Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bölüm yine iyiydi ama reytingler ne olur kestiremiyorum. Yarın Total'de Fatih Artman'ın boyundan (bu benzetmeyi Twitter'da gördüm ve yarıldım :A) daha fazla reyting alsın yeter. :( Demek ki Beren hiç olmayınca (hala şaka gibi geliyor ama gerçek), Ayla sadece 1-2 dakika görününce de düzgün bölüm çıkabiliyormuş. :Z

Sedef Avcı'dan sonra Aydan Şener hikayesinin sonu da değişmiş. Normalde film işi oluyordu ama burada Ceyda olayına bağlamak için tersi bir sonuç yapmışlar. Ama genel olarak izlemesi keyifliydi diyebilirim. Serdar Ortaç da her zamanki gibiydi. Bence adam senaryoyu falan oynamıyor direkt aklına ne gelirse söylüyor. :A

Ceyda ve Kıraç adeta karaktersizlikte yarışıyor ama tam tencere kapak oldular. :A Mayda aşkım kendini iyi kurtarmış bu köpekbalığından. :A

FerSer'den ikinci sevişme de geldi ben sadece kiss olur sanmıştım üstelik. :A İlkinin aksine RTÜK kaygısıyla makaslanmış bir sahne izledik ama bu çiftin libidosunu izlemek bile yetiyor. Andrea-Hicham çiftinden çok daha keyifli gidiyorlar nazar değmesin. :Z

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Allah'a şükür yine rezalet bir orijinal uyarlama gösterdiler bize. Keşke birisi bölümün başında bana hikaye değiştirildi deseydi de sonuna kadar izlemek zorunda kalmasaydı. Kardeşim orijinalin en güzel sahnelerinden biri hip hop olayıydı. Eğer bu kadın bunu yapamıyorsa neden onunla bölümü çektiniz? Sanırsın ki kadının tek başına 1-2 reytingi varda konudan taviz veriyorsunuz.

Serdar Ortaç sahneleri bölümün tek iyi şeyiydi. Keşke mıymıy herif yerine ana kadroda olsa. Adam en azından rolü oynarken kasılmıyor doğal oynuyor.

Ceyda dizinin üstüne atılan son toprak oldu. Yine saçma sapan bir olayı dallayıp budaklayacak ve kontrolü kaybedip toparlayamayacak. Kıraç kabul etse bile yolda bunu satıp Serkan'ın yanına gelecek bu çok net belli.

Adettendir yine sorayım. Ne oldu kardeşim köstebeğe? Hani kardeşim Melisa? Dizi final yapmaya yaklaştı hala bu soruların cevabı yok. Zamanında bu kadar gözümüze sokulmasaydı bende peşini bırakırdım ama madem o kadar dillendirildi cevabını vermeden final yapmak olmaz.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Aserat

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
🤩

(Parantez içi güldürdü. :A)
Keşke Bir Başkadır göndermesi yapsaymış. :D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sana inat etiketlemeye devam edeceğim. :Z

Çok biliyorsun sen.ss
Fragmanlara etiketle gerçi en azından ilgimi çekerse izlerim. :A Ama bu hafta da çekmedi. :A

Biliyorum tabi DicBar aynı mıymıntılıkta, Ayla cadısı yine var. Ceyda asansörde kalıyor aman klostrofobim var bilmem ne. :A Gereksiz. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Fragmanlara etiketle gerçi en azından ilgimi çekerse izlerim. :A Ama bu hafta da çekmedi. :A

Biliyorum tabi DicBar aynı mıymıntılıkta, Ayla cadısı yine var. Ceyda asansörde kalıyor aman klostrofobim var bilmem ne. :A Gereksiz. :A
Feris-Serkan sahnesi, Feris'in Ayla'ya çıkıştığı sahne ve DicKır kısımlarını görmezden geliyorsun demek. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
  • Güldürdün
Reactions: Aserat