans olarak iyiydi ama yarışmadaki bir kıza kötü davrandı ve büyük konuşmaları oldu. Bu da etkiledi destekleri.
------

Hadi ordan, görüntüye önem versem Poyrazcı olurdum :A
Sadece görüntü arıyorsan olabilir detaylı analiz yapıp banlanmayayım şimdi :A
------

E4wtrYlWEAEszOC.jpeg

• Harika
Reactions: Angelica and dreamy
Bununla ilgili haberler çıkmıştı bir ara, ondan finale çıktığını duyduğumdan beri içimden geçiyordu. :A