EURO 2020 - Fantazi Futbol Yarışması | Başvuru Konusu

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
UEFA-Fantasy-2020-Football.jpg

EURO 2020'ye çok yaklaşmışken farklı bir oyunla sizlerin karşısındayız.

Oyunda yapmanız gerekenler çok basit:

Toplamda 7 maç günümüz var. (3 grup, son 16, çeyrek final, yarı final ve final)

100 milyon € bütçemiz var. (Son 16 turunda 105 milyon € olacak.) Bu bütçeyle 2 kaleci, 5 defans, 5 orta saha ve 3 forvet oyuncusu seçeceksiniz.

Her takımdan sınırlı oyuncu seçebiliriz. Aynı ülkeden gruplarda 3, son 16 turunda 4, çeyrek finalde 5, yarı finalde 6 ve finalde 8 oyuncu seçebilirsiniz.

Her haftanın ilk maçına kadar kadronuzu kurabilirsiniz. Sadece ilk 11 oyuncularınızı puanları hesaplanır. Eğer ilk 11 oyuncunuz oynamazsa otomatik olarak yedekteki kişiyle yer değiştiriyor.

Oyunda çeşitli formasyonları kullanabilirsiniz. Kadronuzu tamamladıktan sonra bir adet kaptan seçmek zorundasınız. Seçtiğiniz bu kaptanın puanları x2 olacak.

Turnuvadan önce sınırsız bir şekilde oyuncu değişikliği yapabilirsiniz. Turnuva başladıktan sonra grup maçlarında her hafta 2 kere, son 16 turundan önce sınırsız, çeyrek final öncesi 3, yarı final ve final öncesi de 5 değişiklik hakkınız var.

Oyuna katılmak isteyenler bu linke tıklayarak siteye giriş yapabilir. Kadrosunu kurduktan sonra "Join a league" tuşuna basarak "17NHDMHG02" kodunu girerek kurmuş olduğumuz ligimize katılabilir. Katılan arkadaşlar isimlerini de konuda belirtebilir. Aklına bir şey takılan olursa hiç çekinmeden benimle iletişime geçebilir.​

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Biraz bakındım ve OSM gibi geldi bana.

Kolay gelsin @mesmeso
Katılamasamda takip ederim. Bir üyeyi favori olarak belirlerim kendime :A

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Güzel bir şeye benziyor. Oyuncuların puanlamasını neye göre yapıyorlar? :D @mesmeso
Defans ve kaleciler daha çok gol yememe üzerine orta saha ve forvetler de asist/gol olarak fazla puan getiriyor. Oynadıkları süre kadar da puan alıyorlar. Kart görürlerse puanları düşüyor.

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Fantazi futbol olayı oldum olası çok zahmetli gelmiştir bana. :A Futbolcuları tanısam katılırdım da yeni jenerasyondan kopmaya başladım FIFA'nın bozmasının da etkisiyle. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

secquin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
205
Puanı
164
Normalde her sene düzenli olarak po sosyallig oynayan biri olarak bunu tabikide kaçırmam 🤣 ama bu oyun çok daha zormuş.Bütçe gerçekten çok kısıtlı.Kadroyu kurarken gerçekten çok güçlük çektim.Kurmak istediğim kadro ile kurduğum kadro arasında çok fark olsada sonucu bekleyip göreceğiz 😀