Beşiktaş 2 - 1 Göztepe | Süper Lig 20 - 21 Sezonu - 21. Hafta Maçı

Maç Nasıl Sonuçlanır?

• Berabere Biter.

Oy: 0 0.0%
  • Göztepe Kazanır.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Daha net görebilsek daha iyi olur zoom yapınca daha çok omuz omuza vuruyorlar gibi eğer kafa müdahalesi varsa bile adamın omzuna yapıyor öyle pek büyütülecek bir şey değil.

Ljalic müthiş döndü :A
"Normalde" kafaya teşebbüs sarı kart gerektirir ama haklısın sonuçta suratının ortasına değil omzuna hamle yapmış.

Mesela bunun bir benzerini yapan Ndiaye'ye kart çıkartan adam bu pozisyona bir şey vermedi. :)

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
"Normalde" kafaya teşebbüs sarı kart gerektirir ama haklısın sonuçta suratının ortasına değil omzuna hamle yapmış.

Mesela bunun bir benzerini yapan Ndiaye'ye kart çıkartan adam bu pozisyona bir şey vermedi. :)
Bunu dedim zaten sarı kartlık hareket hakemler bu pozisyonları her maç atlıyor. Az önce Roiser adam topa müdahale etti faul verdi mesela. Cüneyt Çakır da Galatasaray maçında bir çok sarı kartı çıkarmadı. Ama evet diyorsan hata sarı vermeliydi.
Ghezzal'ın pozisyonu net bir açıdan görsek çok daha iyi olur buradan bir şey denilmiyor. Omuz omuza çarpıyorlarsa hiç bir şey yok zaten ha kafası ile bir müdahalesi varsa kafaya sarı kart verilebilir.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Ersin'in az önce yaptığı hareket karşı kalede olsa penaltı verilirdi de kasti yapmamıştır. :D

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
N'sakala yakıyordu .

Ersin'in az önce yaptığı hareket karşı kalede olsa penaltı verilirdi de kasti yapmamıştır. :D
Ersin orada adamın bile farkında değil bana kalırsa ancak o müdahale penaltı. Var'ın müdahale etmesi gerekirdi. Eğer kalecinin alanı diye bilmediğim bir kural varsa bilmiyorum topa çıkarken istem dışı adama müdahale etmiş. Ancak benim görüşüm penaltı.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,533
Puanı
860
Ünal hocam Beşiktaş'ın yarı sahaya yerleşmediği sürece etkili olamayacağını görmüş. Tam saha baskı uygulayıp oyunun boyunu iyice uzattılar. Skor ne olursa olsun şu hareketi nasıl bir deha olduğunun göstergesi.

Avcı da aynısını yaparsa haftaya yenebiliriz. Ndiaye adlı arkadaş az akıllı olsa Göztepe "her şeye" rağmen bu maçı alabilirdi. Avcı hoca önümüzdeki hafta iki kez geçmişinden intikam alabilir.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İlk yarıya bakmadım ancak ikinci yarı tamamen kazanmaya odaklı iyi oyun oynayan bir Beşiktaş vardı. Bir hakem hatası yüzünden hakemle lider oluyor algısı yiyeceğiz bu gidişle maalesef. Trabzonspor kupa maçı oynayacakmış hafta içi. O yüzden biz bence daha avantajlıyız. Sergen Yalçın da Nsakala Welington'u oynatmak için rotasyon demesin bir adam iyiyse oynar. Kaldı ki bu adamlar yaşlı değil. Rıdvan Atiba'dan daha az oynuyor. Rotasyon Rıdvan'a oluyor. Rotasyonu sen Atiba'ya yapmalısın Rıdvan değil.
------

Her hafta hakem ittirmesi. Bu kaçıncı oldu yahu.
Her hafta değil bu hafta bir penaltı pozisyonu var net penaltı onu vermediler kabul ancak diğer maçlarda bir şey yok

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Güzel maç oldu. Göztepe bu özgüveni korursa iyi işler yapar.

Her hafta hakem ittirmesi. Bu kaçıncı oldu yahu.
Ben saydım, 679 oldu.

20210122_035853.jpg

------

Emre Özcan tweetinin altına "hakem" yazıyorlar. 🤭 Her maç hakem konuşan adam neden Emre Özcan'ı takip eder hiç anlamıyorum.

+ 3-5-2'nin kanat bek
- hakem!
+ Orta sahanın dengesi çok i
- hakem konuş!
+ Çift santrafor ile oynarken takım boy
- hakem cart curt

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Stadyumda şu an yakın olarak gösterdi kafaya gelmemiş hareketi omza da gelse kırmızı bile görebilirdi ancak kafa atma gibi bir durum yok @mesmeso61

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fenerbahçe ve Galatasaray aynı bu şekil devam etsin :A
Ali Koç babamın takımı diye Beşiktaş'a gıkını çıkarmasın sürekli Galatasaray'a yüklensin. Galatasaray her fırsatta Fenerbahçe'ye gönderme yapsın. Aradan Beşiktaş çıkar şampiyon olur işte böyle :A

Bugünkü maçı Fenerbahçe ve Galatasaray oynasa ortalık yangın yeriydi şimdi yaprak kımıldamıyor aynı böyle devam :A

Sergen Yalçın iyi bir taktisyen ve iyi bir hoca olabilirsin ki bence bizim Erol'a 10 basarsın bu konuda. Ama çok çok iticisin.

• Beğendim
Reactions: HeisenBerg

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Fenerbahçe ve Galatasaray aynı bu şekil devam etsin :A
Ali Koç babamın takımı diye Beşiktaş'a gıkını çıkarmasın sürekli Galatasaray'a yüklensin. Galatasaray her fırsatta Fenerbahçe'ye gönderme yapsın. Aradan Beşiktaş çıkar şampiyon olur işte böyle :A

Bugünkü maçı Fenerbahçe ve Galatasaray oynasa ortalık yangın yeriydi şimdi yaprak kımıldamıyor aynı böyle devam :A

Sergen Yalçın iyi bir taktisyen ve iyi bir hoca olabilirsin ki bence bizim Erol'a 10 basarsın bu konuda. Ama çok çok iticisin.
Başkanlarda ses yok ama sosyal medya Erman yıkıyor ortalığı :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ahahaha, N'Sakala'nın basma pozisyonu net kırmızı kart. Yeni gördüm.

Ben burada defalarca "GS/BJK/FB fark etmez, bu üç takım da on yıllardır kollanıyor, bu topraklardaki en kirli takımlar bunlardır. Aksini iddia eden ve kabullenemeyen fanatiktir." dedim. Benim mesajımdan önce yazan kişi "GS'nin çok hakkı yeniliyor!" dedi, benden sonra başka biri de şunu dedi "FB'nin hakkını yiyorlar!" Burada bir kişi bir bile bana destek çıkmadı (başka bir forumda sadece 1(bir) kişi destek çıktı).

Ben de diyorum ki "(küfürlü)"

Bu saatten sonra böyle, işinize gelirse. :)

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
İlk yarıya bakmadım ancak ikinci yarı tamamen kazanmaya odaklı iyi oyun oynayan bir Beşiktaş vardı. Bir hakem hatası yüzünden hakemle lider oluyor algısı yiyeceğiz bu gidişle maalesef. Trabzonspor kupa maçı oynayacakmış hafta içi. O yüzden biz bence daha avantajlıyız. Sergen Yalçın da Nsakala Welington'u oynatmak için rotasyon demesin bir adam iyiyse oynar. Kaldı ki bu adamlar yaşlı değil. Rıdvan Atiba'dan daha az oynuyor. Rotasyon Rıdvan'a oluyor. Rotasyonu sen Atiba'ya yapmalısın Rıdvan değil.
------

Her hafta değil bu hafta bir penaltı pozisyonu var net penaltı onu vermediler kabul ancak diğer maçlarda bir şey yok
Hatay maçında Hatay'ın penaltısı verilmedi, Sivas maçı taçtan gol, GS maçı Rosier atılmadı daha da var aslında da aklıma gelmiyor şu an.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Hatay maçında Hatay'ın penaltısı verilmedi, Sivas maçı taçtan gol, GS maçı Rosier atılmadı daha da var aslında da aklıma gelmiyor şu an.
Hatay maçındaki pozisyonun penaltı ile alakası yok. Taçtan golde iz düşümü önemli bunu göreceğimiz net bir kamera yok. Roiser yaptığı her faulde atılacak deniliyor. Faul ile sarı kart farklı şeyler. Kasımpaşa maçında penaltımız verilmezken Ghezzal'a faul yapıp sonra Ghezzal'ın eline gelen top Antalya maçında adam kolu ile topu çıkardı. Larin'in net golü verilmedi Ankaragücü maçında ben de sayarım istersen.
------

Ahahaha, N'Sakala'nın basma pozisyonu net kırmızı kart. Yeni gördüm.

Ben burada defalarca "GS/BJK/FB fark etmez, bu üç takım da on yıllardır kollanıyor, bu topraklardaki en kirli takımlar bunlardır. Aksini iddia eden ve kabullenemeyen fanatiktir." dedim. Benim mesajımdan önce yazan kişi "GS'nin çok hakkı yeniliyor!" dedi, benden sonra başka biri de şunu dedi "FB'nin hakkını yiyorlar!" Burada bir kişi bir bile bana destek çıkmadı (başka bir forumda sadece 1(bir) kişi destek çıktı).

Ben de diyorum ki "(küfürlü)"

Bu saatten sonra böyle, işinize gelirse. :)
Büyük takımların genel olarak Anadolu takımları karşısında daga lehine karar verildiğini ben de düşünüyorum. Ama kimse onu düşünmüyor Gs'nin penaltısı Beşiktaş'ın kırmızısı Fenerbahçe'nin ofsaytı derdinde. Kendine olunca ortalığı ayağa kaldırıyorlar rakibe olunca umrunda olmuyor kimsenin. Ben illaki istemeden taraftar tuttuğum için işime geldiği gibi yorum yapabilirim ama mümkün olduğunca objektif olmaya çalışıyorum. Dün mesele Ersin'in yaptığı hareketin penaltı olduğunu söyledim. Nskala bence sarı ama sıkıntılı pozisyon. Hakem yorumu da yapmayı severim. Bana sövülmeyeceğini bilsem hakem de olmak isterim çünkü seviyorum pozisyon yorumlamayı.

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: DarkLegenD