Sohbet & Muhabbet Konusu

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,126
Puanı
710
A2 canlı yayını sanırım orada yayınlanan diziler yayınlanıyor öyle görünüyor

Bir bilsem o kadar da heves etmiş sevinmiştik ama fos çıktı ;) millet de de var kabahat izlemezlerse kanal da yayınlamaz ama izleniyor anlaşılan ben sürekli aynı diziyi izleyip duramam ya;)
90'lar hariç 2005'eden sonrası diziler var
------

Onca eski dizisi varken bıkmadı Alemin Kralı ve Selena yayınlamaktan. Madem yayınlamayacaksın ne diye açtın.
Demekki izleniliyor ben bile bıktım
------

Onca eski dizisi varken bıkmadı Alemin Kralı ve Selena yayınlamaktan. Madem yayınlamayacaksın ne diye açtın.
Demekki izleniliyor ben bile bıktım

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

Zeyno

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
6,771
Puanı
560
  • Güldürdün
Reactions: Angelica

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,437
Puanı
1,060
Giderim giderim hallaç pamuğu gibi çırparım ben onu arada merak etme sen emmi :A
yane lütfen .... sonra 3. sayfa haberi olacak... yosun bağlayan genç kız diye :F :Z :A
------

pazarlar tıklım tepiş...
sal günleri araba otoparkta olduğu için karaköy pazarıyla muattap oluyorum.Aman Allahım.

Restoranlar daha güvenli.

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Zeyno and Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,379
Puanı
1,060
yane lütfen .... sonra 3. sayfa haberi olacak... yosun bağlayan genç kız diye :F :Z :A
------

pazarlar tıklım tepiş...
sal günleri araba otoparkta olduğu için karaköy pazarıyla muattap oluyorum.Aman Allahım.

:A :AHiçte bilee zor görürsün öyle haberleri

• Güldürdün
Reactions: Zeyno

Zeyno

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
6,771
Puanı
560
pazarlar tıklım tepiş...

Evet haklısın hele öğleden sonra hiç gitme zaten pazara o nedenle sabahın 08.30 da gittim çok fazla kalabalık yoktu 😀
------

Gülme kız melo zaten geçen sene Eylül den beri gitmedim pazara marketten hallettim hep ama malum yaz geldi "dondurucuya bişeyler konulması lazım kışın ne yicez" diye annem çemkirince gitmek zorunda kaldım 😄 @Angelica

• Güldürdün
Reactions: Angelica