Bu akşam ne izleyeceksiniz/izlediniz?

• Kullanılan toplam oy
    27

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
u9Pmoq.jpg

Dün akşamın reyting sonuçları belli oldu!
Total'de 'Bir Zamanlar Çukurova', AB ve ABC1'de 'Camdaki Kız' zirvede!
  • Ekranlardaki Gülseren Budayıcıoğlu hükümdarlığı tüm hızıyla devam ediyor. Kanal D'nin yeni dizisi 'Camdaki Kız' ikinci bölümüyle AB'de 10 bandını geçerken ABC1'de de zirveyi almayı başararak perşembe dengelerini değiştirdi.​
  • 'Bir Zamanlar Çukurova' geçen haftaya göre yükseliş yaşayarak Total'de tekrar çift haneyi görürken ABC1'de zirveyi kılpayı kaçırdı.​
  • 'Bir Zamanlar Kıbrıs' geçen haftaya göre ufak bir reyting kaybı yaşasa da AB ve ABC1'de ilk 5'te yer alarak başarısını sürdürdü.​
  • 'Mucize Doktor' Total'de ilk kez 10. sıraya kadar düşerek birkaç hafta önceki performansından oldukça uzakta seyrediyor.​
  • 'Alev Alev' tüm gruplarda yine ilk 10 dışı kalırken 'Survivor' ise zorlu güne rağmen AB ve ABC1'de ilk 10'a girmeyi başardı.
  • Günün en büyük şokunu ise 'Akrep' yaşadı. AB'de 1 reyting bile alamayarak 61. sıraya kadar düşen diziden final haberinin gelmesi an meselesi.​

screenshot-1-vTlR.jpg

5C73fH.jpg
------

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Turkuazz and STAR

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
Nasıl yetişiyorsun hepsine? :A
M.Doktor full, Alev Alev i reklam aralarında bakıyorum.Sonraki gün netten fişekliyorum.Survivor'ı ise iki dizi reklama girdiğinde ancak bakabilirim.Salı günkü Özetini full izlerim o ayrı.Sadece Oyunlara baktığım için çok önem arz etmiyor. :A Nasıl buldun?

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
M.Doktor full, Alev Alev i reklam aralarında bakıyorum.Sonra gün netten fişekliyorum.Survivor'ı ise iki dizi reklama girdiğinde ancak bakabilirim.Salı günkü Özetini full izlerim o ayrı.Sadece Oyunlara baktığım için çok önem arz etmiyor. :A Nasıl buldun?
Karışık ama muhteşem. :A Tek gariplik hiç dinlenmeden bunca şeyi yapabildiğin. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,947
Puanı
710
M.Doktor full, Alev Alev i reklam aralarında bakıyorum.Sonraki gün netten fişekliyorum.Survivor'ı ise iki dizi reklama girdiğinde ancak bakabilirim.Salı günkü Özetini full izlerim o ayrı.Sadece Oyunlara baktığım için çok önem arz etmiyor. :A Nasıl buldun?
Maşallahın var zaman nasıl geçiyor böyle yapınca?

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam