'Camdaki Kız' Uyarlaması İçin Hangi İsimle Görüşülüyor? | Kanal D

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,986
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5ff84a3c7152d82778dc9fe2.jpg

'Camdaki Kız' dizisi için hangi isimle görüşülüyor?

OGM Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Nadim Güç'ün oturacağı, başrolünde Burcu Biricik'in yer alacağı ve Uraz Kaygılaroğlu ile görüşmelerin devam ettiği dizi için son olarak 'Kırmızı Oda'da yer alan Feyyaz Şerifoğlu ile görüşüldüğü öğrenildi.

'Camdaki Kız' uyarlaması yakında Kanal D'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
OHA?

Daha dün Can'ı alın demiştim, mükemmel olur. Burcu Biricik - Feyyaz Şerifoğlu çiftinin harcanmasına gönül razı gelmemiş anlaşılan, harika olur. :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Vizontele'den alıntı yaparak cevap veriyorum: Şerefsizim aklıma gelmişti. :A Kırmızı Oda adeta Türk televizyon sektörüne yön veriyor sen nasıl bir dizisin. :Z

Yani Boncuk ve Can'ı ben de seviyordum ama OGM'nin böyle kolaycılıklara kaçmayacak bir şirket olduğunu düşünüyorum açıkçası. Kötü bir oyuncu da değil ama kendini biraz daha geliştirmesi lazım bana kalırsa. Umarım olmaz diyeceğim ama böyle bir fırsatı tepmek de akıl karı olmaz. Of bilemedim valla iki ucu şeyli değnek durumu. :T:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
4-5 bölüm oynadı, kimse fark bile etmemiştir zaten. Toplasan dizide 1 saat sahneleri yoktur. :A

Gelse keşke. :A
Olsun sonuçta hala başta sosyal medya ve genel izleyici Boncuk ve Can’ın hayal de olsa sahnelerini çok sevdi yani daha çok taze bir olay. :A
Vizontele'den alıntı yaparak cevap veriyorum: Şerefsizim aklıma gelmişti. :A Kırmızı Oda adeta Türk televizyon sektörüne yön veriyor sen nasıl bir dizisin. :Z

Yani Boncuk ve Can'ı ben de seviyordum ama OGM'nin böyle kolaycılıklara kaçmayacak bir şirket olduğunu düşünüyorum açıkçası. Kötü bir oyuncu da değil ama kendini biraz daha geliştirmesi lazım bana kalırsa. Umarım olmaz diyeceğim ama böyle bir fırsatı tepmek de akıl karı olmaz. Of bilemedim valla iki ucu şeyli değnek durumu. :T:
Bunun neresi televizyonculuğa yön vermek. :F

Kendin diyorsun bu düpedüz kolaya kaçmak, böyle mi yön veriyorlar sektöre. :F

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Olsun sonuçta hala başta sosyal medya ve genel izleyici Boncuk ve Can’ın hayal de olsa sahnelerini çok sevdi yani daha çok taze bir olay. :A

Belki partner olmayacaklardır canım, hemen öyle düşünmemek lazım. Benim gönlüm böyle güzel çiftin harcanmamasından yanaydı zaten. :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061

Gerçekler apaçık ortada Kırmızı Oda'daki başarıları nedeniyle OGM böyle bir şeye kalkışıyor. :A Boncuk-Can olayı tutmasa başrol için bu çocuk düşünülmezdi konuşturma beni. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Gerçekler apaçık ortada Kırmızı Oda'daki başarıları nedeniyle OGM böyle bir şeye kalkışıyor. :A Boncuk-Can olayı tutmasa başrol için bu çocuk düşünülmezdi konuşturma beni. :A
Başrol değil ki. :A Başrol için Uraz’ın adı geçiyor zaten.

Evet gerçekler tutan dizideki partnerliği bir sonraki projeye taşımak. :kiki: Helal olsun sektöre yön vermek böyle bir şey kimse böyle bir şey yapamazdı. :F

Bu gereksiz övgülerin ve şişirmelerin diziden soğutuyor resmen. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Başrol değil ki. :A Başrol için Uraz’ın adı geçiyor zaten.

Evet gerçekler tutan dizideki partnerliği bir sonraki projeye taşımak. :kiki: Helal olsun sektöre yön vermek böyle bir şey kimse böyle bir şey yapamazdı. :F

Bu gereksiz övgülerin ve şişirmelerin diziden soğutuyor resmen. :A
Hikayede iki erkek karakter varmış onlardan biri olabilir işte. :A Ben de başrol olmasını istemem ama dizi için teklif gittiyse baş karakterlerden biridir diye tahmin ediyorum. :A

OGM'nin Kırmızı Oda defteri kapandıktan oyuncularla ne yapacağı yapımcıyı ilgilendirir. Benim söylediğim şey Boncuk ve Can aşkının beklenenden çok daha büyük bir etki yaratması ve yapımcıyı da böyle bir hamle yapmaya itmesi. :A Daha önce Evrim Alasya'nın (üstelik Necdet'le birlikte) nasıl başka yapımcı tarafından kapıldığını da gördük açtırma bayramlık ağzımı. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hikayede iki erkek karakter varmış onlardan biri olabilir işte. :A Ben de başrol olmasını istemem ama dizi için teklif gittiyse baş karakterlerden biridir diye tahmin ediyorum. :A

OGM'nin Kırmızı Oda defteri kapandıktan oyuncularla ne yapacağı yapımcıyı ilgilendirir. Benim söylediğim şey Boncuk ve Can aşkının beklenenden çok daha büyük bir etki yaratması ve yapımcıyı da böyle bir hamle yapmaya itmesi. :A Daha önce Evrim Alasya'nın (üstelik Necdet'le birlikte) nasıl başka yapımcı tarafından kapıldığını da gördük açtırma bayramlık ağzımı. :A
Bak bunu söylediğin iyi oldu. Bundan sonra sen de bu tarz şeyleri olur olmadık söylersen bu cümleni hatırla. :A

O zaman biz hiçbir şeye yorum yapmayalım, eleştirmeyelim yapımcıyı ilgilendirir deyip geçelim. :A

Evet umarım 1441’in elinde patladığı gibi OGM’nin de elinde patlamaz bu basit hamle. :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Bak bunu söylediğin iyi oldu. Bundan sonra sen de bu tarz şeyleri olur olmadık söylersen bu cümleni hatırla. :A

O zaman biz hiçbir şeye yorum yapmayalım, eleştirmeyelim yapımcıyı ilgilendirir deyip geçelim. :A

Evet umarım 1441’in elinde patladığı gibi OGM’nin de elinde patlamaz bu basit hamle. :A
Yani gerçekten çok ilginçsin ben sadece bu dizinin kastının şekillenmesinde Kırmızı Oda'nın bayağı bir etkisi oldu diyorum yalan mı. :A Evet yapımcıyı ilgilendirir çünkü böyle bir şeye kalkışmasında sadece oradaki başarının etkisi var ister kabul et ister etme. :A

Gülso bacımın güçlü hikayesi sayesinde bu da tutar endişelenme sen. :Z