'Savaşçı'nın Çekimleri Başladı! Yeni Oyuncuların Karakter Detayları Belli Oldu! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Savaşçı - 1.jpg

'Savaşçı'nın yeni sezon çekimleri başladı ve dahil olan yeni isimlerin canlandıracağı karakterlerin detayları belli oldu!

Yönetmen koltuğunda Osman Taşçı ve Eray Koçak'ın oturduğu, senaryosunu Süleyman Çobanoğlu’nun kaleme aldığı, başrollerinde Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Tamer Karadağlı, Ekin Mert Daymaz, Erkan Meriç, Anıl Tetik, Ali Tarık Fındık, Serkan Kuru, Serenay Aktaş ve Ediz Hun'un yer aldığı dizinin yeni sezon çekimleri geçtiğimiz gün itibariyle başladı.

Öte yandan yapımcılığını Limon Film'in üstlendiği diziye bu sezon dahil olan yeni isimlerin canlandıracağı karakterlerin detayları belli oldu:
Albay Oktay Göktürk (Tamer Karadağlı): Kara Harp Okulu’nu bitirmiş, gözü pek, zeki, kararlı, cesur, vatansever bir subay. Genelde sağduyulu bir karakter olsa da söz konusu vatan olduğunda her türlü çılgınlığı yapabilecek kadar da gözü kara. Göktürk Albay evli, 14 yaşında bir kızı var, eşi ev hanımı. Kuleli’de öğrenciyken Albay İbrahim Kopuz’la birlikte Turan Ordusu’nu bir gün kuracaklarının hayallerini kurmuşlar. Şu an ise Türkiye’de oluşturulan Turan Ordusu'nun Orta Asya ayağının koordinasyon görevini ve bu konuyla ilgili askeri istihbarat işlerini yürütüyor.

Astsubay Çavuş Görkem İlbeyli (Ekin Mert Daymaz): Kastamonu’nun Araç ilçesinde doğmuş. Annesi ve babası o lise yıllarındayken ölmüş, tek yakını öğretmen ablası. Görkem her konuda iddiaya girebilir. Çekişmeyi sever. Zeki, yetenekli yiğit bir asker. Kondisyonuna çok dikkat eder. Futbol ve basketbol mümkün olduğunca kaçırmaz.

Astsubay Kıdemli Üstçavuş Bektaş Subaşı (Erkan Meriç): Kılıç Timi’nin keskin nişancısı. Tokat’ın Niksar ilçesinden. Ailesi Niksar’da yaşıyor. Babası emekli ilkokul öğretmeni. Bektaş’ın adını Yahya Kemal Beyatlı’nın “Ok” şiirinden esinlenerek koymuş. Bektaş sessiz, içe dönük bir karakter, az ama öz konuşur. İşinde çok yetenekli, iyi bir keskin nişancı. Genel olarak silahlara merakı var, her türlü özelliklerini bilir.

Astsubay Çavuş Savaş Çiğiltepe (Anıl Tetik): Kütahya’lı, bekâr. Savaş cesur, yetenekli, hedef odaklı, yeri geldiğinde çılgınlık yapabilecek kadar gözü kara bir asker. Haklı olduğuna inanıyorsa kesinlikle geri adım atmaz. Çok konuşur ve bu durum onun başını sık sık derde sokar.

Teğmen Selcen Efe (Seranay Aktaş): Sağduyulu, makul, soğukkanlı, bilgili, operasyonlarda Yüzbaşı Haydar Bozkurt’u dengeleyen, kararlara mantık getiren bir subay. Balıkesir’in Gönen ilçesinde doğmuş. Selcen asker olmayı çocuk yaşta aklına koymuştur. Polis çocuğu olmasının bunda etkisi büyük. Birçok spor dalına ilgisi var. Ama özellikle yakın dövüş dalında çok başarılı, öğrencilik yıllarında katıldığı turnuvalardan birçok ödül kazanmış. Selcen hedef odaklı bir karakter. Koyduğu hedefe ulaşana kadar gerekirse gece gündüz uyumadan çalışır, asla vazgeçmez. Her ne kadar sağduyulu desek de onun da damarına basıldığında herkes bir adım geri çekilmek zorunda kalır.

Emekli Albay Gündüz Göktürk (Ediz Hun): Albay Oktay Göktürk’ün babası. Uzun süre Askeri İstihbarat’ta görev yapmış, önemli operasyonlara imza atmış, emekli bir albay. Emekli Tümgeneral Mehmet Arif Kırlangıç’la aynı dönem Kara Harp Okulu nu bitirmiş. Eşini yıllar önce kaybeden Gündüz Bey, oğlu Oktay’ın da kendisi gibi asker olmasından gurur duyuyor. Ona elinden geldiğince mesleki tecrübelerine dayanarak, yöntemler konusunda fikirler verip, olaylara farklı bakış açılarıyla da bakmasını sağlamaya çalışır. Gündüz Bey dirayetli, sağ duyulu, olayları doğru tahlil edebilen, okuyan, araştıran bir karakter.
'Savaşçı' yeni sezonuyla yakında FOX'ta!

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
bu dizinin günü şimdiden belli bence kanalın tek boş günü çarşamba bu da çarşambaya gelir

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Umarım Kefaret'i çarşambaya almazlar çünkü bence pazar günü Kefaret daha iyi gider her türlü.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
günü merak ediyorum
Umarım Kefaret'i çarşambaya almazlar çünkü bence pazar günü Kefaret daha iyi gider her türlü.
Kefaret'in bu hafta reytingleri pek iç açıcı değildi, o yüzden her şeyi yapabilir kanal.

bu dizinin günü şimdiden belli bence kanalın tek boş günü çarşamba bu da çarşambaya gelir
Çarşamba'ya bence 'Masumiyet' gelecek.

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Hepmizi aynı düşüncedeyiz galiba kefaretin son bölüm reytinglerini görünce.

• Beğendim

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Baba-oğul Göktürk için heyecanlıyım. Diğer karakterleri sevmiyorum ve seveceğimi de sanmıyorum. Reyting için getirilen isimler bu kadar düşük olmamalı. Normal bir "oyuncu" bile yeterdi.

Dünkü reytinglerden sonra dizi muhtemelen kendi gününde başlayacaktır. Kefaret yakında cumartesine kayabilir. Savaşçı önceden pazar akşamları aksiyonu tek başına dolduruyordu şimdi karşısında Arıza olacak. Umarım önceki oranlarına yakın olabilir.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kesinlikle bu sezon bakmayı düşünüyorum bakılmaz mı hiiiiiç :A gerçi ilk 2 sezon netten bakmıştım ama ara baya açılınca ipin ucu da kaçtı 😉
Aslında hikaye yeni baştan başladığı için pek sorun olacağını zannetmem, izleyince de bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Erkan'ı ASK'dan sonra ekranlarda görmek çok iyi olacak. :Z O diziyi sonradan Mert karakteri için izlememe rağmen sevmiştim. :F

• Harika
Reactions: EmreCan and Zeyno

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,603
Puanı
560
Aslında hikaye yeni baştan başladığı için pek sorun olacağını zannetmem, izleyince de bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Erkan'ı ASK'dan sonra ekranlarda görmek çok iyi olacak. :Z O diziyi sonradan Mert karakteri için izlememe rağmen sevmiştim. :F
A.S.K trt 1 de yayınlanan 1. sezondan izlesen daha çok severdin 2. sezon ehh işte 3. sezon ise malesef tam bir fiyaskoydu Ali Oğuz Şenol'u bende beğenerek izlerdim ;)

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,757
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
A.S.K trt 1 de yayınlanan 1. sezondan izlesen daha çok severdin 2. sezon ehh işte 3. sezon ise malesef tam bir fiyaskoydu Ali Oğuz Şenol'u bende beğenerek izlerdim ;)
Mert girince TRT 1'de kaçırmadan izlemiştim, sevmiştim bende. :bhr:

Star ve TV8 sezonu tek kelime ile rezaletti. Keyifle izlenen diziyi ne hale getirmişlerdi. :(

• Beğendim
Reactions: Zeyno