Star Menajerimi Ara - Dizi Yorumları

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
Maşallah birileri izlemediği (hatta laf ettiği) dizinin başlığını izleyenlerden daha çok kontrol ediyor az sakin. :A

Heyecanı kaçmasın diyeydi herhalde ama şimdi kaçtı. :A Bu dizinin reyting kaybının en önemli nedenlerinden biri de fragmanların yeterince güzel hazırlanamaması zaten. :(
İlk bölümden beri rezalet fragmanlar yayınlıyorlar.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bölüm çok çok iyi başladı 30 resmen uğurlu geldi. :Z Daha Ceyda ve Defne Kayalar sahnelerini bile görmedik üstelik. Beren'in her yandan darbe yemesi de oh be dedirtti dünya varmış. :Z

Tek göze batan kısım Feris'in en çok olması gereken bölümde olmaması maalesef ama o da ekibin elinde olan bir şey değil. :( Onun eksikliği bile şimdilik fazla pek hissedilmedi maşallah diyelim. :Z
------

Sedef de akıl edip böyle video çekseydi ya. :A @Özgür

• Sinir Bozucu
Reactions: Özgür
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bölüm çok çok iyi başladı 30 resmen uğurlu geldi. :Z Daha Ceyda ve Defne Kayalar sahnelerini bile görmedik üstelik. Beren'in her yandan darbe yemesi de oh be dedirtti dünya varmış. :Z

Tek göze batan kısım Feris'in en çok olması gereken bölümde olmaması maalesef ama o da ekibin elinde olan bir şey değil. :( Onun eksikliği bile şimdilik fazla pek hissedilmedi maşallah diyelim. :Z
Beren'e yapılan muhamele bana hala yetersiz geldi :A Daha büyük yaptırımlar yapılmadan benim içim rahat etmeyecek :F Mesela basına sızsa o ses kaydı ne güzel olur :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Beren'e yapılan muhamele bana hala yetersiz geldi :A Daha büyük yaptırımlar yapılmadan benim içim rahat etmeyecek :F Mesela basına sızsa o ses kaydı ne güzel olur :A
Yeterli değil de Ekin Atalar torpiliyle buraya kadar. :A Gerçi diziden kovulacak gibi görünüyor o yüzden sonuna kadar bekleyelim. :A

Bu arada Beren'in Gülben Ergen'lik yaptığı sahnede cringe komasına girdim. :A

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Çok güzel bir bölümdü hatta ben Ekin Atalar'ın yazdığına inanamadım. Hem ajans konuları hem de diğer kısımlar oldukça dengeli ve anlamlı geçti. Tek eleştirim Defne Kayalar ve Fatih Artman varken Bir Başkadır'ın adının geçmemesi oldu. Senaristin bu kadar bariz bir fırsatı kaçıracağını düşünmeden çıkışmıştım ama günahını almışım kusura bakma. :A @mesmeso61

Ceyda daha şimdiden çok sinir edeceğinin sinyallerini verdi. Dicle'den Gülben Ergen ve İrem Derici'yi aldı, Peride'yi yaşından vurdu, Defne Kayalar'ı kışkırttı (hikayesi orijinalde olmasa da farklı ve keyifliydi), asistanlara demediğini bırakmadı ama izlerken eğlendim açıkçası. Beren ve Ayla gibi ruh emicilerdense sinir olsa bile hafif varoş ama seyir zevki yüksek Ceyda'yı tercih ederim. Özge Borak nasıl olur diye düşünmüştüm ama rolüne yakışmış bence. Kendisinin de oynarken zevk aldığı belli oluyordu ve bölümler ilerledikçe oturacaktır.

Feris'i hiç göremeyeceğiz derken bu bölümü de çok güzel bir FerSer sahnesiyle kapattık. :bhr: Galiba Canan Ergüder çekimlere son anda katılabildi yoksa fragmanlara olmasa da bölüm fotolarına mutlaka konurdu.

Ajans sahnelerinin yanında biraz tempoyu düşürse de Barış sahnelerini de beğendim. Babasına benzememek isterken ona benzediğini fark etmesi ve o anda yaşadığı gitgeller güzel işlendi bence. Son sahnede Dicle'nin attığı tokada da oh dememek mümkün değildi hak etti öküz. :A Yalnız bölüm fotolarındaki soyunuk sahneyi bölüme koymamışlar fanlar ayaklanmış olabilir. :A

Beren'in tek tek patlamasını izlemek de çok keyifliydi. Son sahnede veda mesajı gibi bir şey attı ama yine de erken yükselmiyorum bir anda hortlarsa şaşırmam. Gerçi yeni gıcık kotasını artık Ceyda dolduracağı için kendisine pek ihtiyaç kalmadı o yüzden ba bay desek fena olmaz. :A

Kıraç ve Gülin için bu kalp krizi olayı yeni bir Matthias-Noemie hikayesi yaratacak mı bakalım. Umarım bu topa girilmez çünkü orijinalde yaşlar yakın olsa da burada baba-kız gibiler o yüzden gerek yok.

Sonuç olarak üç haftadır yine güzel bölümler gelmeye başladı ve bu denge yine bozulacak diye çok endişeleniyorum. Ayrıca tıpkı salı günü yayınlananlar gibi bu güzel bölümün de yarın 2-3 küsür alacağını bilmek de üzücü. :( Olsun en azından sezon sonuna kadar böyle iyi bölümler izleyelim bu kadarı da yeter. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Feris ve Serkan'ın sahnesi bile yayınlanmıştı onun yanında bu sahnede bir şey yokmuş ve televizyonda çok rahat yayınlanırmış. Güzel çekmişler güzel öpüşmüşler ağzınıza sağlık çocuklar. :A

Bölüm için yorumunu merak ediyorum uzun ve detaylı yazabilirsin. :A @hayret bi şey

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yine izlediğim dizinin önizlemesine etiketlenmemişim. :F :F

Geçen hafta önizleme gelmeyince bu hafta da gelmez deyip kapattım. :A Allahtan buraya giriyorum da görüyorum etiketlenmesem de :)

Bölümde izleyemediğim kısımlar var ortalarda ödev yaptığım için oralara bakamadım, yarın izleyip yorumlarım. :Z

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Bölüm fena değildi. Daha doğrusu ajans içi karışıklıkların bu kadar öne çıktığı nadir bölümlerden birisi olduğu için diğer bölümlerle çok kıyaslamaya girmiyorum. Ceyda karakterinin diziye hareket kattığı ortada ancak gereğinden fazla her şeye burnunu sokan bir karakter olduğu için çok sevilmeyecek gibi duruyor. En azından Beren gibi yüzünden kötülük akan bir karakter değil de sempatik kötü karakteri oynayacak gibi :D Dicle'nin elinden starlarını alması durumu çözülür umarım. Saçma geldi bana. Feris ile sürekli karşı karşıya gelecekler belli. Sadece Feris hakkından gelir Ceyda'nın ama senarist karakterleri 180 derece değiştirdiği için bu durum olmazsa da şaşırmam.

Gelelim kötü kızımız Beren'e :A Ben hala dizi içinde bu kadar kötülüğün karşılığı olan yaptırımların uygulandığını düşünmüyorum.

Defne Kayalar'ın hikayesi güzeldi ancak ben daha hareketli koşuşturmalı bir hikaye olmasını isterdim. Mesela bu hikaye sosyal medyası güçlü olan (bölüm internette yayınlandığı için daha gerçekçi olurdu) bir oyuncuya yazılıp Defne hanıma daha yaratıcı ve eğlenceli bir hikaye yazılması daha doğru olurdu. Yada hikayeyi biraz daha uzatıp bize izletseler de iyi olurdu. Sıkmadı çünkü hikayesi.

Barış'ın bu bölümdeki sahneleri sahneleri geçen bir kaç bölümdeki sıkmadı. Hatta abisi ile olan yüzleşmesi vs. de iyiydi. Sevdiğim bir karakteri 3-5 bölümdür lanet bir karaktere dönüştüren çok sevgili senaristimize selam olsun. İnşallah bundan sonra depresyonda değil de iş peşinde koşan bir Barış izleriz. RTÜK belli başlı kanallar dışında sert kararlar aldığı için bölüm sonunu internete özel yayınlamışlar ama @Aserat'ın da dediği gibi gereksiz olmuş.

Çınar'ı son zamanlarda koştururken görüyoruz bu güzel ama tüm problemler bu adamı mı bulur arkadaş anlamadım ben :F

Gülin ve Beren yüzleşmesinde Beren'in değil de Gülin'in ağır basmasını beklemiştim hayal kırıklığı yaşadım. Nerede o sivri dilli Gülin? :D Bu arada Meral'inher şeyi bam bam söylemesi iyi oluyor. Dizide gerçekleri konuşan bir kaç karakterin olması iyi :D

Ayla bir an önce gitmeli artık. Dicle için ''o kız'' vs. gibi ithamları insanı çileden çıkarıyor.

Kıraç bölüm boyunca güzel eylem yaptı ama bölüm sonu üzdü.

Feris'in yokluğu hissedildi ama bomba gibi dönecek diye umuyorum.

Bu arada dikkat etmedim Özge Borak'ın ismi jenerikte ilk dörtlünün yanına ek olarak mı yazılmış? @Aserat @mesmeso61 @Özgür

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Ön izlemenin devamı da gelmiş. :A @Özgür @hayret bi şey @mesmeso61

------

Bölüm fena değildi. Daha doğrusu ajans içi karışıklıkların bu kadar öne çıktığı nadir bölümlerden birisi olduğu için diğer bölümlerle çok kıyaslamaya girmiyorum. Ceyda karakterinin diziye hareket kattığı ortada ancak gereğinden fazla her şeye burnunu sokan bir karakter olduğu için çok sevilmeyecek gibi duruyor. En azından Beren gibi yüzünden kötülük akan bir karakter değil de sempatik kötü karakteri oynayacak gibi :D Dicle'nin elinden starlarını alması durumu çözülür umarım. Saçma geldi bana. Feris ile sürekli karşı karşıya gelecekler belli. Sadece Feris hakkından gelir Ceyda'nın ama senarist karakterleri 180 derece değiştirdiği için bu durum olmazsa da şaşırmam.

Gelelim kötü kızımız Beren'e :A Ben hala dizi içinde bu kadar kötülüğün karşılığı olan yaptırımların uygulandığını düşünmüyorum.

Defne Kayalar'ın hikayesi güzeldi ancak ben daha hareketli koşuşturmalı bir hikaye olmasını isterdim. Mesela bu hikaye sosyal medyası güçlü olan (bölüm internette yayınlandığı için daha gerçekçi olurdu) bir oyuncuya yazılıp Defne hanıma daha yaratıcı ve eğlenceli bir hikaye yazılması daha doğru olurdu. Yada hikayeyi biraz daha uzatıp bize izletseler de iyi olurdu. Sıkmadı çünkü hikayesi.

Barış'ın bu bölümdeki sahneleri sahneleri geçen bir kaç bölümdeki sıkmadı. Hatta abisi ile olan yüzleşmesi vs. de iyiydi. Sevdiğim bir karakteri 3-5 bölümdür lanet bir karaktere dönüştüren çok sevgili senaristimize selam olsun. İnşallah bundan sonra depresyonda değil de iş peşinde koşan bir Barış izleriz. RTÜK belli başlı kanallar dışında sert kararlar aldığı için bölüm sonunu internete özel yayınlamışlar ama @Aserat'ın da dediği gibi gereksiz olmuş.

Çınar'ı son zamanlarda koştururken görüyoruz bu güzel ama tüm problemler bu adamı mı bulur arkadaş anlamadım ben :F

Gülin ve Beren yüzleşmesinde Beren'in değil de Gülin'in ağır basmasını beklemiştim hayal kırıklığı yaşadım. Nerede o sivri dilli Gülin? :D Bu arada Meral'inher şeyi bam bam söylemesi iyi oluyor. Dizide gerçekleri konuşan bir kaç karakterin olması iyi :D

Ayla bir an önce gitmeli artık. Dicle için ''o kız'' vs. gibi ithamları insanı çileden çıkarıyor.

Bu arada dikkat etmedim Özge Borak'ın ismi jenerikte ilk dörtlünün yanına ek olarak mı yazılmış? @Aserat @mesmeso61 @Özgür
Fena değil ne be beklediğim yorum böyle değildi. :A

Ayşenil Şamlıoğlu'ndan bile sonra "Ve Özge Borak" diye yazmışlar herhalde yer açmakla uğraşmayıp direkt sona koymuşlar. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Yok en sonda “ve Özge Borak” yazıyordu. :A

Bu arada jenerikte 2 kere Buse Sinem İren yazıyordu. :F @Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061

Fark etmemiştim. :eek: Herhalde jeneriği düzeltirken gözden kaçmış çünkü Leyla'yı oynayan kadını da jenerikten çıkarmışlar. Güzel bölümün nazarlığı da bu olsun. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Ön izlemenin devamı da gelmiş. :A @Özgür @hayret bi şey @mesmeso61

------

Fena değil ne be beklediğim yorum böyle değildi. :A

Ayşenil Şamlıoğlu'ndan bile sonra "Ve Özge Borak" diye yazmışlar herhalde yer açmakla uğraşmayıp direkt sona koymuşlar. :A

Aaaa Özge Borak o kadar yaşlı bir oyuncu değil ki. Masumlar Apartmanı'nda da Ezgi Mola'yı sona yazmışlar geçenlerde annem izlerken denk gelmiştim. Onların nesil artık yavaştan yaşlı yada usta olarak mı geçiyor anlamadım :F

• Güldürdün
Reactions: Özgür and Aserat

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Aaaa Özge Borak o kadar yaşlı bir oyuncu değil ki. Masumlar Apartmanı'nda da Ezgi Mola'yı sona yazmışlar geçenlerde annem izlerken denk gelmiştim. Onların nesil artık yavaştan yaşlı yada usta olarak mı geçiyor anlamadım :F
Mucize Doktor'da da Ezgi Asaroğlu sondaydı mesela. Hadi Ezgi Mola rolü nedeniyle tamam ama herkesin yazılabileceği bir konum değil yani. Özge Borak da Ayşenil Şamlıoğlu kadar deneyim sahibi olsun öyle yazılsın değil mi. :A

• Güldürdün