TRT 1 Masumlar Apartmanı - Dizi Yorumları

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bu dizinin senaryo gidişatını gördüğümde ben de bu yorumu yapıyorum. :A Şu alakası var Safiye'yi bile iyice bozmuşlar annesinden edindiği o yargıları N*ci gelince çabuk unutmuş. :A
Unutur tabii ilk ve tek aşkı olduğu için olabilir mi sonuçta? :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,133
Puanı
1,060
Fragmanı izledim az önce bende bir yorum yapayım yorumlara baktım da fragman yanlış anlaşılmış gibi duruyor öncelikle @The_Erinch abi yorumuna katılmıyorum bence gayet iyi gidiyor sıkışıklık göremiyorum ben bu senin dediklerin dizinin ana konuları burdan ilerliyor bir sıkışıklık yok bence tabii Safiyenin tokadına gelince yanlış anlaşılmış bence İnci Safiyeleri doktora götürmek istiyor zaten İnciyi sevmiyor Safiye birde üstüne doktor meselesi olunca Safiye çıldırıyor tokat atıyor konu bu burda bir rezillik yok bence benim yorumun bu :D

• Güldürdün
Reactions: The_Erinch

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Diziyi bu kadar izliyorsan niye bu kadar gıcıksın peki :A
İzlemiyorum ama hikayesine hakim olmaya çalışıyorum çünkü her şeye rağmen ekranlarda olması gereken bir dizi. Ama mıymıy bir karakter uğruna tüm karakter gelişimi ve psikoloji bilimi çöpe atılırsa bırak da tepkimi göstereyim. :A

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İzlemiyorum ama hikayesine hakim olmaya çalışıyorum çünkü her şeye rağmen ekranlarda olması gereken bir dizi. Ama mıymıy bir karakter uğruna tüm karakter gelişimi ve psikoloji bilimi çöpe atılırsa bırak da tepkimi göstereyim. :A
Doğru psikoloji biliminin babası Kırmızı Oda sonuçta :A
Göster ya gösterme demiyorum zaten de bence dizi şu ana kadar iyi gidiyor sadece onu demek istiyorum :A

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Doğru psikoloji biliminin babası Kırmızı Oda sonuçta :A
Göster ya gösterme demiyorum zaten de bence dizi şu ana kadar iyi gidiyor sadece onu demek istiyorum :A
Kırmızı Oda'da da eleştirilecek şeyler var ama kimsenin saçma sapan bir aşk hikayesi yüzünden kaç yıllık takıntılarını bırakıp iyileştiğini görmedim demek ki bazı şeyleri daha iyi yapıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,270
Puanı
1,060
Fragmanı izledim az önce bende bir yorum yapayım yorumlara baktım da fragman yanlış anlaşılmış gibi duruyor öncelikle @The_Erinch abi yorumuna katılmıyorum bence gayet iyi gidiyor sıkışıklık göremiyorum ben bu senin dediklerin dizinin ana konuları burdan ilerliyor bir sıkışıklık yok bence tabii Safiyenin tokadına gelince yanlış anlaşılmış bence İnci Safiyeleri doktora götürmek istiyor zaten İnciyi sevmiyor Safiye birde üstüne doktor meselesi olunca Safiye çıldırıyor tokat atıyor konu bu burda bir rezillik yok bence benim yorumun bu :D
Melekcim zaten zıttımı düşünmeseydin olmazdı :A :A :A :A

200.gif

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Uzun zamandır gerçekten en iyi bölümdü. Sonlara doğru o kadar gerildim ki. Hele o son sahne... Oyunculuklar, her zamanki o muhteşem ışıklar, açılar, muhteşem yönetmenlik... O ışık oyunu resmen tiyatro sahnesinde gibi hissettirdi...

İnci çoğu zaman sıkıcı bir karakter geliyordu birçok insana ama bu bölüm o son sahnedeki biriktirmişliğini o kadar güzel yansıttı ki. Farah Zeynep de o kadar harika oynamış ki tokadı ben yemiş gibi oldum ve ben bağırmış gibi oldum. Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın yanına muhteşem performansıyla o da eklendi. :bhr:

Safiye seni bi sevip bi nefret etmekten yoruldum. Han'ın her bölüm bu kadar sessiz ve pasif kalması sıktı umarım artık sesini çıkarır.

Ve son olarak Çağrı Lostuvalı gerçekten ülkenin en iyi yönetmenlerinden... İnce ince düşünülen ve işlenen sahneler, açılar, renkler, ışıklar... Tek plan sahnelerine bayılıyorum bu dizinin bugün de o son sahneyle yine harikalar yaratmışlar. ❤️ Tüm ekibin ellerine sağlık. 👏🏻

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,634
Puanı
1,060
Herkes Farah'ı övmüş be manyak mısın nesin. :eek: Kendini gösterebileceği sahneler yazılmasına sevindim çünkü diğer projelerinde yıldız oyken burada Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın gölgesinde kalmıştı çünkü. :A
Farah'tan değil senden bahsediyorum, bilmiyormuş gibi davranmalarının beni benden alıyor. :A