TV8 Survivor 2021 - Genel Yorum ve Sohbet Konusu

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Sergen ve Aleyna Kalaycıoğlu zaten takım değiştirmek istiyorlar diye anlıyorum bir tek ikisini değiştirsen ama takımlar 7 - 4 olacak ve o zaman yine bir dengesizlik olacağı için gönüllüler takımından bir erkeği de geçirdim. Açıkçası bu Steven da olabilir ama Berkay için böylesinin daha iyi olacağını düşündüğüm için onu geçirdim. Dora'yı geçireceklerini sanmıyorum çünkü bu Kırmızı takım için dezavantaj olur, Poyraz'ın da değişeceğini sanmıyorum çünkü izleyiciler Batuhan - Poyraz mücadelelerini izlemek istiyor.
berkayın kendini ifade etmesi için poyrazdan ayrılması lazım.
rating için aleyna ve batu bir araya gelecektir.

merve zaten kırmızılarda kalan tek kız; maviye yakışmaz bana göre.

çok karışmayacaktır bana göre; sergenide maviye verir.
------

Berkay'ı hiç izlemek nasip olmadı. Hakim değilim. Eğer Steven'den daha iyi oyuncuysa ozaman Steven karşıya geçer. Batuhan ve İsmail çok iyi performansı var ve Dora zaten İsmail ile olan olaydan dolayı karşıya geçemez. Diğer seçimlerin olur gibi
berkay aslında gerçekten başarılı ama geldiğinden beri yaverlik yaptığı için kendini ifade edemiyor o yüzdende sms hiç yok. değişim ona yarayabilir.

• Beğendim
Reactions: Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Acun eğer bir kız eklenirse yarışmacılar karışacak artık demişti ve oylama sonucu belli olmadan bu durumu açık edince bir kızın eleneceği garanti olmuş oldu önceden.
Eğer İsmail, Batuhan'ı demiş olaydı şuan elenen Melis olmayacaktı.
Aleyna Ç dururken Melis'in elenmesi kötü oldu.
Sergen gitsin isterdim.
@The_Erinch @dreamy @Özgür @kerem
Aleyna cadısı gitmedi bu gidişle çeyrek finali görecek.ss

Poyraz-Berkay-Sergen ve Merve aynı takımda olsa keşke. :Z
------

Batuhan’a son zamanlarda ısınmaya başladım :A
Yazıklar olsun... :A Son zamanlarda çok AlPoy momenti var görüyor musun. :A Aleyna'nın Poyraz'ın dizine buz tutması (elleri üst üste), sayı alınca sarılmaları ve geçen Aleyna Poyraz'ın saçıyla oynuyordu. :A İlk zamanlardaki gibiler sanki o momentleri görünce tekrar kanım ısındı Aleyna'ya. :A

Ama Aleyna Batuhan'a fena abayı yakmış bence dün akşam avantajda nereye kaçıyorsun bekle demesi komikti. :F
------

Beni sadece Merve ilgilendiriyor.

Geldiği gibi Performans sıralamasında 2. sıraya yükseldi. Dozer gibi maşAllah.

Çok ciddi karışma beklemiyorum.

Aleyna kırmızıya geçer birtek ona eminim.

Ayşe ve Merve aynı takımda olmasın; 3 gündür Merve Gitse Merve Gitse diye ortada gezinen Ayşenin ; Merve tarafından hamur gibi ezilmesini izlemek istiyorum.

Berkayda kırmızıya gelsin; Poyrazdan ayrılırsa Yaverlikten kendini gösteremiyordu;eline fırsat geçer.

Sergen geçer Maviye.
Abi merakımdan soruyorum yakın arkadaşlığı niye yaverlik olarak görüyorsunuz? Yani ben Poyraz ve Berkay'dan HilMur havası alıyorum baya yakın arkadaşlar ama Berkay'a yaver diyen kişi sayısı çok fazla. Ünlülerde de mesela Melis-Batuhan çok samimiydi ama kimse onlara yaver demiyordu bir tek Berkay'a denilmesi düşündürücü. :A
------

Batuhanda; " Ben istersem Merve gider" diye atıp tutacağına şapur şupur öptüğü yaveri için potaya gireydi keşke ..Pota dendimi rengi atıyor.
Hiç ama hiç sevmiyorum. Merve olayındada 99 gram Merve Haklı... 1 gramıda Merve kağıda Melisi yazdığı için kırdım :X:X:X:X

Şovun kralıda Batuhanda; o mimikler;surat ifadeleri;ağlamalar;tepkiler ;çocuk gerçekten başarılı bir oyuncu :A
Abi burada Melis'e de yaver demişsin önceki mesajımı geri alıyorum. :A

Son düzenleme:

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Yeni takımlar:

KIRMIZI TAKIM
İsmail
Batuhan
Berkay
Aleyna K.
Aleyna Ç.

MAVİ TAKIM
Poyraz
Dora
Steven
Sergen
Ayşe
Merve

• İlginç

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yeni takımlar:

KIRMIZI TAKIM
İsmail
Batuhan
Berkay
Aleyna K.
Aleyna Ç.

MAVİ TAKIM
Poyraz
Dora
Steven
Sergen
Ayşe
Merve
Yok artık, kırmızılar Aleyna Ç mi.
Berkay parlar umarım bizim takımda.
İsmail ve Batuhan zaten güçlüler. Aleyna K ise Ayşe ve Merve'den puan alır ama Aleyna Ç ise artık şansa ne alırsa.

Mavi takımda zayıf denilebilecek bi Dora var ama mavilerde erkek yarışmacı çok olduğu için fazla oynamaz. Bu dağılımın şanslı tarafı maviler oldu.
Maviler dokunulmazlık kaybederse kızların ismi yazılmayacak. Aleyna Ç bu şansdan oldu.
@dreamy @Özgür @The_Erinch @Zeyno45 @12.Adam
------

@kerem izlediğini unutuyorum hep :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
İsmail ve Batuhan zaten güçlüler. Aleyna K ise Ayşe ve Merve'den puan alır ama Aleyna Ç ise artık şansa ne alırsa.

Mavi takımda zayıf denilebilecek bi Dora var ama mavilerde erkek yarışmacı çok olduğu için fazla oynamaz. Bu dağılımın şanslı tarafı maviler oldu.
Maviler dokunulmazlık kaybederse kızların ismi yazılmayacak. Aleyna Ç bu şansdan oldu.
------

Bilgilendirme için teşekkürler 😊

• Beğendim

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060

------

Reyting için yapmadıkları şey yok... Melis'e üzüldüm, asla haketmiyordu. :(

• Üzücü
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560

Ben bu saatten sonra bireysel takılacağım Berkay, Sergen ve Poyraz favorilerim..

• Beğendim

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Yazıklar olsun... :A Son zamanlarda çok AlPoy momenti var görüyor musun. :A Aleyna'nın Poyraz'ın dizine buz tutması (elleri üst üste), sayı alınca sarılmaları ve geçen Aleyna Poyraz'ın saçıyla oynuyordu. :A İlk zamanlardaki gibiler sanki o momentleri görünce tekrar kanım ısındı Aleyna'ya. :A

Ama Aleyna Batuhan'a fena abayı yakmış bence dün akşam avantajda nereye kaçıyorsun bekle demesi komikti. :F
------
Görmez olur muyum bugün ayrıldılar maalesef, AlPoycular yasta... :A

O konuda baya linçlendi kız ama takımı sırtladı sonradan. :F Bir de birbirlerine hanımefendi, beyefendi diye hitap ediyorlar bakalım bunun sonu nereye varacak. :A Aleyna Ç.'nin aynı takımda olması biraz korkutuyor. :A

------

Bence de mavi takım daha güçlü olmuş. Zaten Aleyna Ç. her türlü sayıyı verecek onların banko sayısı yok şu an, Dora dediğin gibi hep oynamaz (zaten banko da diyemeyiz ona)...

Neyse şu an Aleyna & Ayşe oyunlarını bekliyorum her şeyden çok. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Görmez olur muyum bugün ayrıldılar maalesef, AlPoycular yasta... :A

O konuda baya linçlendi kız ama takımı sırtladı sonradan. :F Bir de birbirlerine hanımefendi, beyefendi diye hitap ediyorlar bakalım bunun sonu nereye varacak. :A Aleyna Ç.'nin aynı takımda olması biraz korkutuyor. :A

Bence de mavi takım daha güçlü olmuş. Zaten Aleyna Ç. her türlü sayıyı verecek onların banko sayısı yok şu an, Dora dediğin gibi hep oynamaz (zaten banko da diyemeyiz ona)...

Neyse şu an Aleyna & Ayşe oyunlarını bekliyorum her şeyden çok. :A
Sergen ve Berkay yer değiştirdi ve değişen bir durum yok o konuda ama Acun, en güçlü kadın yarışmacıyı kırmızılardan koparıp en güçsüz kadın yarışmacıyı kırmızılara verdi :A denge isteniyorsa Aleyna Ç sadece Merve'nin yanına verilebilirdi. Kızlarda denge anca böyle olunurdu.
Kırmızı takımın erkekleri muhakkak hep oyun kazanmalı. Aksi takdirde işleri zor.

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Sergen ve Berkay yer değiştirdi ve değişen bir durum yok o konuda ama Acun, en güçlü kadın yarışmacıyı kırmızılardan koparıp en güçsüz kadın yarışmacıyı kırmızılara verdi :A denge isteniyorsa Aleyna Ç sadece Merve'nin yanına verilebilirdi. Kızlarda denge anca böyle olunurdu.
Kırmızı takımın erkekleri muhakkak hep oyun kazanmalı. Aksi takdirde işleri zor.
Merve Aydın’ın en güçlü kadın yarışmacı olduğu sonucuna nereden vardın? :A Dönem dönem değişiyor o işler. Ayrıca Aleyna, Merve ile olan karşılıklı oyunlarda daha çok sayı kazanmış şu ana kadar. :A

Evet, Aleyna Kalaycıoğlu’nun da pek kaybetme lüksü yok...

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Merve Aydın’ın en güçlü kadın yarışmacı olduğu sonucuna nereden vardın? :A Dönem dönem değişiyor o işler. Ayrıca Aleyna, Merve ile olan karşılıklı oyunlarda daha çok sayı kazanmış şu ana kadar. :A

Evet, Aleyna Kalaycıoğlu’nun da pek kaybetme lüksü yok...
Performans yüzdeliklerine bakmıştım :A
Umarım Merve dip yapar orda :A Ayşe ile yakında girerler birbirlerine :A iki çenesi durmayan ve hırslı yarışmacılar.
Bu arada senle artık kırmızı takımdayız değil mi? :A Aleyna K artık bana sempatik geldi birden :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Performans yüzdeliklerine bakmıştım :A
Umarım Merve dip yapar orda :A Ayşe ile yakında girerler birbirlerine :A iki çenesi durmayan ve hırslı yarışmacılar.
Bu arada senle artık kırmızı takımdayız değil mi? :A Aleyna K artık bana sempatik geldi birden :A
Genel tabloda demek ki diğerlerinden istatistik kasmış oluyor Ayşe dahil olmak üzere. :A Aleyna İlayda’ya çok yenilmişti son zamanlarda. :F

Avantaja kim çıkacak, Best Of’ta kim yarışacak tartışmalarını şimdiden görebiliyorum. :A

Evet Kırmızı takımdayım artık. :Z Aleyna Kalaycıoğlu hep sempatikti. :bhr:

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Genel tabloda demek ki diğerlerinden istatistik kasmış oluyor Ayşe dahil olmak üzere. :A Aleyna İlayda’ya çok yenilmişti son zamanlarda. :F

Avantaja kim çıkacak, Best Of’ta kim yarışacak tartışmalarını şimdiden görebiliyorum. :A

Evet Kırmızı takımdayım artık. :Z Aleyna Kalaycıoğlu hep sempatikti. :bhr:
Geçen Batuhan'a kanın ısnmıştı biraz :A
Umarım aşk vs işlerine girmezler, yoksa ikisininde performansı etkilenir :A
Artık Merve ve Sergen yoklar, Batuhan daha iyi olacaktır moral olarak :A
Gönüllüler dokunulmazlık kaybettiğinde Dora kalsın, diğerleri kapışsın elenmek için :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Geçen Batuhan'a kanın ısnmıştı biraz :A
Umarım aşk vs işlerine girmezler, yoksa ikisininde performansı etkilenir :A
Artık Merve ve Sergen yoklar, Batuhan daha iyi olacaktır moral olarak :A
Gönüllüler dokunulmazlık kaybettiğinde Dora kalsın, diğerleri kapışsın elenmek için :A
Evet, son yaşananlar olaylar sonucunda ısındım biraz :A Ben de ondan korkuyorum bakalım Aleyna Ç. nin o gruba gitmesi kötü oldu üstte dediğim gibi. Aklını daha çok çelicek kızın :A

Ben de öyle isterim ama biraz zor o ya. :A

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Şimdi lay lay lom. Göreceğim ben Merve ve Ayşe'yi :A
Dora sayı alıyor 😡
O sayıyı fragmanda Balaban’a karşı alıyor gibi göstermişler, bakalım gerçekte kime karşı yarışmış :A

Merve’ye iyice gıcık olmaya başladım. :A Ayşe Berkay’ı silmiş hemen yazık, hırstan gözleri kör olmuş kızın. :A

• Güldürdün

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
  • Harika

Dosi

Konu Sahibi