12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
123.Bölüm Özeti
Yamaç’a bir türlü engel olamayan Amca ve Vartolu arasında sonunda ipler gerilecek ve Vartolu Yamaç’ı durdurmak için harekete geçecek. Cumali ve Yamaç, sürpriz bir misafirin yardım isteğine karşılık verecek. İkiye bölünen mahalleli Yamaç ve Vartolu’nun arkasında yer alırken aralarındaki aksiyon nefesleri kesecek. Cumali, kapısına bırakılan eski bir hediye sayesinde büyük mutluluk yaşarken, Akın ve Yamaç yüzleşmesi gözleri yaşartacak. Tüm aileyi bir araya getirmek isteyen Yamaç, bu hedefi için ilk hamlesini yapacak. Cumali Amca Koçovalılar’dan birinin Yamaç'ın tarafında olduğunu öğrenecek ve bu bölümde Çukur'un ana karakterlerinden biri Çukur'a veda edecek.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Efsun, Allah senden razı olsun. Ne güzel yaptın be Sultan'a. Gerçi buna az bile.
------

Üstte yazdıklarım çok mantıklıydı ama öyle çıkmadı. Ben Celasun'a daha iyi bir son beklerdim. En azından cenazesi arabada bırakılıp Çukur'a gelmeliydi. Karısının yanına gömülürdü. Cenaze sırasında Yamaç, Karaca'ya bağırırdı. Şimdi öldüğünü bile bilmeyecekler.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
Efsun, Allah senden razı olsun. Ne güzel yaptın be Sultan'a. Gerçi buna az bile.
------

Üstte yazdıklarım çok mantıklıydı ama öyle çıkmadı. Ben Celasun'a daha iyi bir son beklerdim. En azından cenazesi arabada bırakılıp Çukur'a gelmeliydi. Karısının yanına gömülürdü. Cenaze sırasında Yamaç, Karaca'ya bağırırdı. Şimdi öldüğünü bile bilmeyecekler.
Maskeli kim? Amca'nın adamı olduğundan şüphem yok ta maskenin altındakini merak ettim.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Maskeli kim? Amca'nın adamı olduğundan şüphem yok ta maskenin altındakini merak ettim.
Karakteri canlandıran kişi Uğur Yıldıran. Birinin adamı değil o ya. Parasını veren kullanıyor. Bir iki bölüme ya Yamaç öldürür ya da daha dizide gözükmez.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Duyduklarımı buraya aktarayım bakalım neler doğru çıkar.

Maskeli'nin kimliği bu bölüm ortaya çıkacakmış. Yüzünü Yasmin görecekmiş. 3 bölüm de ömrü kalmış sanırım. Karaca'yı da o öldürecekmiş. Ölüm bu hafta olabilir diyen de var.

Yamaç mahallede gezerken Amca onu öldürmesi için adam gönderecek. Fragmanda kahve önünde dövdüğü kişinin olayı bu sanırım. Yamaç kahvenin karşısında silinen Çukur işaretini tekrar yaptıracakmış.

Vartolu, Celasun ve Karaca'nın ölümünün ardından Yamaç'la hareket edip Maskeli'yi bulacak. Sultan'ın da ölümünden sonra Vartolu tamamen taraf değiştirecek.

Kulkan artık süresini dolduruyormuş. Fragmanda gördüğümüz gibi Yamaç ve Efsun onu beraber öldürecek. Kulkan ölünce Vartolu'da çektiği videoyu izleyecek.

Cumali ailesinin kayıplarına dayanamayıp eski haline geri dönecek. Hala ölmesi en muhtemel kardeş o.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
Duyduklarımı buraya aktarayım bakalım neler doğru çıkar.

Maskeli'nin kimliği bu bölüm ortaya çıkacakmış. Yüzünü Yasmin görecekmiş. 3 bölüm de ömrü kalmış sanırım. Karaca'yı da o öldürecekmiş. Ölüm bu hafta olabilir diyen de var.

Yamaç mahallede gezerken Amca onu öldürmesi için adam gönderecek. Fragmanda kahve önünde dövdüğü kişinin olayı bu sanırım. Yamaç kahvenin karşısında silinen Çukur işaretini tekrar yaptıracakmış.

Vartolu, Celasun ve Karaca'nın ölümünün ardından Yamaç'la hareket edip Maskeli'yi bulacak. Sultan'ın da ölümünden sonra Vartolu tamamen taraf değiştirecek.

Kulkan artık süresini dolduruyormuş. Fragmanda gördüğümüz gibi Yamaç ve Efsun onu beraber öldürecek. Kulkan ölünce Vartolu'da çektiği videoyu izleyecek.

Cumali ailesinin kayıplarına dayanamayıp eski haline geri dönecek. Hala ölmesi en muhtemel kardeş o.
Bütün bu bilgileri nasıl öğrendiniz?

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,106
Puanı
280
İlk cümleniz yeter demek ajanınız var. :A
Ek olarak: Celal Sevim ve Ali Sürücü'de takip ederseniz aslında bölümde ne zaman ne olacağını anlıyorsunuz. Aslına bakarsanız reyting sonuçları için kötü bir durum. 3 sezondur kesintisiz izliyorum çukur setinden sızdırılmayan bilgi kalmadı. Büyük süpriz olacak dedikleri bölümde bile bu bilgiyi sızdırdılar. (Arık Böke Erdenet ölümü).

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
124.Bölüm Basın Özeti
Yamaç’ın, Amca’nın kurduğu düzeni bitirmek için yaptığı zeka dolu plan Vartolu ve Yamaç’ı bir kez daha karşı karşıya getirecek. Kararından geri adım atmayan Yamaç’ın aksiyonu nefesleri kesecek. İçindeki ateşi yeniden bulan Cumali, sürpriz bir hamle ile mahalledeki tüm dengeleri değiştirecek. Karaca’nın sürpriz bir ziyaretçi yüzünden kafası karışacak. Celasun’dan haber alamayan Karaca, peşine düştüğü ipucu sayesinde önemli bir bilgi elde edecek. Bu bilgi Amca ve Karaca’yı karşı karşıya getirirken, gerçekleşen yüzleşmenin sonucu herkesi şoka uğratacak.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Karaca'nın ölümü üzdü beni ya. Salaktı falan ama seviyordum onu. Azer sahnesini görünce Sultan'a yine sövdüm.

Yasmin'in görmesi epey sürpriz oldu. Şimdi inşallah Akın'a diyebilir. Ona derse Akın'da Yamaç'a der ardından tüm Çukur öğrenir. Vartolu zaten bu bölüm Amca'ya gözdağını verdi. Ölüm haberiyle tamamen kendine gelir.

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,106
Puanı
280
Karaca'nın ölümü üzdü beni ya. Salaktı falan ama seviyordum onu. Azer sahnesini görünce Sultan'a yine sövdüm.

Yasmin'in görmesi epey sürpriz oldu. Şimdi inşallah Akın'a diyebilir. Ona derse Akın'da Yamaç'a der ardından tüm Çukur öğrenir. Vartolu zaten bu bölüm Amca'ya gözdağını verdi. Ölüm haberiyle tamamen kendine gelir.
Bende bir garip oldum ya. Sonda bir de sahneleri gösterdi hepsini biliyorum dedim. Sonradan katılan olsa herhalde böyle olmazdım. Senaryosu bence bitmişti ama tuhaf oldum. Celasun ile de ard arda çıkınca kendimi boşlukta hissediyorum. Ayrıca Ayşe hiç görünmedi sanırım. Ben haftaya Feyyaz ölür diyorum. Tahminin var mı gelecek hafta için ?