TRT 1'den Kore Uyarlaması Yeni Dizi: Evlilik Sözleşmesi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
1606295986388-png.95420

TRT 1'den yeni dizi!

'Elimi Bırakma' ve 'Benim Adım Melek' gibi dizilere imza atan, yakında dijitalde yayınlanacak olan 'Adım Başı Kafe' dizisini hazırlayan Üs Yapım, senaryosunu Özen Yula'nın kaleme aldığı yeni bir dizi hazırlıyor.

Yönetmen koltuğunda Cem Akyoldaş'ın oturacağı ve TRT 1'de ekrana gelecek olan dizinin adı 'Evlilik Sözleşmesi' olarak belirlendi.

7 yaşındaki kızına bakmakta zorlanan yoksul, dul bir kadın ile annesi hasta olan varlıklı bir iş adamının anlaşmalı bir evliliğini anlatan 'Marriage Contract'ten uyarlanan 'Evlilik Sözleşmesi' yakında TRT 1'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Evet BAM ile Pahitat gidiyor acaba hangi diziyi bitirirler bitirirseler.

Aynen garip bi adı var :A
Kaç dizisi var bilmiyorum ama düşmeye en yatkın Masumlar Apartmanı var, ama o da beklenilenden az düşerse bitmez, BZK'de 52 bölümlük ama onun bitişi sezon sonuna falan denk geliyor. Dizi için o da geç olur.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Üs Yapım'da hep aynı yönetmenle çalışıyor, bu adamın adı başka bir dizi için de geçiyordu sanki.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Ben günlük dizi olacağını düşünüyorum. Başka koyacak günleri yok sanırım.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizi için Kore dizisinden uyarlanacak deniliyor, zaten öyle bir haber çıkmıştı ama bu dizi mi bilmiyorum. Murat Yıldırım ve Gizem Karaca adı dolaşıyor dizi için de, olurlar mı bilemedim.

Bu arada bu dizisinin yaz sezonunda ekranda düşünüyorum. Yeni sezonda kanalın boş günü yok, yüksek reytingli işleri bitirmeyeceğine göre hangi güne koyacak?

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Dizi için Kore dizisinden uyarlanacak deniliyor, zaten öyle bir haber çıkmıştı ama bu dizi mi bilmiyorum. Murat Yıldırım ve Gizem Karaca adı dolaşıyor dizi için de, olurlar mı bilemedim.

Bu arada bu dizisinin yaz sezonunda ekranda düşünüyorum. Yeni sezonda kanalın boş günü yok, yüksek reytingli işleri bitirmeyeceğine göre hangi güne koyacak?
Gizem Karacayı TRT bile kurtaramaz. Lanetli o kız. Hangi dizisiye sokarsan batırıyor. Son reyting bükücü. :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Bir şey soracam. Aynı konu neden sürekli isim değiştirilerek ve ek bir şey eklenerek açılıyor?

İsim değiştirilmedi gelen bilgiye göre konu güncelleniyor ayrı değil aynı konu bu :D
------

16 bölümlük Güney Kore dizisi 'Marriage Contract'tan uyarlamaymış.
Baktım konusu neymiş diye buymuş bakalım kimler olacak dizide

Kocasını bir trafik kazası sonucunda kaybeden bir kadın, çocuğunu tek başına büyütmek için büyük bir mücadele verir. Fakat beyninde bir tümör olduğunu öğrenir.Daha sonra bir adamla tanışır ve kızı ile kendisinin geleceğini tekrardan düşünmeye başlar