TRT 1 Seksenler - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Acaba pandemiden kaçmak adına mı böyle yapıyorlar. Yani orada daha az sorun olur. :D

Buradaki platoyu da başka dizi için ayarlıyor olabilir Birol Güven. :D
Pandemi için daha az riskli olur orası kesin, belki de Doksanlar işlenecekse orada daha rahat çekim yapabilir alan geniş olduğu için.

Başka bir dizi yapacağını pek zannetmiyorum ben Birol Güven'in ya şu dönemde. :D Zaten bir iki güne doğruysa haberleri çıkar, bu siteler dışında da haber yapan yok daha.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,262
Puanı
1,060
Pandemi için daha az riskli olur orası kesin, belki de Doksanlar işlenecekse orada daha rahat çekim yapabilir alan geniş olduğu için.

Başka bir dizi yapacağını pek zannetmiyorum ben Birol Güven'in ya şu dönemde. :D Zaten bir iki güne doğruysa haberleri çıkar, bu siteler dışında da haber yapan yok daha.
Daha yeni yeni yapılıyor, belli. Ama en azından bitimi 1-1.5 ayı bulur. Doksanları gösterecekse dizi, burada gösterme ihtimalleri çok yüksek. :)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Son 4 bölümü bugün tamamladım, hikayeyi Nazlı - Ergun hikayesi yapmaya çalıştıkları o kadar belli ki. :A Cemal, Suna'ya aşık, Ergun gibi okul yolunu gözlüyor. Suna'nın saçı bile Nazlı'nın kopyası. :F

İrfan Kangı gelince de izlerim, devam edip etmeyeceğime karar veririm, çok saçma bir hal aldı yoksa.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,105
Puanı
280
Bu dizinin şuan stok bölümleri yayınlanıyor. Tamamlandığında ne olacak bir haber falan çıktı mı ?

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Seksenler 24 Haziran Perşembe günü saat 20'de Yeni Sezon başlayacak.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
@slhttnmtl reyting olarak bir şey vaat etmeyen diziyi izlemek yerine gel Seksenler izleyelim. :bhr: :A
Ben onu bile anca dayanırsam izlerim. :A İlk halinden eser kalmayan, ölünün mezarda kemiklerini sızlatan yapımcının eserini izlemem, dizinin aşırı derecede bozmuş olduğunu söylemiyorum bile. :A