TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ben izlemiyorum artık etiketlemene gerek yok. :D

Bana göre var. :A
------

Orijinali baya övülüyor o konuda yorumları çok gördüm/duydum. Ama çok uzun, illa izlerim de pek mümkün görünmüyor şimdilik. :A
Ay sen de ne nazlısın be kardeşim. :A Bölüm için 38 dediğine bakma ortasından girsen de aman aman zorluk çekmezsin. En azından senaryo olarak Masumlar'dan daha çok tatmin eder seni. :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Evet,ilk sezonu büyük dalga ile geldi.. 18 rating almak dile kolay.
Ama bilemiyorum 2.sezonu başladı.... Yavasş yavaş içimdeki heyecan gitti.

Şimdi MAP öyle büyük bir ihtişamla gidiyor...Bakalım ilerleyen dönemleri nasıl olacak.
------

@Dosi Sezen Aksunun son klibi var mı konularda? Dizi ile ilgili diye buraya yazmak istedim.
Affet şarkısı?

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
:A :A Dayandığın dizi varmı senin doktor beycim
Bu sezondan Sadakatsiz var. Daha önceden de severek izlediğim yerli diziler olmuştu. :A
Ay sen de ne nazlısın be kardeşim. :A Bölüm için 38 dediğine bakma ortasından girsen de aman aman zorluk çekmezsin. En azından senaryo olarak Masumlar'dan daha çok tatmin eder seni. :A
Onu House için demiştim. Bende mi bir sorun var acaba mesajım yine yanlış anlaşılmış. :A Ben de Masumlar’dan daha çok tatmin edeceğine kesin gözüyle bakıyorum...

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Angelica and Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Bu sezondan Sadakatsiz var. Daha önceden de severek izlediğim yerli diziler olmuştu. :A

Onu House için demiştim. Bende mi bir sorun var acaba mesajım yine yanlış anlaşılmış. :A Ben de Masumlar’dan daha çok tatmin edeceğine kesin gözüyle bakıyorum...
Ha okey. :A Hekimoğlu da çok bölüm oldu ya ona diyorsun sandım. :A

Şu durumda her şey seni Masumlar'dan daha çok tatmin eder herhalde. Yorumlara baktım da Naci Safiye için sinema kapatmış psikolojik gerilim dizisi oldu sana yazlık romantik komedi. :A

• Güldürdün

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,850
Puanı
1,060

:A İyi bakalım keşke bunuda bırakmasaydın ya

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Ha okey. :A Hekimoğlu da çok bölüm oldu ya ona diyorsun sandım. :A

Şu durumda her şey seni Masumlar'dan daha çok tatmin eder herhalde. Yorumlara baktım da Naci Safiye için sinema kapatmış psikolojik gerilim dizisi oldu sana yazlık romantik komedi. :A
Zaten Hekimoğlu’na baştan başlamak gibi bir hata yapmam asla unut onu. :A O zaman hiç günceli yakalayamam. :A

Ama o kısımlar pek romantik komedi gibi değil. Safiye yine çıldırıyordu fragmanda. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
23. bölümün uzunluğu 2 saat 43 dakika... Cidden yazık. İzleyenlere gram üzülmüyorum. Set çalışanlarına üzülüyorum ben. Millet milyon dolar verip 6 ayda 2 saatlik filmi ancak çekiyor bizimkiler de her hafta 6 günde 2 saatlik dizi çekmeye çalışıyor.

Oyuncuların veya çalışanların sendikası bu durumdan cidden memnun mu? Hele ki şu virüs ortamında bu kadar uzun çalışma saatlerine neden kimse ses çıkarmıyor?

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
İzlemiyorsanız yada izlemeyi bıraktıysanız bence arada gelipde dalga geçmeniz yada olumsuz yorum yapmanız sadece sizi tatmin edecektir.

Dizide bozan hiçbirşey yok.

Son fragmanda gene en çok Gülbene üzüldüm..Umarım Esatın gözü artık şu kızıda görse...
Girişe asalım bunu. Hatta yasak gelsin. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
İzlemiyorsanız yada izlemeyi bıraktıysanız bence arada gelipde dalga geçmeniz yada olumsuz yorum yapmanız sadece sizi tatmin edecektir.

Dizide bozan hiçbirşey yok.

Son fragmanda gene en çok Gülbene üzüldüm..Umarım Esatın gözü artık şu kızıda görse...
Amacım sert çıkmak falan değil sadece merak ettim insanların rahatsız olduğu noktaları belirtmesi kötü bir şey mi? Sana göre bozan bir şey olmayabilir ama demek ki başkalarına göre var. Yine sosyal medyada diziyi her hafta izleyenlerden de çeşitli eleştiriler görüyorum demek ki sadece izlemeyi bırakanlar vs. böyle yorumlar yapmıyor. Bir yorum konusunda sadece olumlu şeyler yazılırsa anlamı olmaz o yüzden her şeye açık olmak lazım.
------

Girişe asalım bunu. Hatta yasak gelsin. :A
Ne oldu sen de daha birkaç hafta önce N*ci'yi eleştiriyordun fanı mı oldun. :A

• Beğendim

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Amacım sert çıkmak falan değil sadece merak ettim insanların rahatsız olduğu noktaları belirtmesi kötü bir şey mi? Sana göre bozan bir şey olmayabilir ama demek ki başkalarına göre var. Yine sosyal medyada diziyi her hafta izleyenlerden de çeşitli eleştiriler görüyorum demek ki sadece izlemeyi bırakanlar vs. böyle yorumlar yapmıyor. Bir yorum konusunda sadece olumlu şeyler yazılırsa anlamı olmaz o yüzden her şeye açık olmak lazım.
------

Diziyi izlemeyip her hafta sosyal medyada ne yazıldığına mı bakıyorsun. :F Bizden daha fazla takip ediyorsun resmen diziyi. :A

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Son bölüm çok çok iyiydi. Bu aralar üst üste akıcı bölümler izlemeye devam ediyoruz, nazar değmesin. :Z

Bu dünyada Gülben gibi evlenilesi kadın kalmış mıdır acaba? Kalmışsa haber uçurun. Esat da Han'ın aksine çok saf, temiz kalpli, minnoş bir çocuk. Esra'dan çoktan ümidi kesmedi gerekiyordu. Yavaş yavaş kimin kendisine değer verdiğini anlar ve son bölümdeki sahneleri ilerde de izleriz umarım. :A

Esra çok akıllı ve zeki bir kadın. Sevmediğim bazı huyları var (Esat'ı ekmesi gibi) ama Han'ın foyasını ortaya çıkarıp hemen İnci'ye yetiştirdi kendisinden beklenildiği gibi. Bununla da yetinmeyip polisi aradı ve en üstteki çöp apartmanı açtırttı. Safiye'nin "Ahlaksız Zürafa" deyişine kahkaha attım. :A

Neriman'a akıllı dedik nazar değdi. Sınavda boş kağıt verirsin de müdürün arabasını çizmek nedir? Üstüne iyice patavatsızlaşması da kreması olmuş. Ege yeni birini bulsun en iyisi. :A

Naci'nin bütün sahnelerini atlayarak izledim. :A
------

Ben eleştiriyorum işte, senin gibi her seferinde gömmeye çalışmıyorum. :A

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Son bölüm çok çok iyiydi. Bu aralar üst üste akıcı bölümler izlemeye devam ediyoruz, nazar değmesin. :Z

Bu dünyada Gülben gibi evlenilesi kadın kalmış mıdır acaba? Kalmışsa haber uçurun. Esat da Han'ın aksine çok saf, temiz kalpli, minnoş bir çocuk. Esra'dan çoktan ümidi kesmedi gerekiyordu. Yavaş yavaş kimin kendisine değer verdiğini anlar ve son bölümdeki sahneleri ilerde de izleriz umarım. :A

Esra çok akıllı ve zeki bir kadın. Sevmediğim bazı huyları var (Esat'ı ekmesi gibi) ama Han'ın foyasını ortaya çıkarıp hemen İnci'ye yetiştirdi kendisinden beklenildiği gibi. Bununla da yetinmeyip polisi aradı ve en üstteki çöp apartmanı açtırttı. Safiye'nin "Ahlaksız Zürafa" deyişine kahkaha attım. :A

Neriman'a akıllı dedik nazar değdi. Sınavda boş kağıt verirsin de müdürün arabasını çizmek nedir? Üstüne iyice patavatsızlaşması da kreması olmuş. Ege yeni birini bulsun en iyisi. :A

Naci'nin bütün sahnelerini atlayarak izledim. :A
------

Ben eleştiriyorum işte, senin gibi her seferinde gömmeye çalışmıyorum. :A
E tamam ben de mantık dışılığını ve dizinin merkezine konumlandırılmasını eleştiriyorum zaten senden farklı bir şey yapmıyorum. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
E tamam ben de mantık dışılığını ve dizinin merkezine konumlandırılmasını eleştiriyorum zaten senden farklı bir şey yapmıyorum. :A
Naci'nin sahnelerini atlıyorum işte, çok zor bi şey değil. Hem süre kazanıyorsun hemde bölüm bozmadan çok güzel devam edebiliyor. Aynısı tavsiye edilir. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Düşman değilim o yüzden arada neler yazılmış diye biraz göz gezdiriyorum. İzlemeyen biri yorumlara bakamaz diye bir kural mı var anlamadım. :A
Ben izlemediğim dizinin yorumlarına bakmam. :A Sen sırf açık aramak, eleştirmek için yapıyorsun. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Ben izlemediğim dizinin yorumlarına bakmam. :A Sen sırf açık aramak, eleştirmek için yapıyorsun. :A
Ben de bakmam zaten ama eskiden izlediğim ve hala belli ölçüde sempati duyduğum bir dizi için neler denildiğini merak ediyorum. :A Ayrıca bakmak dediğim de diziyi düzenli izleyen 2-3 hesabın yorumlarını yakın markaja almaktan ve Ekşi'ye göz gezdirmekten ibaret. :A

Naci'nin sahnelerini atlıyorum işte, çok zor bi şey değil. Hem süre kazanıyorsun hemde bölüm bozmadan çok güzel devam edebiliyor. Aynısı tavsiye edilir. :A
Yok aman kalsın. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
23. BÖLÜM YORUMLAMAM - BUGÜN ÖĞLEN BİTTİ BÖLÜM NETTEN.

Han-İnci ilişkisi yine bozulacak belli umarım abartmazlar. Safiye-Naci inceden sıktı cidden umarım toparlarlar durumu. Gülben-Neriman hiç sıkmadılar. Gayet iyi onlar. Naci bir an önce söyle öleceğini yoksa Safiye daha çok delirir! Han, Esra'ya kötü şeyler yapacak gibi umarım yapmaz! Esat, Gülben'e aşık olacak çok yakında belli. Bölüm iyi değildi çok umarım haftaya düzelir. Yoksa bırakacağım izlemeyi netten.

@Angelica @Emre Ozansoy

• Beğendim
Reactions: Angelica