cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
dün çok iyi yerde bitti haftaya ab'de daha artar inşallah. :D

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
Çoook uzun ve güzel bir bölüm oldu. Yarın ben bu hafta büyük yaşayan diziler arasında olacağını düşünmüyorum.

Selim'in delirmesini aşırı seviyorum ya. Her bölüm paso delirtin bu adamı. Canan'la olan öpüşme sahnelerinde yıkıldım gülmekten. Ama son sahne çok fenaydı. Fatih'in nasıl biri olacağını zaten anlamıştık sonunda gösterdi kendini.

Bakalım Metin ve Serap ne zaman o hataya düşecek? Ben Cananlar'dan sonra Metin ve Emel'in de boşanacağını düşünüyorum.

Halil Sadi ne zaman gelecek çok merak ediyorum. Muhtemelen Selçuk Taşkın'a bir zarar verecek ve Akgün, Selim'in tarafına dönecek.

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Bu dizi ne alemde @Özgür ? Medcezir'i andırıyor mu daha? :A
İzleyemedim bu bölümü annem en sonunda “kaç haftadır Kırmızı Oda’yı tekrardan izliyoruz bu hafta Kırmızı Oda’yı izleyelim” dedi. :A

Ama andırma olayı kalmadı pek. :A Yani gençlerin kısmı Yaman-Mira-Orkun kısmını andırıyor hala ama o da olur diyelim. :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: Aserat and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İzleyemedim bu bölümü annem en sonunda “kaç haftadır Kırmızı Oda’yı tekrardan izliyoruz bu hafta Kırmızı Oda’yı izleyelim” dedi. :A

Ama andırma olayı kalmadı pek. :A Yani gençlerin kısmı Yaman-Mira-Orkun kısmını andırıyor hala ama o da olur diyelim. :A
Oyuncular iyide, fragmanlarda Hafsanur sırıtıyor. Beğenmedim :A Başka biri olsaydı daha iyi olurdu :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Oyuncular iyide, fragmanlarda Hafsanur sırıtıyor. Beğenmedim :A Başka biri olsaydı daha iyi olurdu :A
Başta ben de sırıtıyor diye düşünmüştüm ama yakıştı diziye ya ısındı yavaştan. :A Hala bir iki yerde bazen çok yapay geliyor ama bayağı bir gelişim var. :A Alperen, Ali Atay ve Funda ile uyumları da iyi. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061

Valideye saygılar hürmetler. :bhr: :Z

• Güldürdün

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Çıkma her yerden be.ss

Annem klasik 45 yaş üstü izleyici olma yolunda ilerliyor zaten sinirliyim.ss Tutturmuş Kırmızı Oda diye. :A Trajediden beslenmeyi ne kadar seviyorsunuz be. :A
Ergen dizisini ne yapsın kaç yaşındaki kadın. :A Doğru yolda ilerliyor azıcık örnek al onu. :A

• İlginç

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Çıkma her yerden be.ss

Annem klasik 45 yaş üstü izleyici olma yolunda ilerliyor zaten sinirliyim.ss Tutturmuş Kırmızı Oda diye. :A Trajediden beslenmeyi ne kadar seviyorsunuz be. :A
Etiketlesek baktığı yok ama böyle mesajlarda fırlıyor her yerden :A demek ki işine gelince yorum yazıyor 😡

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Etiketlesek baktığı yok ama böyle mesajlarda fırlıyor her yerden :A demek ki işine gelince yorum yazıyor 😡
Doğru valla etiketlediğim çoğu şeye dönmüyor. :A Ama lüzumsuzluğu tutup her yerden çıkıyor. :A
------

Evet istisnasız her bölüm Ali Atay ve Alperen Duymaz birbirine tokat, yumruk falan atıyor ne aksiyon ama. :A
Ya saçmalama izlemeden yine totondan uydurmaya başladın. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat and Dosi