TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Berkay çok büyük hayal kırıklığı. Röportajlarda sallamaya başlamış, kaç hafta kızla o kadar yakınken demek ki hep içinde tuttu bunları ne kadar iki yüzlüce bir hareket.

Bence Acun'un sonda dediklerine göre dokunulmazlığı Berkay veya kırmızı takımdan biri kazandı. @Dosi @12.Adam

• Üzücü
  • Beğendim
Reactions: Dosi and 12.Adam

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Adam Poyraz'ın dediklerini birebir dedi konseyde. Tamam aynı düşünüyor olabilirsin ama sözlerini kopyala yapıştır da yapmazsın be kardeşim. Umarım Batuhan, İsmail veya Aleyna almıştır dokunulmazlığı.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Dora bugünde girmedi oylamaya. Berkay Ayşe'yi söyledi. Bu elemeden kimin çıkacağını tahmin edemiyorum.

• Beğendim
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Gerçekten ölüm potası, Ben Batuhan’ın bile gitme ihtimali olduğunu düşünüyorum. Hak eden çıksın. Bu oylamada Dora da olmalıydı şaka maka adam hiçbir şey yapmayarak son 6’ya kaldı...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Geçen sene yarışmacıların Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından yaptığı canlı yayınını ortalama 600-800 bin seyirci izlemişti (bu sayı 1 milyonu bulmuştu) şu an yapılan canlı yayın en fazla 120k'ya ulaşabildi.

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Ben nedense Ayşe gidecek diye hissediyorum
İnşallah benim de gönlümden geçen o. :( Ayşe’ye Poyraz fanları destek olmuş, Aleyna ve Batuhan zaten halk tarafından en çok sevilen isimlerden biri. Bakalım hangisi ağır basacak.

Ben bir yandan da geçenki aile mevzularından sonra Batuhan’ın arada kaynamış olabileceğini düşünüyorum. Hayırlısı artık kendimi her şeye hazırladım ben. :A

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,850
Puanı
1,060
İnşallah benim de gönlümden geçen o. :( Ayşe’ye Poyraz fanları destek olmuş, Aleyna ve Batuhan zaten halk tarafından en çok sevilen isimlerden biri. Bakalım hangisi ağır basacak.

Ben bir yandan da geçenki aile mevzularından sonra Batuhan’ın arada kaynamış olabileceğini düşünüyorum. Hayırlısı artık kendimi her şeye hazırladım ben. :A

Bence Batuhan finale gidecek hatta ne hissediyorum biliyormusun final koltuğunda Poyraz ve Batuhan olacak ikisinden biri şampiyon olacak gibime geliyor :D

• Beğendim
Reactions: dreamy