TRT 1 Seksenler - Dizi Yorumları

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben de özlemişim ya içim cız etti Ahmet'in sesini duyunca da içim burkuldu resmen 😊tam yerinde de reklam verdiler:)
Özetsiz başladı bölüm, bundan başka da reklam olmaz gibi. Dizi sezona başladığı her zaman Ahmet'in anlatımı ile başlıyordu (nadir bir iki sezon olmuş olabilir), ama bu sezon bir garip oldu. :(

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Özetsiz başladı bölüm, bundan başka da reklam olmaz gibi. Dizi sezona başladığı her zaman Ahmet'in anlatımı ile başlıyordu (nadir bir iki sezon olmuş olabilir), ama bu sezon bir garip oldu. :(
Evet öyle oldu Fehmi de yok artık bakalım bu bölüm bizi neler bekliyor:)
Bence de başka reklam vermez:)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bu arada haftalık yayınlanacak bölümlerin çekimleri daha bu hafta tamamlanmış. Keşke yeni dizisi (Mevlana) daha sete çıkmamışken Özlem Tokaslan'a veda sahnesi yazılsaydı. :( Böyle birden çıkmış olması çok kötü.

• Beğendim

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Bu arada haftalık yayınlanacak bölümlerin çekimleri daha bu hafta tamamlanmış. Keşke yeni dizisi (Mevlana) daha sete çıkmamışken Özlem Tokaslan'a veda sahnesi yazılsaydı. :( Böyle birden çıkmış olması çok kötü.
Çekimler komple bitmemiştir ya. Ben de duydum onu ama bitmemiştir. Bitmemeli, bitemez. :A

• Beğendim

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Çekimler komple bitmemiştir ya. Ben de duydum onu ama bitmemiştir. Bitmemeli, bitemez. :A
Yanlış görmediysem Necmi Yapıcı 15 Ağustos'ta tekrar sete çıkacağız yazmış Instagram'da. Bence haftalık yayınlanacak olan bölümlerin çekimleri bitti, zaten 10 küsür bölüm. Çekilmiştir iç içe diye düşünüyorum.

Ağustos'ta da günlük bölümleri çekmeye başlarlar.

• Beğendim

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Yanlış görmediysem Necmi Yapıcı 15 Ağustos'ta tekrar sete çıkacağız yazmış Instagram'da. Bence haftalık yayınlanacak olan bölümlerin çekimleri bitti, zaten 10 küsür bölüm. Çekilmiştir iç içe diye düşünüyorum.

Ağustos'ta da günlük bölümleri çekmeye başlarlar.
10 küsur bölümü bu kadar kısa sürede çekemezler ya bence. :A

Görüntüde bir tuhaflık yok mu? Sanki 1.25 hızda ilerliyor dizi. :)

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Re re si si do re do Zeynel'e bak sen. :A Pasajı bırakmış, okulda çalışmaya başlamış. :A

Efe ne ara doğdu? Ne ara büyüdü, ne ara liseye geçti? :eek:
------
10 küsur bölümü bu kadar kısa sürede çekemezler ya bence. :A

Görüntüde bir tuhaflık yok mu? Sanki 1.25 hızda ilerliyor dizi. :)
Çekimlerin başlamış olmasına bugün 1 ay olmuş, bence de 10 bölüm fazladır. :A En azından 5-6 bölüm çekilmiştir, Ağustos'ta kalan bölümleri ve günlük çekmeye başlarlar.

Hızı bilmiyorum ama renkler bana soluk geldi. :A Günlük dizi iken daha canlı renkliydi dizi.

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,294
Puanı
1,060
Re re si si do re do Zeynel'e bak sen. :A Pasajı bırakmış, okulda çalışmaya başlamış. :A

Efe ne ara doğdu? Ne ara büyüdü, ne ara liseye geçti? :eek:
------

Çekimlerin başlamış olmasına bugün 1 ay olmuş, bence de 10 bölüm fazladır. :A En azından 5-6 bölüm çekilmiştir, Ağustos'ta kalan bölümleri ve günlük çekmeye başlarlar.

Hızı bilmiyorum ama renkler bana soluk geldi. :A Günlük dizi iken daha canlı renkliydi dizi.
Efe kimdi ki ya derken Mesut'un çocuğu şimdi çıktı ortaya. :A

Bir ara babasının yanında çalışmıştı kahvede. 5-6'ya gidiyordu. Normal o kadar büyümesi. :)

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Efe kimdi ki ya derken Mesut'un çocuğu şimdi çıktı ortaya. :A

Bir ara babasının yanında çalışmıştı kahvede. 5-6'ya gidiyordu. Normal o kadar büyümesi. :)
Aynen kahvede çalıştığı dönemi hatırlıyorum, hatta okuldan kaçıp oraya geliyordu. :A Ben sonradan olan çocuğu ile karıştırdım başta. :A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynen ya ilk bölümlerdeki ev satılma işi de kaynadı gitti😊 Fehmi baba aynı evde yaşama şartı koymuştu sonra geleceği gösterseler de ordan hiç bahsetmediler;)
O sahne 2012'de kaldı. :( Oradan devam etmeleri imkansız gibi. Ama oradan bahsederler diye düşünüyorum ilerleyen bölümlerde.

• Beğendim