Klasik Seinfeld - Dizi Yorumları

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
bende teşekkür ederim ama anlıyormusun bilemem :A fazla savunma ve fikrini kabul ettirme durumu var sanki sende :A senle fikir ayrılıklarımız çok olmadığı için o tarz durumlar olmuyor ama aslında ben anlayışlıyım galiba ondan olmuyor :A
------

Bende yarın senin en beğendiğin 2×14 ve orda da galiba 3×6 idi :eek: onlara bakarım :A hatta bu gecede olabilir :A
Cidden 3x6'lar iyi gibi, tesadüf işte tamamdır :A Zaten ben de Friends'in en sevdiğim bölümlerini listeleyeceğim bir kenarda, seneler sonrası için kolaylık olur. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
bende teşekkür ederim ama anlıyormusun bilemem :A fazla savunma ve fikrini kabul ettirme durumu var sanki sende :A senle fikir ayrılıklarımız çok olmadığı için o tarz durumlar olmuyor ama aslında ben anlayışlıyım galiba ondan olmuyor :A
------

Bende yarın senin en beğendiğin 2×14 ve orda da galiba 3×6 idi :eek: onlara bakarım :A hatta bu gecede olabilir :A
Neyini anlamayacam ki bariz bir durum var ortada :A Salt komedi seven biri için sürekli aşk meşk işleri gelmez bir süre sonra :A Geniş Aile'de bile bir ara Zeynep-Cevahir işi çok uzayınca bunalmıştım :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
3x18'i izledim olağanüstü bir bölümdü :A Meşhur limuzin bölümü :A Bu da rahat ilk 5'e girer bu dizinin galiba ilk 5'i 20 bölüm falan olacak :A
Bizimkilerin havaalanındaki bir limuzine bindikleri ve yanlışlıkla Nazilerin arabasına bindikleri bölüm :A Boş sahne yoktu neredeyse çoğu sahne güldürdü :A Bunu beğenen bunu da beğendi: the Soup Nazi :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,790
Puanı
559
3x18'i izledim olağanüstü bir bölümdü :A Meşhur limuzin bölümü :A Bu da rahat ilk 5'e girer bu dizinin galiba ilk 5'i 20 bölüm falan olacak :A
Bizimkilerin havaalanındaki bir limuzine bindikleri ve yanlışlıkla Nazilerin arabasına bindikleri bölüm :A Boş sahne yoktu neredeyse çoğu sahne güldürdü :A Bunu beğenen bunu da beğendi: the Soup Nazi :A
İlk 4 sezonun en iyi bölümüydü. Bu bölümden sonra beklentim arttığım için biraz hayal kırıklığı yaşamıştım. :A Düşündüm de bence 3.sezon, 4'den daha iyiydi. 4.sezonda limuzin,metro ve otopark bölümleri kadar beğendiğim bir bölüm çıkmadı. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İlk 4 sezonun en iyi bölümüydü. Bu bölümden sonra beklentim arttığım için biraz hayal kırıklığı yaşamıştım. :A Düşündüm de bence 3.sezon, 4'den daha iyiydi. 4.sezonda limuzin,metro ve otopark bölümleri kadar beğendiğim bir bölüm çıkmadı. :A
Limuzin bölümü gibi her bölüm bu kadar kaliteli bir bölüm beklemek zor ama :A Limuzin bölümü çok rahat bir komedi filmi konusu olacak kalitede bir bölümdü :A
4.sezon mu 3.sezon mu ben de emin olamadım şimdi ama 4.sezonun da çok iyi bölümleri vardı :A 5'ten sonra ama bence sürekli yükselerek gidiyor özellikle 8.sezon harika :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
3×7
Otopark bölümünden sonra durgun bir bölüm ile karşılaşacağımı sandım ama yanıldım.
Bölüm oldukça keyifli başladı. Baştan sona gülümsetti. Jerry, restaurantı boş olan biri ile, George ise IQ testi için meşguldü. Elaine ile oyunları güldürdü vs 85 çıkmış ilkinde :A Kapı ve pencere detayıda güldürdü :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
3×7
Otopark bölümünden sonra durgun bir bölüm ile karşılaşacağımı sandım ama yanıldım.
Bölüm oldukça keyifli başladı. Baştan sona gülümsetti. Jerry, restaurantı boş olan biri ile, George ise IQ testi için meşguldü. Elaine ile oyunları güldürdü vs 85 çıkmış ilkinde :A Kapı ve pencere detayıda güldürdü :A
Dizi 3.sezonla beraber temposunu buluyor artık durgun bölüm çok az olur :A
------

Ne olmamış atıyon ne alaka? @Dosi :A

Son düzenleme:
  • Beğendim

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Dizi 3.sezonla beraber temposunu buluyor artık durgun bölüm çok az olur :A
------

Ne olmamış atıyon ne alaka? @Dosi :A
Olmamışı ben 3. Sezonda iken seninde yakın bölümlerden birini izlemiş olman sinir bozucu. geçende öyle yapmışsın 2gün ne önce. Bir ara muhabbetini etmiştik hani?
Bari git sonraki sezonlar bak.
O bölümü izlediğimde es geçeyim yorumlarken 😡

• Üzücü

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Olmamışı ben 3. Sezonda iken seninde yakın bölümlerden birini izlemiş olman sinir bozucu. geçende öyle yapmışsın 2gün ne önce. Bir ara muhabbetini etmiştik hani?
Bari git sonraki sezonlar bak.
O bölümü izlediğimde es geçeyim yorumlarken 😡
Tamam tamam haklısın bundan sonra yakın bölümlere bakarım :A

• Olmamış

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Tamam tamam haklısın bundan sonra yakın bölümlere bakarım :A
Hayır aksine yakın olmayan bölümlere bak.
Bugün tahmini 3 bölüm daha izlerim gibi😊 Geniş Aile aradan çıktığı için biraz bu diziye ağırlık vereceğim. Dün 2 Seinfeld, 2 Friends'e vakit bulabilmiştim.

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hayır aksine yakın olmayan bölümlere bak.
Bugün tahmini 3 bölüm daha izlerim gibi😊 Geniş Aile aradan çıktığı için biraz bu diziye ağırlık vereceğim. Dün 2 Seinfeld, 2 Friends'e vakit bulabilmiştim.
Benim düşüncem sezonları 3-4 bölümle bitirmekti aslında ama neyse :A

• Beğendim

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,790
Puanı
559
Limuzin bölümü gibi her bölüm bu kadar kaliteli bir bölüm beklemek zor ama :A Limuzin bölümü çok rahat bir komedi filmi konusu olacak kalitede bir bölümdü :A
4.sezon mu 3.sezon mu ben de emin olamadım şimdi ama 4.sezonun da çok iyi bölümleri vardı :A 5'ten sonra ama bence sürekli yükselerek gidiyor özellikle 8.sezon harika :A
Her bölüm o ayarda beklemiyordum zaten. Ben beklentimi biraz imdb puanlarına göre ayarlıyorum ve Seinfeld'in 4.sezonu benim için hayal kırıklığıydı. En yüksek puanlı bölümü bu sezondaydı (iddia bölümü) ve beğenmemiştim mesela. :A

Bu aralar izleyesim var aslında özledim diziyi ama Netflix'e gelmesini bekleyeceğim yine de. :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Her bölüm o ayarda beklemiyordum zaten. Ben beklentimi biraz imdb puanlarına göre ayarlıyorum ve Seinfeld'in 4.sezonu benim için hayal kırıklığıydı. En yüksek puanlı bölümü bu sezondaydı (iddia bölümü) ve beğenmemiştim mesela. :A

Bu aralar izleyesim var aslında özledim diziyi ama Netflix'e gelmesini bekleyeceğim yine de. :A
Zevk meselesi tabii o dediğin bölüm olsun Imdb'de diğer 9 üstü olan bölüm olsun oldukça iyiydi :A 4.sezon hikaye olarak da bana iyi gelmişti :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Bu arada sende çok çabuk fikir değiştirme seziyorum çok kez.

Sen bana kaç zamandır 4. Sezonun çok iyi olduğunu deyip beklentiye soktun, şimdi ise şunu yazmışsın: '4.sezon mu 3.sezon mu ben de emin olamadım şimdi ama 4.sezonun da çok iyi bölümleri vardı'

Burda anladığım 3.sezonun gerisinde olan bir sezon gelecek demek ki.

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu arada sende çok çabuk fikir değiştirme seziyorum çok kez.

Sen bana kaç zamandır 4. Sezonun çok iyi olduğunu deyip beklentiye soktun, şimdi ise şunu yazmışsın: '4.sezon mu 3.sezon mu ben de emin olamadım şimdi ama 4.sezonun da çok iyi bölümleri vardı'

Burda anladığım 3.sezonun gerisinde olan bir sezon gelecek demek ki.
Yanlış anlamışsın :A
3.sezon beklediğimden de iyiymiş anlamı çıkarman lazımdı burada :A Çünkü hangi bölümü izlesem aşırı kaliteli bölümlerle karşılaştım :A Zaten 4.sezon çok iyi özellikle hikaye seven bir yapın varsa en iyi Seinfeld sezonlarından bir tanesi :A 2.sezondan sonra boş bir sezon yok zaten.

• İlginç

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Yanlış anlamışsın :A
3.sezon beklediğimden de iyiymiş anlamı çıkarman lazımdı burada :A Çünkü hangi bölümü izlesem aşırı kaliteli bölümlerle karşılaştım :A Zaten 4.sezon çok iyi özellikle hikaye seven bir yapın varsa en iyi Seinfeld sezonlarından bir tanesi :A 2.sezondan sonra boş bir sezon yok zaten.
Ne alaka, hangisi daha iyi emin değilim ama diğer sezonda da iyi bölüm var demek gerisinde anlamını çıkarabiliyor. @Tolstoyevski hakem olur musun? :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ne alaka, hangisi daha iyi emin değilim ama diğer sezonda da iyi bölüm var demek gerisinde anlamını çıkarabiliyor. @Tolstoyevski hakem olur musun? :A
Phoebe 4.sezon hayal kırıklığı diyince 4.sezonda da çok iyi bölümler vardı demişim :A
Bu mesajımdan 4.sezon 3'ün 1-2 tık altında anlamını çıkarman tuhafıma gitti :A Tolsto da yorumlasın da ben ne amaçla dediğimi biliyorum :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,029
Puanı
1,060
Phoebe 4.sezon hayal kırıklığı diyince 4.sezonda da çok iyi bölümler vardı demişim :A
Bu mesajımdan 4.sezon 3'ün 1-2 tık altında anlamını çıkarman tuhafıma gitti :A Tolsto da yorumlasın da ben ne amaçla dediğimi biliyorum :A
Ok ok, eminim ben yanlış anlamışımdır.

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ok ok, eminim ben yanlış anlamışımdır.
Evet sen yanlış anlamışsın :A Birçok mesajım var Seinfeld'de 3.sezonla beraber her sezon bir önceki sezonun üstüne çıkıyor diye :A
Sadece 3.sezon mu 4.sezon mu desen pek emin olamam :A Ama 4 mü 5 mi dersen 5, 5 mi 6 mı dersen 6 diye gider :A 3.sezonda cidden çok efsane bölümler var onun etkisi var. Ama 4.sezonun da altta kalır yanı yok yani merak etme vites düşürmeyecek.

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
"4.sezon mu 3.sezon mu ben de emin olamadım şimdi ama 4.sezonun da çok iyi bölümleri vardı"

Şu koyu işaretli ekten dolayı 3.sezonun bir iki seviye daha üstte olduğu anlaşılabiliyor bu cümleye bakarsak sadece, yani 3.sezon çok iyiydi ama 4.sezonun da çok iyi bölümleri vardı anlamı. :A @xdragxx

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: xdragxx and Dosi