'Menajerimi Ara' Yaz Boyu Devam Edecek! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20200731_170654-jpg.90402

'Menajerimi Ara' yaz boyu devam edecek!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Ali Bilgin'in, senaristliğini Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu'nun üstlendiği; başrollerini Canan Ergüder, Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Ayşenil Şamlıoğlu ve Deniz Can Aktaş'ın paylaştığı yapımın hiç ara vermeden yaz boyu devam etmesine karar verildi.

'Menajerimi Ara' yeni bölümüyle Pazazr 20.00'de Star TV 'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Üzücü
Reactions: ozmoturk

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Vay be sezon sonunu görürse iyidir derken sürpriz oldu. Tabii Star'ın Erkenci Kuş muamelesi uygulamasına mı üzüleyim yoksa bir süre daha izleyeceğimize mi sevineyim bilemedim ama galiba sevineceğim çünkü bu güzel ekipten ne kadar geç koparsak o kadar iyi. :Z

Bu arada yazın devam ettiğinde muhtemelen tekrar salı gününe döner belki yaz iyi gelir de tekrar 3-4 bandına çıkabilir. :A

• Beğendim
Reactions: hayret bi şey

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Vay be sezon sonunu görürse iyidir derken sürpriz oldu. Tabii Star'ın Erkenci Kuş muamelesi uygulamasına mı üzüleyim yoksa bir süre daha izleyeceğimize mi sevineyim bilemedim ama galiba sevineceğim çünkü bu güzel ekipten ne kadar geç koparsak o kadar iyi. :Z

Bu arada yazın devam ettiğinde muhtemelen tekrar salı gününe döner belki yaz iyi gelir de tekrar 3-4 bandına çıkabilir. :A
Bu senaristle yazın devam etmesi resmen eziyet olacak. :A Koskoca Ay Yapım dedik şu gördüğü muameleye bak. :A

Anca hayal kur. :A Kaçan seyirci döner mi be hem de yazın yeni romantik komediler yayınlanacakken. :A Bir de 3-4 diyor. :F

• Beğendim
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Yazın yayınlansa aman aman reytingler alabileceğini düşünmüyorum. Final yapsalar hem kaçırdığım bölümleri izleme açısından hem de tadında bitirmek açısından iyi olurdu. :A

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Çok yazık. Ay Yapım'ın bu hallere düşmesine çok üzüldüm. Baştan beri dizi için üst üste kötü kararlar alınmaya devam ediyor. Yazın boşlukta yayınlansın sezon başlayınca yine 2 bandına geri dönsün mü isteniyor?

Ortada adam akıllı bir senaryo kalmamışken bu neyin zorlaması? Bari baş roller ayrılsın da dizi romantik komedi kıvamına geçsin. Senaryo ancak öyle toplanır.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Bu senaristle yazın devam etmesi resmen eziyet olacak. :A Koskoca Ay Yapım dedik şu gördüğü muameleye bak. :A

Anca hayal kur. :A Kaçan seyirci döner mi be hem de yazın yeni romantik komediler yayınlanacakken. :A Bir de 3-4 diyor. :F
Ben AB'yi kast ediyorum ve orada da zorlayınca 3 alıyor. Teşkilat yerine uyduruk romantik komedilerle rakip olması daha iyidir ve en azından aynı türden yapımların olduğu sezona bir nebze farklılık katar. :A

Çok yazık. Ay Yapım'ın bu hallere düşmesine çok üzüldüm. Baştan beri dizi için üst üste kötü kararlar alınmaya devam ediyor. Yazın boşlukta yayınlansın sezon başlayınca yine 2 bandına geri dönsün mü isteniyor?

Ortada adam akıllı bir senaryo kalmamışken bu neyin zorlaması? Bari baş roller ayrılsın da dizi romantik komedi kıvamına geçsin. Senaryo ancak öyle toplanır.
Yazın devam etmesi zaten sezon başlamadan önce bitmesi demek yani Eylül sonrasında zaten olmayacak. 2. sezonda başlayıp 5 bölümde final yapmasından daha mantıklı bir çözüm.

• İlginç
Reactions: Özgür

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
Ben AB'yi kast ediyorum ve orada da zorlayınca 3 alıyor. Teşkilat yerine uyduruk romantik komedilerle rakip olması daha iyidir ve en azından aynı türden yapımların olduğu sezona bir nebze farklılık katar. :A

Yazın devam etmesi zaten sezon başlamadan önce bitmesi demek yani Eylül sonrasında zaten olmayacak. 2. sezonda başlayıp 5 bölümde final yapmasından daha mantıklı bir çözüm.
Hiç zorlamayıp Mayıs'ta final yapması en mantıklı çözümdü. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Sen Çal Kapımı için yaptığın onca lafları burda da duymak isterdim.
Neyin torpili acaba artı bu reyting ile hâlâ devam edecek olması rezalet :A @Özgür @mesmeso

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Sen Çal Kapımı için yaptığın onca lafları burda da duymak isterdim.
Neyin torpili acaba artı bu reyting ile hâlâ devam edecek olması rezalet :A @Özgür @mesmeso
3-4 reytinglik işleri apar topar bitiren FOX ve bu sezon doğru düzgün 4 reytingi göremeyen Star aynı kefeye konulamayacağına göre o lafları duyamayacaksın. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Dizinin yaza çıkabileceğinden bile şüpheliyim bu oranlarla. :A Kazandırmayan bir iş niye devam eder ki, saçmalık. Üstelik senaryo tam bir fiyasko. Eziyet resmen seyirciye.

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
Yazın devam etmesine sevindim. ☺
En son Erkenci Kuş ara vermeden yayınlanmıştı ve yaza geçerken senaristi değişmişti.Umarım Menajerimi ara da da böyle olur. İyi bir senaristin elinden 'bu oyuncu kadrosunu' izlemek güzel olacaktır.🥰