'Menajerimi Ara' Yaz Boyu Devam Edecek! | Star TV

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben AB'yi kast ediyorum ve orada da zorlayınca 3 alıyor. Teşkilat yerine uyduruk romantik komedilerle rakip olması daha iyidir ve en azından aynı türden yapımların olduğu sezona bir nebze farklılık katar. :A

Yazın devam etmesi zaten sezon başlamadan önce bitmesi demek yani Eylül sonrasında zaten olmayacak. 2. sezonda başlayıp 5 bölümde final yapmasından daha mantıklı bir çözüm.
Uyduruk romantik komedileri geçince mi başarılı olacak yani gözünde. :F Zaten DicBar sahnelerinin uyduruk yaz dizilerinden farkı yoktu. :A Yanlış karar. Bu kadar uzatmaya değmez. Madem devam ettireceksiniz keşke 24 bölümdür diziyi rezil eden kadını yollasalardı.
------

Sen Çal Kapımı için yaptığın onca lafları burda da duymak isterdim.
Neyin torpili acaba artı bu reyting ile hâlâ devam edecek olması rezalet :A @Özgür @mesmeso
Aa olur mu hiç bir şey der mi. :A SÇK ile ilgili geçenlerde neden devam ettiğine dair detaylı açıklama yapmıştım. Ama hala niye devam ediyor, torpilli diyen yorumlar vardı Cumartesi konusunda. :A Herkesin izleyip de düşük aldığı işleri var ama tek sıkıntı SÇK. :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Uyduruk romantik komedileri geçince mi başarılı olacak yani gözünde. :F Zaten DicBar sahnelerinin uyduruk yaz dizilerinden farkı yoktu. :A Yanlış karar. Bu kadar uzatmaya değmez. Madem devam ettireceksiniz keşke 24 bölümdür diziyi rezil eden kadını yollasalardı.
------

Aa olur mu hiç bir şey der mi. :A SÇK ile ilgili geçenlerde neden devam ettiğine dair detaylı açıklama yapmıştım. Ama hala niye devam ediyor, torpilli diyen yorumlar vardı Cumartesi konusunda. :A Herkesin izleyip de düşük aldığı işleri var ama tek sıkıntı SÇK. :F
artik buldugu bahaneleri kaale bile almayip cevap vermiyorum :A:A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Aserat and Özgür

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Vay be sezon sonunu görürse iyidir derken sürpriz oldu. Tabii Star'ın Erkenci Kuş muamelesi uygulamasına mı üzüleyim yoksa bir süre daha izleyeceğimize mi sevineyim bilemedim ama galiba sevineceğim çünkü bu güzel ekipten ne kadar geç koparsak o kadar iyi. :Z

Bu arada yazın devam ettiğinde muhtemelen tekrar salı gününe döner belki yaz iyi gelir de tekrar 3-4 bandına çıkabilir. :A
Star Tv olmasa belki göremezdi de kanal şu an şeyin hesabını yapıyordur. baltayı taşa vurduk bari baltayı kurtaralım. 😂

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
------

En azından şimdiki kadar da batmaz yani Teşkilat balonunun altında ezilip Total'de 31. olmaktansa yazın bir tık daha toparlanabilir. Kimse zaten 10 reytinge çıkmasını beklemiyor ama hala bir nebze potansiyeli olduğu için böyle bir karar almışlar belli ki. :A

artik buldugu bahaneleri kaale bile almayip cevap vermiyorum :A:A
Ahahaha dur daha Camdaki Kız ile patlayacak bakalım ona neler diyecek. :A
Camdaki Kız patlar mı bilmem ama sizin kafadan yazdığınız şu uydurma senaryolar tutmuyor anlayın artık. :A

• İlginç
Reactions: Özgür and Dosi

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
En azından şimdiki kadar da batmaz yani Teşkilat balonunun altında ezilip Total'de 31. olmaktansa yazın bir tık daha toparlanabilir. Kimse zaten 10 reytinge çıkmasını beklemiyor ama hala bir nebze potansiyeli olduğu için böyle bir karar almışlar belli ki. :A

Camdaki Kız patlar mı bilmem ama sizin kafadan yazdığınız şu uydurma senaryolar tutmuyor anlayın artık. :A
Allah için ne potansiyeli ya birazcık objektif ol bu saatten sonra toparlanır mı bu dizi gerçekten? Bu berbat senaryodan kaçan izleyici nasıl dönsün daha diziye? :A

• Güldürdün
Reactions: Carpe Diem

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860

Potansiyelini bi desene hele. Çok merak ettim. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Allah için ne potansiyeli ya birazcık objektif ol bu saatten sonra toparlanır mı bu dizi gerçekten? Bu berbat senaryodan kaçan izleyici nasıl dönsün daha diziye? :A
Potansiyelini bi desene hele. Çok merak ettim. :D
Gün değiştirdikten sonra kötü bölümler gelince reytingler düşmüştü ama sonradan nispeten daha iyi bölümler gelince tekrar artmıştı yani gitgelli bir kitlesi var. Tabii senarist sayesinde o potansiyelin büyük kısmı gittiği için ciddi bir yükselişten söz edilemez ama şimdiki halinden daha iyi gider en azından. :A

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Gün değiştirdikten sonra kötü bölümler gelince reytingler düşmüştü ama sonradan nispeten daha iyi bölümler gelince tekrar artmıştı yani gitgelli bir kitlesi var. Tabii senarist sayesinde o potansiyelin büyük kısmı gittiği için ciddi bir yükselişten söz edilemez ama şimdiki halinden daha iyi gider en azından. :A
Aynen kesin daha iyi gider. :A Bari aklımızda hep iyi bir iş olarak kalsaydı ama uzattıkça daha da dibe düşüyor hikaye. Öyle ilk 7 bölüm iyi, sonra uzun bir süre kötü bölümler sonra da arada sırada iyi bölümlerle kalmasaydı hatrımızda. :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Aynen kesin daha iyi gider. :A Bari aklımızda hep iyi bir iş olarak kalsaydı ama uzattıkça daha da dibe düşüyor hikaye. Öyle ilk 7 bölüm iyi, sonra uzun bir süre kötü bölümler sonra da arada sırada iyi bölümlerle kalmasaydı hatrımızda. :A
Daha iyi gider deyince 5-6 alacak gibi bir şey söylediğimi mi anlıyorsun bilmem ama en azından dünkü gibi 31. olmaz. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Daha iyi gider deyince 5-6 alacak gibi bir şey söylediğimi mi anlıyorsun bilmem ama en azından dünkü gibi 31. olmaz. :A
İkidir aynı şeyi yazıyorsun. Ben ne 10 ne de 5-6 alır dedim. Yazın yine 2-3 bandında gider. Bu saatten sonra kurtarılması zor diyorum anlamak bu kadar zor olmamalı. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Yazın da aynı oranları alırsan neyi bahane edeceksin merak ediyorum. :D

• Harika

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,791
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sezon içerisinde Hercai'yi, Yemin'i geçemeyen diziden yaz sezonunda ne bekliyorlar, 5+ 6+ reyting falan mı? Sezon sonunda olmayan tadıyla bitirsinler işte. Oyunculardan da indirim istemiş diye dedikodular var, eğer öyle bir şey varsa da oyuncular nasıl kabul etti anlamadım.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,563
Puanı
1,060
Devam etmesini istemiyordum fakat kıskançlıktan çatlayanlara inat gittiği yere kadar gitsin. :Z

• Beğendim
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
İnternette oyuncuların dizi için fedakarlık yapıp maaşlarında değişiklikler yapıldığı yazıyor. Bence sırf bunun için bile devam etmeli. Kaç kişinin ekmek parası var bu işte. Ne abartılı yorumlar yapmışlar. Diziyi izleyen arkadaşlarım dışında izlemeyip gömen kişiler hangi kafayla yorum yapıyorlar merak ettim. İzledikleri dizileri bir araştırsam rezil işler ortaya çıkar. Bence kendinizi bu kadar küçük düşürmeyin. Bizim sorunlu bulduğumuz senaryo bile şuan aktif dizilerin çoğundan daha iyidir...

• Beğendim
Reactions: Aserat and mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
İnternette oyuncuların dizi için fedakarlık yapıp maaşlarında değişiklikler yapıldığı yazıyor. Bence sırf bunun için bile devam etmeli. Kaç kişinin ekmek parası var bu işte. Ne abartılı yorumlar yapmışlar. Diziyi izleyen arkadaşlarım dışında izlemeyip gömen kişiler hangi kafayla yorum yapıyorlar merak ettim. İzledikleri dizileri bir araştırsam rezil işler ortaya çıkar. Bence kendinizi bu kadar küçük düşürmeyin. Bizim sorunlu bulduğumuz senaryo bile şuan aktif dizilerin çoğundan daha iyidir...
Genç oyuncular neyse de büyük isimlerin fedakarlık yapmak isteyeceklerini düşünmüyorum. Bu dizi kariyerlerine ne katmış olabilir ki devam etmesini bu kadar istiyorlar? Gençlerin parlama dizisi onu anladık da büyük isimler şimdi ayrılsın yeni sezonda en iddialı işler direkt peşlerine düşer.

• Beğendim