18 Haziran 2021 Cuma Reyting Sonuçları

Bu akşam ne izleyeceksiniz/İzlediniz?

• Kuzeyin Oğlu Volkan Konak | Star TV

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    20
Sen kimsin ki seni takip edeceğim sürekli yorum attığın için ana sayfada en üstte duruyor. :A
Had bildirici başıyım. :Z Yoksay'a bas olsun bitsin, girip okumak zorunda değilsin. Her hareketin falso. :F

Had bildirici başıyım. :Z Yoksay'a bas olsun bitsin, girip okumak zorunda değilsin. Her hareketin falso. :F
Okumuyorum zaten sadece ne kadar saçmalayabilirsin diye baktım ama her seferinde kendini aşarak yine yanıltmadın. :A

Neyse biz de başkaları gibi sayfalar boyunca uzatmayalım da reyting konusu dağılmasın daha fazla. :A

Okumuyorum zaten sadece ne kadar saçmalayabilirsin diye baktım ama her seferinde kendini aşarak yine yanıltmadın. :A

Neyse biz de başkaları gibi sayfalar boyunca uzatmayalım da reyting konusu dağılmasın daha fazla. :A
Bana söylediğin her cümle o kadar çok seni anlatıyor ki kendimle bağdaştıramıyorum. Resmen kendini anlatıyorsun bana yazdığın mesajlarda. :F

Seninle bu kadar vakit kaybetmek bile büyük bir hata, hadi yol al. :A

Bana söylediğin her cümle o kadar çok seni anlatıyor ki kendimle bağdaştıramıyorum. Resmen kendini anlatıyorsun bana yazdığın mesajlarda. :F

Seninle bu kadar vakit kaybetmek bile büyük bir hata, hadi yol al. :A
Cevap veremeyince aynı lafları bana söylemeye çalışman ne kadar da acınası. :A Neyse hadi naş. :A

Cevap veremeyince aynı lafları bana söylemeye çalışman ne kadar da acınası. :A Neyse hadi naş. :A
Senin kaçamak cevaplar vermen ve hiç verecek cevabın olmadığında kaçman kadar acınası değil. :Z

Hem sana söylemeye çalışmıyorum direkt söylüyorum çünkü kendini anlatıyorsun bana yazdıklarınla. :F

Eo9DvVWXUAAhtZy.jpg
Takım tutmayan Aserat'tan beklenmedik hamle. :A 😍

• Güldürdün
Reactions: Aserat
Gereğinden fazla uzayan iki hikayeyle Kırmızı Oda beklediğim kadar yükselememiş ama geçen haftaki şoktan sonra tekrar 5-6 reytingi görmesi güzel. Bu sezon sonundaki ölü toprağını Eylül'de üstünden atacağına eminim merakla yeni hikaye ve oyuncuları bekliyoruz. :Z Hem Masumlar hem de Kırmızı Oda sezon sonunda düşüş yaşamışken Gülben'i ortak kullanma olayı işe yarayacak mı şimdiden merak ediyorum. :A

Aşk Mantık İntikam diğer yaz dizilerine yakın başlamış. Bu hafta güçlü rakipler vardı (gelecek hafta da Survivor finaliyle karşılaşacak) ama hem olumlu reaksiyonlar aldığı hem de tekrarı iyi gittiği için kesin yükselir. Yine de önceki sezonların aksine yaz dizileri bu sezon daha azına tamah etmek zorunda kalacak gibi. Mesela annem de her yaz en az 1-2 dizi izlerdi ama bu yaz başlayanların hiçbiri güzel değil dedi yani genel izleyici de hala tam olarak peşinden gidebileceği projeyi henüz bulamadı sanırım.

Arka Sokaklar Total'de ne kadar iyiyse AB'de o kadar rezalet. En güçlü rakibi en zayıf olduğu grupta bile 5+ alıyor ama kendisi az daha 1 bandına düşecekmiş. Gelecek sezon final yapsa bari ama bu inatla 20. sezondan önce bitmez.

Güldür Güldür 8. yılda bile bu kadar iyi gidiyor gerçekten tebrik etmek lazım. Anlaşılan yazın da devam edecek ve sezon içinde bile bayağı üst sıralardayken yazın zirveyi alabilir. Cuma günü tek yaz dizisi yayınlanacak ama başka bir dizidense Güldür Güldür daha dişli bir rakip bence.

Bozkır Arslanı'nın zamanlaması yanlış oldu diye düşünüyorum çünkü kimse yazın böyle iç bayıcı tarihi diziler izlemez. Gerçi kimsenin reytingleri umursadığını sanmıyorum zaten ATV'nin kendi dizisi değil.

Kırmızı Oda geçen haftaki normal kaybını bu hafta geri aldı diyebiliriz. Gelecek sezon bütün psikoloji dizilerinin bu oranlarda kalacağını düşünüyorum.

Arka Sokaklar'ın AB'si ne kadar kötü durumdaymış be.

Kırmızı Odayı bu gün izleyeceğim youtubeden merak ediyorum. Çoğu kişi güzel diyor. Gerçi Gülben'i bekleyenler son sahnede çıkmasından dolayı diziye hakaretler yağdırıyorlardı en son ama neyse 😂

Arka Sokaklar Total'de iyi oranlarla yapmış sezon finalini.

Kırmızı Oda bu hafta yükselmiş ama ben AB'de 8+ bekliyordum. Reklam stratejisi yine çok kötüydü.

• Beğendim
Reactions: 12.Adam
İyi işte 5 reytingle ilk sezonu kapattıysa yeni sezonda çok rahat 4'lere kadar iner ve erken final is coming... :Z

• Harika
Reactions: Carpe Diem
İyi işte 5 reytingle ilk sezonu kapattıysa yeni sezonda çok rahat 4'lere kadar iner ve yeni sezonda erken final is coming... :Z
Doktor Hanım-Gülben ortaklığıyla bundan sonra o reytinglerin iki katı gelecek merak etme. :Z Artık sana da bol bol çatlamak düşer. :Z

20210618_215607.jpg

Aşk Mantık İntikam güzel bir açılış yaptı yalnız o kadar bütün diziler yanılttı, bu AB dizisi olur demiştim... :A

Kırmızı Oda resmen eski reytinglerinin yarısını almış, bol bol Gülben'in reklamını yaparlarsa biraz daha yükselir ama Gülben gittikten sonra yine düşer.

Bu arada Arka Sokaklar ve Volkan Konak, AB'de çok kötü gitmişler.