'Menajerimi Ara'nın Yeni Bölümüne Sürpriz Konuk! | Star TV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,763
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Başak Karahan.jpg

Star TV'nin sevilen dizisi 'Menajerimi Ara'nın yeni bölümüne sürpriz konuk!

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerinde Barış Falay, Canan Ergüder, Serhat Teoman, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu'nun yer aldığı dizinin bu hafta yayınlanacak olan 24. bölümüne Aslı Tandoğan'ın yanı sıra sosyal medya fenomeni Başak Karahan da konuk olacak.

'Menajerimi Ara' yeni bölümüyle Pazar 20.00'de Star TV'de!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Haftaya Kefareti izlerim bunu internette bırakıcam @Emre Ozansoy :A Başka konuk mu yok rezalet bi konuk :( iyi bari gelirse ergenuslar izler reytingler yükselir :Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Sette 2 gün kalmış. :A Tek sahnesi yok ama katlanılabilir en azından kalıcı (fanlar ondan bahsediyordu çünkü) girmesinden iyidir. :A @hayret bi şey

• Güldürdün
Reactions: hayret bi şey

Carpe Diem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,145
Puanı
860
Saçma sapan derken. Ha evet oyuncu, şarkıcı değil de Youtuber olması bir şeyi değiştirmez bence. Dediğin gibi rezalet bir konuk değil ve bence fena da değil.
Şarkıcı olsa da aynı şeyi derdim youtuber diye demiyorum ki onu nereden çıkardın? Berbat bir konuk kaç milyon tane ünlü var getire getire bunu getirmişler

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Şarkıcı olsa da aynı şeyi derdim youtuber diye demiyorum ki onu nereden çıkardın? Berbat bir konuk kaç milyon tane ünlü var getire getire bunu getirmişler
Büyük ihtimalle bu yüzden rezalet diyorsun da ondan. E her konuk gelecek diye bir şey mi var? Zaten merak etme her bölüme en az 2-3 konuk geldiğini düşünürsek onlar da gelir. Ha tamam sen sevmiyorsundur da bu arada bu kadar da aşağılanmaz.