'Savaşçı'nın Çekimleri Başladı! Yeni Oyuncuların Karakter Detayları Belli Oldu! | FOX

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,638
Puanı
560
Mert girince TRT 1'de kaçırmadan izlemiştim, sevmiştim bende. :bhr:

Star ve TV8 sezonu tek kelime ile rezaletti. Keyifle izlenen diziyi ne hale getirmişlerdi. :(
Hazal'ı soğuk bulurdum zaten hoş halen de öyle bulmaktayım o çıkınca Erkan Meriç'te çıktı diziden sonra yeni dönem bi adını sen koy başladı ama bakmadım bi daha ben

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Hazal'ı soğuk bulurdum zaten hoş halen de öyle bulmaktayım o çıkınca Erkan Meriç'te çıktı diziden sonra yeni dönem bi adını sen koy başladı ama bakmadım bi daha ben
Erkan'ın ayrıldığına değmedi aslında, o devam etseydi yine bir şekilde bakılırdı. Ama o yapım şirketi her işi batırıyor. :( Bende Star'ın ilk bölümüne baktım devam etmemiştim.

• Beğendim
Reactions: Zeyno

Zeyno

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,638
Puanı
560
Erkan'ın ayrıldığına değmedi aslında, o devam etseydi yine bir şekilde bakılırdı. Ama o yapım şirketi her işi batırıyor. :( Bende Star'ın ilk bölümüne baktım devam etmemiştim.
Kesinlikle Erkan kalsa izlenirdi ama çıkmayı tercih etti son zamanlarda mutlu değildi zaten sette Erkan isteyerek oynamıyordu sanki zaten dediğin gibi yapım iyi değil malesef yapımcı pintinin teki ne kostüme önem verdi ne de dış mekanlara oyuncuları tıktı bir konağa ordan 4 sezon iş çıkarmaya kalktı

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,997
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Kesinlikle Erkan kalsa izlenirdi ama çıkmayı tercih etti son zamanlarda mutlu değildi zaten sette Erkan isteyerek oynamıyordu sanki zaten dediğin gibi yapım iyi değil malesef yapımcı pintinin teki ne kostüme önem verdi ne de dış mekanlara oyuncuları tıktı bir konağa ordan 4 sezon iş çıkarmaya kalktı
Aynen. Erkan'ın isteksiz olduğu belliydi zaten, ama Yemin'in bu sezon ki hali gibi bir şey olabilirdi. Karamel yapım değişik bir şirket, ben onları çözemedim. Hem en çok izlenen günlük dizilere imza atıyor, hem de kısıtlı mekanlarda çekim yapıyor.

İlk sezon aldığı oranları ama sonuna kadar hak etti.

• Beğendim
Reactions: Zeyno

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Aslında hikaye yeni baştan başladığı için pek sorun olacağını zannetmem, izleyince de bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Erkan'ı ASK'dan sonra ekranlarda görmek çok iyi olacak. :Z O diziyi sonradan Mert karakteri için izlememe rağmen sevmiştim. :F
Adını sen koy eski günler  :T :(

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,598
Puanı
860
  • Beğendim
Reactions: baron

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör