Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,763
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
0e487ba5-7ccb-4b16-b933-8848e56b8547-jpeg.98240

FOX'un merakla beklenen yeni dizisi 'Mausmiyet'in ilk tanıtımı izleyici ile buluştu.

Yapımcılığını Gold Film'in, yönetmenliğini Ömür Atay'ın üstlendiği, senaryosunu Sırma Yanık'ın kaleme aldığı dizinin başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır paylaşırken; kadrosunda Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal ve Ertuğrul Postoğlu gibi isimler yer alıyor.

İki annenin çocukları için verdikleri büyük mücadeleyi ekrana taşıyacak olan ve çekimleri devam eden dizinin Çarşamba akşamları yayınlanacağı konuşuluyor.

'Masumiyet' yakında FOX'ta!

• Harika
Reactions: Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Fragman iyi gözüküyor da tam olarak anlayamadım. Geçişler çok hızlıydı.

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Dizi güzel gözüküyor ama Çarşamba olursa asla Sadakatsizi bu dizi için bırakmam :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,829
Puanı
1,060
Fragmana bayıldım valla
------

Fragman iyi gözüküyor da tam olarak anlayamadım. Geçişler çok hızlıydı.

Deniz Çakırın kızına Hülya Avşarın oğlu tecavüz edip öldü diye yol kenarına atıyor hemde kızın 19 yaşına girdiği gün yapıyor ve olaylar başlıyor bundan sonra

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,763
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hikayeyi daha önce okuduğumuzdan fragmanda olanlar az çok yeniden netleşti, ama geçişler cidden çok hızlı olmuş ve oyuncuları doğru düzgün göremedik gibi. İlk tanıtım olduğundan daha iddialı bir şey beklerdim.

Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ile Deniz Çakır kadronun en çok konuşulanları olur ama Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan bu karakterlerin ardından daha da çok konuşulur, yıldızları parlamaya devam eder.

Kesinlikle izleyeceğim bir iş olacak, umarım yeni tanıtımlar daha iyi hazırlanır ve kanal doğru düzgün bir PR yapar.