ATV Maraşlı - Dizi Yorumları

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
🐻, yavrusunu severken öldürürmüş.Murat Soner de tam bu deyişe uygun hareket ediyor. :F @MEnes
Geçsin bu işleri sevme övme falan bunlar hikaye... :A Murat Soner gömme seansı yapacağım daha, şu Maraşlı eleştirme videosunu izleyeyim de... Çok pis canım çekti bak... :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,170
Puanı
1,060
Geçsin bu işleri sevme övme falan bunlar hikaye... :A Murat Soner gömme seansı yapacağım daha, şu Maraşlı eleştirme videosunu izleyeyim de... Çok pis canım çekti bak... :A
Yakışır Mecnun'a benimde konu hakkında yorumunu görmeyi çok pis canım çekti.... :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Dizi 6 bölümde 500bin aboneyi geçti, tabii ki de reyting daha önemli ama bu kadar kısa zamanda 500bine ulaşan başka bir dizi var mı bilmiyorum bir de bu dizinin genelde bütün kitlelerden beğenildiğini gösteriyor bence.

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hem Maraşlı pastası hem de hepsinde Maraşlı bıyığı. :A Troll ekip. :F

0D686A01-E39C-47A7-B9EE-0C81C84C77B1.jpeg

8A541BC7-3E35-4B02-89A8-226F2D2DACE0.jpeg

• Harika
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: Özgür

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ahahaha ekip gibi ekip. :A Burak’ın doğum gününü ne güzel kutlamışlar. :Z

@Dosi @BARON男爵 @slhttnmtl @Sherlock @MEnes @12.Adam (Başka izleyen var mı bilmiyorum. :A )

Ekli dosyayı görüntüle 99383
Ekli dosyayı görüntüle 99384
Alina Boz'un paylaştığı fotoğrafa kahkaha atmıştım ilk önüme çıktığında, şimdi bir kez daha attım tarihin en iyi shoplarından birisi. :A Ethem Özışık zamanında Tolga Sarıtaş'ın doğum gününü de bu tarz troll bir Twitter paylaşımıyla kutlamıştı, Aras falan da vardı mentionda hatta. :A Aklıma o geldi onun storysini görünce. :A

Burak Deniz'le doğumgünüdaşmışız -dünyanın en garip tabiri oldu. :A- bu arada, hoş bir tesadüf severim kendisini. :A

• İlginç
  • Beğendim
Reactions: Doğan and Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Alina Boz'un paylaştığı fotoğrafa kahkaha atmıştım ilk önüme çıktığında, şimdi bir kez daha attım tarihin en iyi shoplarından birisi. :A Ethem Özışık zamanında Tolga Sarıtaş'ın doğum gününü de bu tarz troll bir Twitter paylaşımıyla kutlamıştı, Aras falan da vardı mentionda hatta. :A Aklıma o geldi onun storysini görünce. :A

Burak Deniz'le doğumgünüdaşmışız -dünyanın en garip tabiri oldu. :A- bu arada, hoş bir tesadüf severim kendisini. :A
Ethem’in trollüğünü biliyoruz ama cidden güldürdü bu paylaşımla. :A Tüm ekipte bu trollüğün olması da güzel bir detay. :A

Alina’nın fotoğrafına bakıp bakıp gülüyorum ben de Sherlock beyciğim. :A

Doğum günün olduğunu bilmiyordum, konusu falan da açılmamış hiç. :eek: Geç olmasına rağmen açıyorum hemen. :bhr: Kutlamayı oradan yapayım. :Z

• Beğendim
Reactions: Doğan

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Ethem’in trollüğünü biliyoruz ama cidden güldürdü bu paylaşımla. :A Tüm ekipte bu trollüğün olması da güzel bir detay. :A

Alina’nın fotoğrafına bakıp bakıp gülüyorum ben de Sherlock beyciğim. :A

Doğum günün olduğunu bilmiyordum, konusu falan da açılmamış hiç. :eek: Geç olmasına rağmen açıyorum hemen. :bhr: Kutlamayı oradan yapayım. :Z
Şimdi gördüm konuyu.Bende senden önce görmüştümde neyse. kardeşim.Maraşlı güzel dizi.

• Harika
Reactions: Özgür