Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Edis - Martılar ne alaka :F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Tüm menajerlik, set ve ajans sahneleri çok iyiydi ama Feris ve Serkan olmayınca bölüm ne kadar güzel olsa da bir taraf eksik kalıyor. İsterse dünyanın en ünlü konuklarını alsınlar kalmaya da devam edecek. Şu Ekin lanetini niye daha erken postalamadılar gerçekten çok kızgınım. En azından bu ekipten daha güzel sahneler izleyebilirdik onlar için.ss

Jülide'nin yeniden hatırlanmaya başlaması iyiydi çünkü malum Ekin hanım her şey gibi o meseleyi de dağınık bırakmıştı. Çınar kızın işini sabote etti ama bir kere doğru düzgün konuşup yüzleşmediler ve olay öylece kapanmıştı. en azından burada az da olsa onun sinyalleri verildi. Çınar ve Arzu da fena olmadı umarım hem onlar hem de Jülide'nin oyunculuk macerası aşk üçgenine bağlanmadan güzel şekilde işlenir. Zaten kız da güzel oynuyor yani neden olmasın. :A

Reyhan ve Fahriye'yi böyle kanlı bıçaklı düşman olarak izlemek ilginç oldu ama sahneleri çok azdı. Oysa daha neler neler çıkardı maalesef bayağı etkisiz bir hikaye olmuş. Burcu Altın'ı çok severim o yüzden daha uzun görmek isterdim. Ferit kısımları da öyle aman aman değildi zaten komik olduğu söylenen çocuğun komiklikle alakası da yoktu. :A Neyse Fatih Artman'a daha fazla sahne yazılmasına vesile oldu deyip geride bırakalım. :A

DicBar fanlarının tek bölümde kanser olduğuna eminim İrem meselesi daha şimdiden bayağı kanırtıldı çünkü. Geçen bölümdeki yorumumda da dediğim gibi kızın şu Barış andavalına tekmeyi basıp sadece işine sarılmasını istiyorum çünkü gerçekten bu Barış odununun oluru yok. İrem aldatmakta o kadar haklıymış ki anlatamam yani yakışıklı olsa bile böyle toksik bir insanla vakit geçmez. :A Ha bu arada üçgen var diye tepki gösteriliyor ama övmelere doyamadığımız Yelda Eroğlu ve ekibi de aynı üçgeni Beren'le yapmaya çalışıyordu yani isimler değişiyor ama herkes aynı yoldan aynı sonuca varmaya çalışıyor. En azından İrem'i oynayan kız Yaprak Medine'den daha yetenekli. O yüzden İrBar FC'yim bundan sonra. :Z

Gülin ve Tuğrul'dan da yeni bir çift yapmaya çalıştıklarının sinyalini aldım ama öyle güzelim kıza kel şişko adam olmaz girilmesin öyle toplara. :A Ama bu sahne bölümün en iyilerinden biriydi gerçekten. :A

Son olarak Binnur Kaya ve Engin Günaydın'ın isminin geçmesi. :bhr: Keşke onlar da konuk olsa ama imkansız maalesef. :(

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bölüm ile ilgili kısa ama net bir yorum yapacağım. Dicle ile alakalı sahneler dışında bölümü çok iyi yazmışlar. Hatta senaryoda sanırım Uğraş Güneş ağırlıklı olarak yazıyor gibi. Dizinin komedi dozajı çok hoşuma gitti. Sema Ergenekon'un yazdığını düşündüğüm aşk meşk ve entrika kısımları Ekin Atalar'dan pek bir farkı yok gibi. Tabi senaristlerin de günahını almayayım hangisi hangi bölümlerde daha ağırlıklı rol alıyor bilmiyorum. Ama artık şu Dicle'nin peşini kötülükler ve aşk üçgenleri bıraksın. İşinde ve ilişkisinde bir mutlu olsun artık :F

ozmoturk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,082
Puanı
410
Jenerik hiç değişmese daha iyiymiş resmen. :( Sema Ergenekon ve Uğraş Güneş geldi gelmesine ama Canan Ergüder ve Serhat Teoman'ın isimleri (Feris'in olayı ucu açık kaldığı için ismi de kalır diye düşünmüştüm) yok, Jülide'ninki 1-2 sıra ileri itilmiş, Arzu ve İrem'i oynayan kızlar jeneriğe eklenmiş.. Şimdi FerSer'ciler ve DicBar'cıların kıyametini izliyoruz. :A
Beren'den kurtulduk boşver :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Senaristler köstebeği buldukları ve Dicle'nin soy adını alma işini tamamladıkları anda belki dizi için umutlu bakabilirim. Ergen fanlar çoktan unutmuş olabilir ama zamanında bu kadar yer kaplayan olayların hala cevaplanmaması "gerçek" izleyicinin canını sıkıyor.

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Sonunda seyircinin sesi olan Meral geri dönmüş. 2 bölümdür falan gözükmüyordu. Dizinin olay çözme yada geleceği hissetme bakımından en akıllı karakteri :D İyi oldu geri dönmesi.
Meral'in diziye dönmesine sevinirken İrem meselesinin uzatılacağının sinyali Dicle'nin konuşmasından anlaşılıyor. Üstün zeki asistan kız gitmiş yerine başka bir menajer gelmiş. Yeni senaristler cidden Dicle ve onunla alakalı olayları yazmayı tam beceremiyor. Diğer menajerler ve asistanlar da tam tersi on numara yazılıyor.
Aşk üçgeninden reyting beklemek zaten çok saçma. Dizinin pazara geçtiği bölüm Emir geldiydi ve reytingler yükseldiydi. Senaristler sanırım reytingleri bu durum yükseltti sanıp bizde yazalım demişler. Başka açıklaması yok çünkü :F

Senaristler köstebeği buldukları ve Dicle'nin soy adını alma işini tamamladıkları anda belki dizi için umutlu bakabilirim. Ergen fanlar çoktan unutmuş olabilir ama zamanında bu kadar yer kaplayan olayların hala cevaplanmaması "gerçek" izleyicinin canını sıkıyor.
Köstebekten pek umudum yok ama soy adı konusu işlenecek gibi hissediyorum. 15. bölümde Peride çözecek gibiydi ama kağıt kaybolunca güme gitmişti :D Hazır Jülide ajans çalışanı değilken onun üstüne vs yıkılsa ve çözülse olur aslında :D

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sonunda seyircinin sesi olan Meral geri dönmüş. 2 bölümdür falan gözükmüyordu. Dizinin olay çözme yada geleceği hissetme bakımından en akıllı karakteri :D İyi oldu geri dönmesi.
Meral'in diziye dönmesine sevinirken İrem meselesinin uzatılacağının sinyali Dicle'nin konuşmasından anlaşılıyor. Üstün zeki asistan kız gitmiş yerine başka bir menajer gelmiş. Yeni senaristler cidden Dicle ve onunla alakalı olayları yazmayı tam beceremiyor. Diğer menajerler ve asistanlar da tam tersi on numara yazılıyor.
Aşk üçgeninden reyting beklemek zaten çok saçma. Dizinin pazara geçtiği bölüm Emir geldiydi ve reytingler yükseldiydi. Senaristler sanırım reytingleri bu durum yükseltti sanıp bizde yazalım demişler. Başka açıklaması yok çünkü :F

Köstebekten pek umudum yok ama soy adı konusu işlenecek gibi hissediyorum. 15. bölümde Peride çözecek gibiydi ama kağıt kaybolunca güme gitmişti :D Hazır Jülide ajans çalışanı değilken onun üstüne vs yıkılsa ve çözülse olur aslında :D
Senaristler diyorsun ama galiba ajans ve menajerlik sahnelerini sadece Uğraş Güneş yazıyor o yüzden DicBar meselesi için onu da harcamak olmaz. Enerjisi diziye bayağı yansıdı öyle ki Yelda Eroğlu'nun ekibine göre daha "gerçek" sahneler (özellikle set muhabbetleri vs.) yazdı şimdiden. :A Bu İrem olayının sarpa sarmasının sorumlusu yıllardır böyle diziler yazan ve yine böyle ilişki yumağını konu aldığı son dizisinin 10 bölümde bittiğini unutan Sema Ergenekon. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860

Ya o köstebek net olarak Bekir. O çıkmayacaksa boşuna o işe girip diziyi hepten mahvetmesinler.

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Senaristler diyorsun ama galiba ajans ve menajerlik sahnelerini sadece Uğraş Güneş yazıyor o yüzden DicBar meselesi için onu da harcamak olmaz. Enerjisi diziye bayağı yansıdı öyle ki Yelda Eroğlu'nun ekibine göre daha "gerçek" sahneler (özellikle set muhabbetleri vs.) yazdı şimdiden. :A Bu İrem olayının sarpa sarmasının sorumlusu yıllardır böyle diziler yazan ve yine böyle ilişki yumağını konu aldığı son dizisinin 10 bölümde bittiğini unutan Sema Ergenekon. :A
Bölümden hemen sonra zaten alttaki şu yorumu yapmıştım. :A Genelleme yaptım sadece :A

Bölüm ile ilgili kısa ama net bir yorum yapacağım. Dicle ile alakalı sahneler dışında bölümü çok iyi yazmışlar. Hatta senaryoda sanırım Uğraş Güneş ağırlıklı olarak yazıyor gibi. Dizinin komedi dozajı çok hoşuma gitti. Sema Ergenekon'un yazdığını düşündüğüm aşk meşk ve entrika kısımları Ekin Atalar'dan pek bir farkı yok gibi. Tabi senaristlerin de günahını almayayım hangisi hangi bölümlerde daha ağırlıklı rol alıyor bilmiyorum. Ama artık şu Dicle'nin peşini kötülükler ve aşk üçgenleri bıraksın. İşinde ve ilişkisinde bir mutlu olsun artık :F

Ya o köstebek net olarak Bekir. O çıkmayacaksa boşuna o işe girip diziyi hepten mahvetmesinler.
Bekir orası net ama sırf kadrodan çıkmasın diye Jülide'ye kaydırabilirler gibi geldi bana. Mayda, Beren vs sevilmediği için diziden çıktı ama Bekir sevildiği için çıkartmak istemezler. O yüzden Jülide hazır ajans çalışanı değilken bişey yapamazlar diye ona yıkabilirler durumu. Yada Bekir-Jülide işbirliği gibi de gösterebilirler. Yapsınlar da nasıl olursa olsun modundayım şuan :D

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Fragmana bak tam "Kiraz Menajerim" tarzı olmuş. :D İkinci fragman biraz daha romantik olur araya 10 saniye de diğer konular sıkıştırılır. :D

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Fragmanda tek sevdiğim şey sanırım Meral ajans çalışanı olacak. Ya Jülide'nin yerine sekreter yada Dicle'nin asistanı vs. olacak gibi. Göz önünde olması gereken bir karakter olduğunu düşünüyorum.
Umarım şu üçgen mevzusu bu bölüm son kez yayınlanır.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Meral'e iki bölüm sahne yazmamalarını iyi telafi edecekler anlaşılan. Bazen izlemesi yorsa da seviyorum saçma sapan İrem izleyeceğimize onu görelim. :A

Buraya kalbimi bıraktım. :bhr: Her şeyle oluyor da DicFer'siz olmuyor. :(

E0tMW4dXoAAjSpG

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Menajerimi Ara 37. Bölüm Konusu ve Fotoğrafları;

37. Bölüm Konusu;

İrem’in duygularını döktüğü kağıdın Barış’ın ceketinden düşmesinden şüphelenen Dicle, ikilinin eski sevgili olma ihtimaliyle karşı karşıya kalır. Emrah, Gülin ve Meral’e Barış ve İrem’in eski sevgili olduğunu söyler. Dicle’nin bu haberi bir başkasından duymasını isteyemeyen üçlü, bu haberi Dicle’ye verme kararı alır. Bu sırada konuşmalarını dinleyen Tuğrul ise soluğu Ceyda’nın yanında alır. Kalp krizi geçiren oyuncusunun derin üzüntüsünü yaşayan Peride, bu durumdan Ceyda’yı sorumlu tutar. Peride’nin sert sözlerinin ardından ikilinin arası iyice gerilir. Arzu ve Çınar arasında ise romantik bir yakınlaşma olur. Gülden Avşaroğlu, Ego Ajans’ı sürpriz bir projenin oyuncu seçmeleri için ziyaret eder. Uluslararası bir projede Türk bir karakteri canlandırmak için oyuncu arandığını duyan Kıraç harekete geçerken, Çınar ve Dicle ise kendi oyuncularını projeye sokmak için kolları sıvar. Oyuncuları Çağrı Çıtanak, Ruhi Sarı ve Onur Büyüktopçu’yu bu karakter için hazırlayan üç menajer, kıyasıya bir mücadele içine girer.

85511.jpg

85516.jpg

85519.jpg

85520.jpg

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
  • Beğendim
Reactions: hayret bi şey