2021 En Favori Güzel 2021 - Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ondan süphem yok :A sen 3+2 yap. senin o 2 ayricaligin olacak eski zamandaki yorucu katkilarinin hatirina :A
Bıraksan burada da 1375615 isimlik katkı bile veririm ama ne sen yorul ne de ben yorulayım o yüzden 3+2 iyidir :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
@Dosi hanım en son yukarıdaki mesaja etiketlemiş beni. :A Fakat sanırım o mesajın üzerine 289423848 tane isim önerilmiş Utku beyciğim, bizlik bir şey kalmamış. :A
biraz öyle oldu :A 3 öneri hakki olundu diye az isim olur diye isyan etti millet, ben de 50 olursa üstünü tamamlayip 70 yaparim demistim ama daha öneri bitmeden 80e dogru yol almaya basladik :A bazi önemli isimlerde yok üstelik daha :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Dosi hanım en son yukarıdaki mesaja etiketlemiş beni. :A Fakat sanırım o mesajın üzerine 289423848 tane isim önerilmiş Utku beyciğim, bizlik bir şey kalmamış. :A
Şşşş bunu duymamış olayım Şerlok beyciğim, daha eksikler var :A Ben yoldaşınız olarak sizin ciğerinizi bildiğim için hemen oraya senin ve @MEnes in adına iki isim önereceğim :A

@Dosi hanım Şerlok beyciğim için Melisa Döngel, Enes için de Hazal Subaşı eklemelerini yapalım o listeye :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Şşşş bunu duymamış olayım Şerlok beyciğim, daha eksikler var :A Ben yoldaşınız olarak sizin ciğerinizi bildiğim için hemen oraya senin ve @MEnes in adına iki isim önereceğim :A

@Dosi hanım Şerlok beyciğim için Melisa Döngel, Enes için de Hazal Subaşı eklemelerini yapalım o listeye :A
resmi olarak tamam desinler önce :A lakin @MEnes hayir demez herhalde? Nede olsa izledigi diziden biri :A
@Sherlock beyin gönlünde baska isimler olabilir :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
biraz öyle oldu :A 3 öneri hakki olundu diye az isim olur diye isyan etti millet, ben de 50 olursa üstünü tamamlayip 70 yaparim demistim ama daha öneri bitmeden 80e dogru yol almaya basladik :A bazi önemli isimlerde yok üstelik daha :A
Forumumuz güzeller söz konusu olunca yine şovunu yapmış. :A

Melisa Döngel, Hazal Subaşı daha söylenmemiş mi... Üstelik liste olmuş 80 kişi. :A Tamam tamam, ben ikna oldum mühim eksikler var demek ki bu listede. :A Hemen bir acil durum toplantısı yapıp, eksikleri bildirelim Utku beyciğim. :A
------

resmi olarak tamam desinler önce :A lakin @MEnes hayir demez herhalde? Nede olsa izledigi diziden biri :A
@Sherlock beyin gönlünde baska isimler olabilir :A
Dedim gitti, Melisa Döngel'e hayır diyemem... :A @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Forumumuz güzeller söz konusu olunca yine şovunu yapmış. :A

Melisa Döngel, Hazal Subaşı daha söylenmemiş mi... Üstelik liste olmuş 80 kişi. :A Tamam tamam, ben ikna oldum mühim eksikler var demek ki bu listede. :A Hemen bir acil durum toplantısı yapıp, eksikleri bildirelim Utku beyciğim. :A
------

Dedim gitti, Melisa Döngel'e hayır diyemem... :A @MasacRE
söz konusu güzeller olunca konuda costu 2 günde :A
ah siz erkekler @Tolstoyevski @MasacRE

Tols, eklersin Melisa'yi :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Evet @Dosi hanım, konseyimizde yapmış olduğumuz acil durum toplantısı sonrası bu listede bir takım önemli eksikliklerin olduğu kanısına vardık. Bu sebeple T.C. Güzellik Uzmanı ve Analisti Doç. Dr. Utku beyciğim önderliğinde mühim bir liste hazırladık. :A Şimdi sizlere bu değerli listeyi, sıralanmış bir şekilde bırakıyorum:

Başak Gümülcinelioğlu
Berrak Tüzünataç
Bige Önal
Biran Damla Yılmaz
Birce Akalay
Cemre Baysel
Damla Can
Didem Soydan
Ecem Atalay
Ege Kökenli
Elçin Sangu
Esra Bilgiç
Ezgi Eyüboğlu
Fahriye Evcen
Gaye Su Akyol
Gizem Karaca
Gökçe Bahadır
Hayal Köseoğlu
Hazal Subaşı
Hazal Türesan
İlayda Alişan
Melisa Döngel
Meryem Uzerli
Mine Tugay
Miray Daner
Öykü Karayel
Pelin Karahan
Seray Kaya
Tuğba Yurt
Yasemin Kay Allen

Listede katkısı bulunan değerli konsey üyelerimiz: @MasacRE, @MEnes, @Maskeli Fedai, @Sherlock, @DarkLegenD, @12.Adam ve İlayda Alişan özel önerisi ile @bazinga...

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Evet @Dosi hanım, konseyimizde yapmış olduğumuz acil durum toplantısı sonrası bu listede bir takım önemli eksikliklerin olduğu kanısına vardık. Bu sebeple T.C. Güzellik Uzmanı ve Analisti Doç. Dr. Utku beyciğim önderliğinde mühim bir liste hazırladık. :A Şimdi sizlere bu değerli listeyi, sıralanmış bir şekilde bırakıyorum:

Başak Gümülcinelioğlu
Berrak Tüzünataç
Bige Önal
Biran Damla Yılmaz
Birce Akalay
Cemre Baysel
Damla Can
Didem Soydan
Ecem Atalay
Ege Kökenli
Elçin Sangu
Esra Bilgiç
Ezgi Eyüboğlu
Fahriye Evcen
Gaye Su Akyol
Gizem Karaca
Gökçe Bahadır
Hayal Köseoğlu
Hazal Subaşı
Hazal Türesan
İlayda Alişan
Melisa Döngel
Meryem Uzerli
Mine Tugay
Miray Daner
Öykü Karayel
Pelin Karahan
Seray Kaya
Tuğba Yurt
Yasemin Kay Allen

Listede katkısı bulunan değerli konsey üyelerimiz: @MasacRE, @MEnes, @Maskeli Fedai, @Sherlock, @DarkLegenD, @12.Adam ve İlayda Alişan özel önerisi ile @bazinga...
Açelya Topaloğlu nerede??? 😠😠

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060

Başak Gümülcinelioğlu
Berrak Tüzünataç
Bige Önal
Biran Damla Yılmaz
Birce Akalay
Cemre Baysel
Damla Can
Didem Soydan
Ecem Atalay
Ege Kökenli
Elçin Sangu
Esra Bilgiç
Ezgi Eyüboğlu
Fahriye Evcen
Gaye Su Akyol
Gizem Karaca
Gökçe Bahadır
Hayal Köseoğlu
Hazal Subaşı
Hazal Türesan
İlayda Alişan
Melisa Döngel
Meryem Uzerli
Mine Tugay
Miray Daner
Öykü Karayel
Pelin Karahan
Seray Kaya
Tuğba Yurt
Yasemin Kay Allen

İçlerinden kendin için 2, Masacre için 3+1 seç yeterli :A imkanı yok hepsini almamım :A
Kendini niye etiket ettin :eek: kimi unuttun? @MasacRE @MEnes @DarkLegenD @Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Açelya Topaloğlu nerede??? 😠😠
@Dosi anlık...

Yavas.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...