1 Kadın 1 Erkek vs Geniş Aile | 5.Tur - En Özlenilen Dizi

Hangi dizi çeyrek finale yükselsin?

• Kullanılan toplam oy
    41
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
Algılara kanıp Geniş Aile dedim...
@xdragxx çok iyi algı yapıyor, zamanında Titanic'in farkla önde olduğu etkinlikte yaptığı algılarla Hababam Sınıfı'na kazandırmıştı. Milliyetçilik kozunu bile oynamıştı... :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Algılara kanıp Geniş Aile dedim...
@xdragxx çok iyi algı yapıyor, zamanında Titanic'in farkla önde olduğu etkinlikte yaptığı algılarla Hababam Sınıfı'na kazandırmıştı. Milliyetçilik kozunu bile oynamıştı... :A
Yalan söylemiyormuşum ama gördüğün üzere :A
Tolsto ters algı yapıyor milleti kandıracak müsade edemem sori :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Şunu çok net diyorum, bir önceki turda biz LİM geride derken sansür geldiyse eğer dememize, bu turda hayli hayli gelmesi gerekir hangi dizinin önde olup olmadığını belirtmeye. Herkes Geniş Aile şöyle fark yedi diye ters algı yaptı ama durum şu an berabere neredeyse ve Geniş Aile farklı bir şekilde kazanır ilk sayfadaki mesajdan dolayı...

Her tur ilk oylar gelince Geniş Aile fark yedi diye başlarsak zaten Geniş Aile'nin şampiyonluğu şimdiden kutlu olsun hepimize. :A Yarın bu saatlerde en az 2 kat fark atmadıysa hiçbir şey bilmiyorum ve bu tur elenirse FB formasını avatar yapacağım o kadar iddialıyım ki farklı bir şekilde kazanacaktır... :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Yoo ikiniz de daha etkinliğin başında herkes oy kullanmış da sonuç kesinleşmiş gibi karalar bağlamaya başlamışsınız :A
Tolsto da sanki Geniş Aile şampiyon gibi her ankette 10 satır mesaj yazıyor :A
Bak sen bile sanki forumda sanki en çok sevilen dizi Geniş Aile sanıyorsun onun sayesinde yok öyle bir şey :A

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,944
Puanı
1,061
Herkes Geniş Aile öne geçsin diye çabalamaya başlamış ama bu maç burada bitmez. :A O yüzden tüm forumu bu güzel çifti desteklemeye davet ediyorum. :bhr:

images

• Sinir Bozucu
Reactions: xdragxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
O değil de geçen tur bize algı yapmayın daha 20-25 oy var diyen @Dosi daha bu turun başında Geniş Aile elendi modunda yorumlar yapmaya başlamış... :A @Tolstoyevski
öylemi dedim :A @xdragxx 'i sinirlendirmek icin damarina basiyorum :A üstelik onu yazarjken daha 7 oy falan atilmisti, yani bu oy acik etme vs sayilmaz. yalniz benim derdim suan baska bir dizi. kafam orda ve daha sizin yorumlara tam bakamadim.
ah sunun altini cizeyim ben Genis Aile fani degilim. favorim baska ve onun karsisinda kim gelirse gelsin oyum ona. Bazilarinda kararsizim.
Leyla ile Mecnun ise yine aklimdaki bir kac dizi ile eslesmedigi sürece herzaman oyumu alir.
ha LiM ve Genis Aile olursa Genis Aile bir tik önde benim icin

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Herkes Geniş Aile öne geçsin diye çabalamaya başlamış ama bu maç burada bitmez. :A O yüzden tüm forumu bu güzel çifti desteklemeye davet ediyorum. :bhr:

images
Geniş Aile çoktan kazandı bile, efsane bir geri dönüş yaptı Çekirdek Aile kaybetti maalesef. :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
öylemi dedim :A @xdragxx 'i sinirlendirmek icin damarina basiyorum :A üstelik onu yazarjken daha 7 oy falan atilmisti, yani bu oy acik etme vs sayilmaz. yalniz benim derdim suan baska bir dizi. kafam orda ve daha sizin yorumlara tam bakamadim.
ah sunun altini cizeyim ben Genis Aile fani degilim. favorim baska ve onun karsisinda kim gelirse gelsin oyum ona. Bazilarinda kararsizim.
Leyla ile Mecnun ise yine aklimdaki bir kac dizi ile eslesmedigi sürece herzaman oyumu alir.
ha LiM ve Genis Aile olursa Genis Aile bir tik önde benim icin
Suskunlar'ın farkla tur atlayacağı çok net niye kafanı takıyorsun :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
  • Güldürdün
Reactions: Gerekli24 and MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Suskunlar'ın farkla tur atlayacağı çok net niye kafanı takıyorsun :A
dedimya 7 oy falanken bakmistim onada ve biz ilk basta 2 kisiydik oy veren :A sonra kalbim dayanmadi bakamadim. En son Deniz oylarken gördum sonra bakamadim. ona oy verecek 2 isim biliyorum foruma az ugrayan. umudum var ama emin olamiyorum :A

• Güldürdün

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Bazinga, emreemreu, @MEnes @Sherlock bunlar gözü kapalı Geniş Aile'ye oy verecek tayfa, daha @Gerekli24 var o da Geniş Aile fanı, ki maç bitti bence kabullenelim. :A
Eeee diğer dizi armut mu toplayacak? :A
Forumda 1E1K izleyenler sayıca çok daha fazladır. Çünkü Geniş Aile gibi hikayesi yoktu televizyonda zap yaparken bile izlenebilecek bir diziydi.

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Eeee diğer dizi armut mu toplayacak? :A
Forumda 1E1K izleyenler sayıca çok daha fazladır. Çünkü Geniş Aile gibi hikayesi yoktu televizyonda zap yaparken bile izlenebilecek bir diziydi.
1E1K'i ben çok hatırlamıyorum, cumaları geç saatle yayınlanıyordu sanırım +18 diziydi :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,789
Puanı
559
dedimya 7 oy falanken bakmistim onada ve biz ilk basta 2 kisiydik oy veren :A sonra kalbim dayanmadi bakamadim. En son Deniz oylarken gördum sonra bakamadim. ona oy verecek 2 isim biliyorum foruma az ugrayan. umudum var ama emin olamiyorum :A
Suskunlar finalist bile olabilir, Pis Yedili'ye elenmesi imkan dahilinde değil. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...