EURO 2020 - Fantazi Futbol Yarışması | Başvuru Konusu

Sana nesi saçma geldi? Manyaklığına rağmen seviliyorsun.... :A
Genel olarak oyunun kendisi, taktikler ve alınan sonuçlar falan... :A Şimdi uzun uzun anlatmaya üşendim ama çok uğraşmıştım o oyun üzerinde ve hiç de adil sonuçlar vermemişti kendime göre... Ben de saydım ve saldım oyunu... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Genel olarak oyunun kendisi, taktikler ve alınan sonuçlar falan... :A Şimdi uzun uzun anlatmaya üşendim ama çok uğraşmıştım o oyun üzerinde ve hiç de adil sonuçlar vermemişti kendime göre... Ben de saydım ve saldım oyunu... :A
Takımının zayıf ekipler karşısındaki puan kayıpları... :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes
Yedeklerimde Berardi vardı 6 puan alacakmış ne güzel. Onun yerine Barella ile 3 puan aldık. :A Hiç kimseyi tanımıyorum ya futboldan kopmuşuz iyice. Bu Euro 2020 iyice yüzüme vurdu bu gerçeği. :A

Konuda sadece ilk 11 oyuncularının puanları hesaplanır yazdığından dolayı gelişigüzel yedekleri dizdim. Tazminat davası açacağım yedeklerden de puan geliyormuş. :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga and mesmeso
Konuda sadece ilk 11 oyuncularının puanları hesaplanır yazdığından dolayı gelişigüzel yedekleri dizdim. Tazminat davası açacağım yedeklerden de puan geliyormuş. :A
Devamında 11 oyuncuları oynamazsa otomatik olarak yedekteki oyuncunun puanı hesaplanır da yazmışım. :D